Jump to content

KadirAar

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    KadirAar got a reaction from moekami in Japonist (Anime Öneri ve İnceleme Bloğum) [Yazar Alımı Var]   
    Merhabalar arkadaşlar bloğu yeni açmadım ama yeni yeni yazmaya başlıyorum.

Öncelikle bloğumun linki :Japonist (Daha tam olarak tema ve arkaplan oturmuş değil. Önerilere açığım :) )

Bloğum tamamen animeler üzerinedir. İncelemeler, öneriler ve haberler yazmaktayım. Biraz amatör olduğum için her türlü önerinize açığım. Beğendiğiniz yazılara yorum yazarsanız sevinirim. Hazır yaz gelmişken daha aktif olmayı haftada en az 2 yazı yazmayı istiyorum. Bütün bunların yanında eğer sizde inceleme yapabilecekseniz (çok fazla bir şeyi yok zaten : :)) veya haberleri takip edebilecekseniz. Yanı kısacası anime dünyasında aktifseniz sizi de yazar olarak davet ediyorum. Bana özelden ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar...

2. Beğen
    KadirAar got a reaction from Raven Store in Merhaba, Ben Raven Store   
    Hoş Geldin. Param olsa alırdım valla :)
  3. Beğen
    KadirAar got a reaction from murtilaz in İnternetten almış olduğum Zoro'nun Kılıcı tanıtımı   
    Ne kadar One Piece sevmesemde güzelmiş :) Hayırlı olsun.. Güle güle kullan dicemde mazallah :D
  4. Beğen
    KadirAar got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Owari no Seraph   
    Çok güzeldi çeviri. Teşekkürler.
  5. Beğen
    KadirAar reacted to £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Japonist (Anime Öneri ve İnceleme Bloğum) [Yazar Alımı Var]   
    Şahsen en sevdiğim animeler arasında yer arıl finallerini tutturamadılar tek tutturabilseydiler en sevdiklerimin arasında kesin derdim yani. :D Tarafsız yaklaşmakla yakından uzaktan alakan yok bence . Mecha sevmediğinden çok basit yapmışsın tanıtımını diğer yaptığın tanıtımlarıda isteren bu kadar basitleştire bilirsin bildiğimiz gibi başrol oyuncu birde Mika etrafında dönen bilindik kaos animesi gibi bak aynı şey oluyor. Senin yaptığında bu.

Edit son animede Owari no Seraph dan bahsediyordum.
  6. Beğen
    KadirAar got a reaction from £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Japonist (Anime Öneri ve İnceleme Bloğum) [Yazar Alımı Var]   
    Belki de haklısın ama benim demek istediğim bu kadar güzel hikayeyi iki tane boş karakterin üzerine itmeleri çok saçma olmuş. Yazıda da söylüyorum aynı hikaye farklı karakterler üzerine olsa mecha felan demem izlerdim. Öyle güzel bir hikayesi var. Zaten müzikler efektler felan harika... Tabi sen okursun düşüncene de saygı gösteriyorum. Eleştirin için çok teşekkürler. Böyle eleştirlerle kendimi daha çok geliştireceğime inanıyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.