Jump to content

asukalangley

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne asukalangley kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  Ankara'da yaşasam belki o zaman orayı daha iyi görürdüm ama İstanbul'da yaşayan biri olarak Ankara'da yapacak daha az şey var gibi geliyor. Yoksa Ankara da tabi güzel şehir :)

Ben de Ankara'ya hiç gitmedim ki. Ama bi sempatim var üniversiteyi orada okuyacağım sonuçta. :p

2. Hoşgeldin keyifli forumlar :) İlk defa en sevdiği animesi Naruto ya da Bleach gibi buna benzer animelerden olmayan birini görüyorum :P Hani en sevdiğim diyosun ya :D

Hoşbulduk, onlar da çok güzel animeler aslında, ama klasikleşince çekiciliğini yitiriyor. :D Genelde çoğu kişi anime izlemeye Naruto ile başlar mesela, ben daha Naruto'nun 1 bölümünü bile izlemedim belki de o yüzdendir. :p

Hoşgeldin iyiki kalıcı biri olursun

Öyle gözüküyor, teşekkür ettim. :D

Hoş geldin :) Ben liseyi İstanbul'da okudum, üniyi de İstanbul'da okuyorum ve üni için Ankara'ya gidenlere biraz daha alt seviye gözüyle bakıyoruz lisede dönem olarak :D Tabi bize özgü bir şey de olabilir bilemem :)

Hoşbulduk. :) Ben doğduğumdan beri İstanbul'dayım, burayı hem çok seviyorum hem de sıkıldım artık kendimi bildim bileli buradayım. <_< Hem Ankara'yı alt seviye olarak görmekte ne demek, orası başkentimiz biriciğimiz :D

3. Bende hayretlerdeyim bro :) güç seninle olsun ayşenur foruma hoş geldin :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Güç tüm warsieslerin olsun! :D

Hoşgeldin keyfli vakit geçirmeni dilerim  :lol: 

Hoşgeldin

Hoş geldin ^_^

Hoşbuldum çok sağ olun :)

Hoş geldin bende Ayhan :) Bleach FC bekleriz :D neyse efenim iyi forumlar  falan flien işte :P

Teşekkürler konuyu takibe aldım hemen :D

Niye hatunlar sevemez diye bir kural mı var  :mellow: Han solo  :wub: Ahhh gençlik aşkım benim  :lol:

E büyük harf  -_-

Sen neden benim lafımın bitirme repliğimi çalıyorsun çocuk  :o geçenlerde de gördüm aşırma benim laflarımı  :angry:  :lol:

Ayşenur hoş gelmişen sefalar getirmişen  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar, yorumlar falan filan işte (buradaki falan filan lafının patenti bana ait olup Gondroch denilen üyeyi dikkate alma ( o nick değişene kadar sana böyle diycem oh olsun  -_- )

Hoş buldum, çok teşekkür ediyorum :D Gondroch da Bleach hayranıymış o yüzden +1 :D

4. Star Wars seven kadın mı? Kadın değildir o, kadın olsa duramazsın :D

Hoşgeldin foruma

Teşekkür ederiiim. Hayranları olarak bi elin parmaklarını geçmiyoruz zaten, şaşırmakta haklısın. :mellow:

Hoşgeldin ben de erdem. 

Teşekkürler, hoşbuldum :)

5. Hoşgeldin.

Hoş geldin ...

Hoş geldin.

Hoşgeldin , keyifli zaman geçirmen dileğiyle.

Hosgeldin Aysenuur :3

Hoşbuldum, teşekkür ederim. :)

Hoş geldin Ayşenur :)

Umarım forumda kalıcı olursun :)

Forum kurallarına göz atmadıysan göz atmanı öneririm :) Mesela imzanın boyutları maksimum 600*200 olmalı :)

Teşekkür ederim, hemen düzeltiyorum :)

6. Adım Ayşenur, 18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, 2 senedir anime izliyorum ama bu sene üniversite sınavlarına hazırlandığım için eskisi kadar vakit bulamıyorum. Üniversiteyi Ankara'da okumak istiyorum, Star Wars filmlerini çok seviyorum ve koyu bi Freddie Mercury hayranıyım. En sevdiğim anime kullanıcı adımdan da anlaşılacağı üzere Neon Genesis Evangelion. Onun dışında Berserk, Bleach, Voices of a Distant Star, Gintama ve Cowboy Bebop sevdiğim diğer animeler. 

Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum, herkese sevgiler :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.