Jump to content

Raven-kun'

Üyeler
  • İçerik sayısı

301
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Raven-kun' kullanıcısının paylaşımları

1. Raven-kun'

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Medaka Box Abnormal 1 ve 2.bölüm
  2. I fell in love with Akame , merak eden varsa karşılaştırsın kendini :D http://i.hizliresim.com/8grzAW.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Raven-kun'

Raven-kun'

Gülmekten öldüm resmen yorumları okuyunca :D

3. Mechiro

Mechiro

i robbed Lubbock :D Hahahadadasdsds

4. Lynx

Lynx

I married Tatsumi ahah. :D

3. Raven-kun'

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1-)Akame ga kill! 2-)GoSick 3-)Danmachi 4-)Sakurasou no pet na kanojo 5-)Kill la kill
  4. Raven-kun'

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Utawarerumono :)
  5. Raven-kun'

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Hiç düşünmezdim bu sahneyi seslendireceğinizi :D Bu arada Mashiro'yu seslendirenin sesi çok yakışıyor karaktere :P
  6. Raven-kun'

Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer

Groot çok iyi yaa fakat ne kadar uğraştığını bir tek Allah bilir, Jabba the balloon daki adama güldüm birde :D Anime cosp. yok galiba böyle ciddiye alan .
  7. Resim çizmek konusunda olsun ya da yüz ifadeleri olsun özendiğim karakter ''Shiina Mashiro'' :D
  8. Raven-kun'

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Pes etmeye yeğilniysen biraz daha geriden yürü. - Eren - Kaosları yaratıyorum ki sonuca çabuk ulaşabileyim. - Victorique -
  9. Dergide uğraşan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş, zevkle okudum resmen :D - sayenizde izlemek istediğim yeni bir anime daha buldum ''Fractale '' :P
  10. Sakurasou no Pet na Kanojo yu izlemeyi düşünüyorum şimdiden tşk.ler bu konuya :D -Benim eklemem gereken bir şey varsa oda ''GoSick'' dedektiflik hobisi için , beni bağlayan bu animeydi :P
  11. Raven-kun'

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Kesinlikle Susanoo'nun ,bilen bilir herhalde ;)
  12. Raven-kun'

ore no imouto 1.sezonun hepsi :P
  13. Kısa boylu kız olmanın problemleri : http://i.hizliresim.com/zAMBOg.jpg asdsafsaf :D

1. Kaxell

Kaxell

onla dalga geçenlere nolduğunu biliyorsun di mi? :D Shinoayla uğraşılmaz aman diyim.

2. Raven-kun'

Raven-kun'

bilmez olur muyum xD Animedeki favori karakterimdir kendisi, konuşma tarzı felan çok hoşuma gidiyor .d

14. Raven-kun'

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Akame ga kill Zero! 1-13 :rolleyes:
  15. Raven-kun'

-Kekkai Sensen 8.bölüm -Plastic Memories 8.bölüm -Gintama 8.bölüm :D
  16. Raven-kun'

Elsword

Önceden oynamıştım hatta Arc'ım vardı ,güzel oyundu gerçekten de :P Ama sanırım Dragon Nest'i buna tercih ederim . :lol:
  17. Danmachi'nin yeni bölmünden sonra Black Desert online'ı izlemek ... (/o.o)/ :D

18. Raven-kun'

Blade & Soul Batıya Geliyor!

Gelsin bi artık şu oyun 2009 'dan beri var ama bir eu ya gelmedi habire gelcek gelcek dediler ancak 2015-2016 arası gelio :D -Gerçi Rus serverında oynadım fakat eu ya geçerse lagsız ve türk guildleri felan bayaa güzel olur :P
  19. Biraz değişik gelebilir ama daha çok soğuk tipli karakterlere özenirim örnek verecek olursak : Akame ,Kaneki ,Aruka ,Aiz :D Aslında daha çok yapımda var diyebiliriz :P
  20. Get rekt French editors 360 noscope :D

21. Raven-kun'

Blade and soul oyununu tanıtım :D

evt. :D Blade and soul Türk anime yazsan google'a yeter :)
  22. Raven-kun'

Blade and soul oyununu tanıtım :D

Bu oyunun hastalarından biriyimdir iyiki de böyle bir konu açtın tebrik ediyorum seni :D Geçen sene oynamıştım hatta son level'e kadar geldim, sınıfımım ise Assassin idi. Keşke oyun hakkında biraz bilgi verseydin yani hangi bilgisayarlarda kaldırır gibi :P -Bu arada oyunun anime'si bile var bilmeyenlere gelsin :)
  23. Raven-kun'

FLMN Çizimlerim (27.06.2015 Güncellendi)

Çok güzeller ellerine sağlık en çok da jiraiya ile hinata anbu'yu beğendim :) Bu arada daha çok aksiyon dolu sahneleri seviyosun galiba :D
  24. Tşk.ler, en yakın zamanda :) Bir üstüm seviye çizimlerimi eklemeyi planlıyorum fakat biraz zaman lazım tabii :P Ve ayrıca bende senin çizimlerinide dört gözle bekliyorum .d
  25. Raven-kun'

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Konu güncellenmiştir ... Danmachi Amv - Dark Timesᴴᴰ :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.