Jump to content

Efruz

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About Efruz

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/13/1999

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Yazmak, yazmak ve daha çok yazmak...

Recent Profile Visitors

561 profile views
  1. 2.Bölüm de gayet güzeldi yalnız. Sıradaki bölümü eklediğinden haberim olmadı, bidahakine konuya yorum at 2.bölüm yayınlandı diye ve konun adını değiştir 2.bölümün eklendiğini belli edecek bişeyler yap ve şu yazı boyutunu da ayarla öncekine göre.
  2. Bu en güzeliydi kesinlikleee!!! :D
  3. Lucifer'e katılıyorum. Ayrıca tek solukta güncel olduğum ilk FF :D
  4. Kuroko No Basket'i izledim ve şu anda düzenli olarak basketbol oynuyorum! ;) ;)
  5. Hoş bulduk. Keyifli zamanlar geçiririz umarım... Böyle başlıyorsa ben okurum bunu, eline sağlık :) Biraz vahşice bir başlangıç olmuş galiba :)
  6. One Piecete ki Foxy bu listeye girmiyor mu ???? :o :o :o
  7. Böyle düşünmen beni çok mutlu etti. Bende wattpad'da yayınlamadan önce, biraz kendimi geliştirmeyi düşünmüştüm bu forumda bir FF yazarak.
  8. Ben Efruz! 16 yaşındayım, yazmak istiyorum sürekli yazmak!.. Bu size inek bir kişi olduğumu düşündürmesin gayet tembelim :D Neyse güzel zamanlar geçirmek dileğiyle:... Not : FF'me göz atabilirsiniz...Sizi etkileyeğinden hatta rüyalarınıza gireceğinden emin olabilirsiniz (deeer mişim...)
  9. Dikkat! Bu hikaye psikolojinizi alt üst edebilir, Her gece sıcacık yatağınızda saatlerce dönmenize ve gece aniden uyanıp çığlıklar atmanıza sebep olabilir!.. Tanıtım: Gözümün önünde paramparça edilen babam, Ben yaşayayım diye açlıktan ölen annem ve gözlerimin önünde tecavüz edilerek öldürülen kız kardeşim. Yıllardır içimde büyüttüm nefretimi! Ama artık bedenime sığmayacak kadar büyüdü. Artık kusma zamanı! Tüm nefretimi kusacağım kötülerin üzerine! Bunun için kötü olmam gerekse bile... Kendi kendine bu yemini eden İchiro Kawasaki, Aka kod adlı bir suikastçidir. Büyük bir mafya olan
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.