Jump to content

Harugaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Harugaya üyemizin başarıları

1. Fani Dünyayı Sevmiyorum.

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Ya ahirete inanmasam dünya benim için gerçekten rezalet bi yer olurdu

2. Merhaba TürkAnimeTV. Ben Haruka Kirigaya. Web Tasarım ve Web Programcısıyım. Kısa Süre Önce Arkadaşım Domain Adresi Aldı ve Ne Yaparız Ne Yaparız Derken Bana Geldi. İlgi Alanlarımız Farklı Olduğu İçin Forumu İkiye Bölmekte Karar Kıldık. Forumlardan Bir Tanesi Bitti, Sadece İçerisine Eklemeler Yapmak Gerekiyor. Diğeri Tasarım Aşamasında. İki Sayfada Şimdilik Forum Olarak Kalacak. Gerekli Düzenlemeler ve Düzeltmelerden Sonra Gerekli Şekilde Uygun Bir İndex Yapmayı Düşünüyorum. Bütün Kodlama, Resimler ve Düzenlemeler Bana Aittir. Forum Sayfam MyBB Üzerine Kuruludur (Reklam Olup Olmadığından Emin Değilim.). Açıkçası Çok Bi Ziyaretçimiz Olacağını Zannetmiyorum Fakat Madem Böyle Birşeye Kalkışılmış, Devam Ettirmemek de Olmaz. Sonuç Olarak Bu Benim Mesleğim, Kimse Girmese Bile İlerletmem Gerekiyor. Çok Konuştum Sanırım, Bu Yüzden Adresi Veriyorum. http://unravelteam.com/ Tanıtım Yeri Burası Sonuçta, Reklama Girmeyecektir. TürkAnimeTV, İyi Forumlar. ^_^ Edit-21:23 ---> Kayıt ve Upload İşleminde Hata Buldum. Çözmek İçin Uğraşıyorum. Local Sunucudan Taşıma Olduğu İçin Sıkıntılarım Arttı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.