Jump to content

misas

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

misas kullanıcısının paylaşımları

1. Ben Death Note ile başladım, ikinci olarak Fairy Tail'i izlemiştim. Birine önerecek olsam da Kovboy Bebop'u öneririm, en mükemmelinden başlasın.
  2. Şarjör yanında olur diye düşünmüştüm :D
  3. Spike Spiegel'ın tabancasını alırdım, tamam. Başka bir şeye gerek kalmazdı, yeter de artar zaten :D
  4. misas

İchiruki mi,İchihime mi?

Orihime yokken Rukia vardı. :D Forever İchiruki :wub:
  5. Anlamayanlar olacaktır asjkdhasjkd http://i.hizliresim.com/YjDL9D.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. misas

misas

Hahahah yalnız empati kuruyorum da ben de erkek olsam anlamazdım :D

3. Barış

Barış

o el hareketini görmeyen biri zor anlar ya o ipin karmaşk şekli falan. bulan baya iyi bulmuş tekniği :D

4. misas

misas

Ne teknik hemde :D

2. aizen-

aizen-

Türkler heryerde :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Direkt şarkıya geçmiştim arada işte bu benim oğlum diyince teyze, enee oldum. :D

4. misas

misas

Ben de özellikle o teyzenin çıkmasını bekledim, ekşi sözlükte çocuktan çok annesinden bahsetmişlerdi de :D

6. misas

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Çok bilindik olacak ama en çekici bulduğum tabi ki Sakata Gintoki ve Yagami Light. :wub: İkisi arasında seçim yapamıyorum... Gintoki ve Yagami'den sonraki aşklarım ise Zuko, Spike Spiegel, Sebastian Michaelis ve Kiryuu Zero (Yagami ile seiyuusu aynı. Otomatik olarak +1 :D Birde ben hep "beyaz saçlı karakterleri beğenmiyorum, Gintoki benim için istisna" diyordum ki Kiryuu lafı ağzıma tıkadı :rolleyes:)
  7. Hahahahah akjsdsllsds

2. aizen-

aizen-

Bide düşünüyo ne yapsam düşünmese yapacak oysa.

3. Pryda

Pryda

Cok iyiymis :D Kadin cok ayri bir kafada

4. misas

misas

Birde her seferinde arabanın öbür tarafına bakıyor ya :D

1. quincy

quincy

"Allah herkese yirmi lira rahatlığında bi hayat versin." En güzeli burasıydı.Amin :D

2. misas

misas

Benim en beğendiğim kısım "yirmi lira paraların içinde en masumudur, en mağrurudur" kısmıydı :D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

bu da kim

Bleach - Sen tam bir asi ruhsun. Şu hayatta tanıdığın tek bir kural: 404 Not Found! Kavgacı olduğunu da söylemek gerek; ancak bu kavgacılığın insanları rahatsız edeninden değil, aksine seni rahatsız edenleri rahatsız etme üzerine. Somurtkan ve tek başına takılmayı da sevdiğini söylemek gerek. Ancak bu, senin kendini koruma biçimin: Kabuk bir nevi! Gerçek seni bilen zaten bunun tam tersini söyleyecektir, ey Hollow'ların amansız avcısı!

3. misas

misas

Ben de Death Note. Çoğunluk olarak kindar yanımız ortaya çıktı. :D

8. misas

Kendi orijinal çizimlerim !!

Sinon taraftarı biri olarak tabi ki en güzel o olmuş. :)
  9. Katniss Everdeen'in son filmde söylediği şarkı;

2. misas

misas

Ben de, filmden çok şarkıyı beğendim zaten :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Filmde pek fazla olay olmadı iki part haline getirdikleri için. :D Diğer filmleri tam izlemeyen bi arkadaşımla birlikte gittim filme. Şarkıyı çok beğendi bana onu söylesene dedi heheh :D

4. misas

misas

Ben de evde şarkıyı ezberlemeye çalışmıştım ama tam bi facia, benim açımdan dinlemek daha mantıklı :D

10. misas

Yeni Bir Dost

İkimizde hoşgeldik o zaman, ben de yeniyim. :D Anime olarak Mirai Nikki ve Hakuouki Sekkaroku'yu öneririm, özellikle Mirai Nikki'ye bir bak. Bleach'i demiyorum bile zaten, o artık efsane oldu büyük ihtimalle izlemişsindir. :P
  11. misas

Anime İncelemeleri Blog Sayfası

Baya emek verilmiş çokta hoş olmuş. Hayırlı olsun :)
  12. misas

Hangi Üniversite?

Oh bee zihnim açıldı. Ben bi üniversiteye gitsem, hele ki bu üniversite Bilkent olursa heves bakımından açık ara önde olurum zaten. :P Çook teşekkür ediyorum bilgiler için...
  13. misas

Hangi Üniversite?

Burslu girebilirim aslında ama ilk 10000 zor olur... İki kişilik odalar uygunmuş yalnız, peki ne zaman kayıt yaptırmalı? Özel olduğu için kayıt tarihleri farklı diye biliyorum, açıkta falan kalmayayım da :unsure:
  14. misas

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gintama. İzlemek için geç bile kalmışım. :P
  15. misas

Hangi Üniversite?

Ben de sınava hazırlanıyorum bu sene. Ankara hakkında öğrenmek istediğim çok şey var ama şu an bölüm ve okuldan ziyade tek veya iki kişilik özel yurt bulmam gerekiyor, Bilkent veya Hacettepe'de okuyacağım büyük ihtimalle. Bu okullara hangi ilçeler yakındır bi iyilik meleği üye aydınlatıversin. :mellow:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.