Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hoş bulduk :D

İnşallah be bedriciğim  

Selam gençler.. Uzun zaman sonra aranıza tekrar geldim... Ben forumun çılgın çocuğu :D

Adım Esmerado ergen liseli bir gencim :D Beatbocks böyle mi yazılıyordu :D yaparım hobimdir :D Arabesk Rap en sevdiğim müzik türüdür. En sevdiğim anime SAO dur. Sakurayı çok severim İnoue Orihime aşığıyımdır :D Rias Gremory yeme de yanında yat :D En nefret ettiğim anime Claymore bir de Great Teacher Onizuka :D Hiç sevmem ıyyykkkk oooyyykkkk :D 

Öyle işte :D

işte aradığım mizah :D

2. Sevilen Durarara!! Kapanış Klibi Live Action’a Uyarlandı

durarara-kapanisi-klibi-live-actiona-uya

2. sezonuyla 10 Ocak’ta izleyicisi ile buluşacak olan Durarara!! serisi için hayranlara özel, Yuuya Matsushita’nın söylediği ilk sezonun Trust Me isimli kapanış klibi live-actiona uyarlanarak yeniden hazırlandı. Japonya’nın Telekominikasyon Şirketi KDDI çalışanlarının en sevilen karakterlere bürünerek hazırladığı klip büyük beğeni toplandı. Videonun sonunda ise kamera arkası görüntülere yer verildi.

durarara-kapanisi-klibi-live-actiona-uya

İşte 15 çalışanın katılımıyla hazırlanan o renkli klip:

http://www.youtube.com/watch?v=VNDsaUg5zf4

Şirket ek olarak bir de hem anime hem de live-action klibinin eş anlı olarak yer aldığı bir karşılaştırma videosu yayımladı.

http://www.youtube.com/watch?v=fykgVrb9UK4

Alıntı:animeFantastica

3. Merhabalar ben Ayhan Mehmet  17 yaşındayım lise 3te okumaktayım..  Eee  aslında forumda ki kendini banlatan free word’üm kendimi niye banlatıtğımı soracaksanız o sıralar tükenmişlik sendromu… Yok yok o biraz ağır kaçabilir :D ama  uzun bir süre hiçbir şeyden zevk alamadım bir tür sıkılmışlık  var idi üstümde bende bir anlık gazla kendimi banlattırdım  :D şu an o sorunları yendim gibi geri döniyim dedim her neyse bu kadar yeter sanırsam . Sevdiğim birkaç animeyi yazarsam Bleach tbets 4ever! Ao no excorcist  beelzebub  fairy Tail tokyo ghoul Seitokai Yakuindomo Bakuman To aru serisi bu liste uzatırım ben :D

Ayy yeter AYOL bu kadar laf asdfg  tekrardan tanıştığıma memnum oldum  kısmetse iyi geçiniriz :D

4. Ana Hikayenin 6 Yıl Sonrasını Anlatacak Steins;Gate: The Committee of Antimatter İptal Oldu

steins-gate-committee-of-antimatter-nove

Steins;Gate’in yapımcılarından 5pb.’nin önce 29 Ağustos 2014 tarihinde Japonya’da yayımlanacak dediği ancak sonrasında çıkışı 14 Ocak 2015 tarihine ertelenen yeni Steins;Gate görsel romanı Steins;Gate : The Committee of Antimatter projesi iptal edildi. Choushirou Miwa’nın yazacağı, Tadasu Yoshida’nın çizeceği romanın sitesinde bu duruma çeşitli sebeplerin yol açtığı belirtilirken, bu sebeplerin ne olduğuna dair bilgi verilmedi.

Karakterlerin 6 yıl sonraki hallerine ait görsellerin dahi yayımlanmış olduğu 2016 yılının Akihabara’sında geçecek Steins;Gate: The Committee of Antimatter projesinin iptali gerçekten üzücü oldu.

steins-gate-committee-of-antimatter-nove

Alıntı: AnimeFantastica

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.