Jump to content

Fallen Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

606 profil görütülenme

Fallen Angel üyemizin başarıları

1. Fallen Angel

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Aldnoah zero
  2. Fallen Angel

Bu Cosplay Hangi Animeden?

full moon wo sagashite
  3. Fallen Angel

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Eat-Man
  4. İlk olarak herkese merhaba adım Ömer 20 yaşındayım. Online Anime izlemeye orta okuldayken youtube da gördüğüm naruto'nun bir videosuyla başladım. Naruto, Bleach vs derken serilerde güncele ulaştım sonra bir baktımki bunlar aslında manga denen bir şeyden uyarlamaymış!!!! Neyse ben yeni bölümü bekleyemeyince mangaları okumaya başladım bunlarda da türkçe güncele geldim. Sonra fark ettimki bunların ingilizce çevirisi daha da ilerideymiş. O zamanlarım sahip olduğum berbat ingilizce bu mangaları okumama engel olamadı o zamandır manga okumadığım gün sayısı nadirdir. Daha sonra izlediğim ama devamı gelmeyen bazı serilerin (örn:No game no life) aslında lightnovel denen birşeyden uyarlama olduğunu öğrendim ve tahmin edebileceğiniz gibi bu hafif romanları internette bulup okumaya başladım (gene ingilizce). DAHA DAHA sonra bu hafif romanların çinde daha yaygın olduğunu ve aslında birçok güzel çin romanının hem ingilizceye hemde türkçeye çevrildiğini gördüm ( The Legendary Moonlight Sculptor, Coiling Dragon ilklerimdir) o zamanlar bu romanların türkçe çevirisi oldukça gerideydi bende bunları ingilizceden okumaya çalışmaya çalıştım zor zamanlardı. En sonunda 9. sınıftayken bazı hafif romanları türkçeye çeviren bir guruba katıldım ve Against The God serisi gibi bazı serilerin çevrilmesine yardım ettim o zamanlar Sora gibi bir nick kullanıyordum. Peki bu düştüğüm dipsiz çukur ne işime yaradı diye sorarsanız ilk olarak tüm lise hayatımı anime manga ve lightnovela adadığım için mezuna kalmayı deneyimeleme şerefine ulaştım İkinci olarak Yds de güzel bir derece yaptım (hiç bir işime yaramadı orası ayrı) Uzun lafın kısası normalde forumlara pek giren birisi değilim bundan sonra bunu değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden bu eski forum hesabını yerin yedi metre dibinde kazıp çıkardım ve buradayım. Yoroshku onegai şimasu.
  5. Natsu'nun gajeel'i ikiz ejderlere karşı olan dövüşte (büyü oyunları bölümlerinde) yerin dibine yolladığı ve ondan sonra akşam handa karşılaştığında kaçtın diye suçladığı sahneler en iyileriydi.
  6. Fallen Angel

Vampire Knight~FC

Seriyi izledim. Üye olmakta isterim. Şimdiden teşekkürler. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.