Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Padvox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yuhh dicekdim ilk baş 1tb zannetim :D Ama 1gb de bayaa fazla :D Hangi animeler var ? Foruma upload ette bizde yararlanalım :D Gintama yogukta olur iyi olur :D

2011 Baharda çıkan tüm animeler.

Naruto.

Deadman Wonderland

Guilty Crown

07 Ghost

Gintama düşünüyorum 27 Martta biterse ilk Gintamaya başlayacağım indirme konusunda.İzlemesem de müziklerini dinliyorum Donten süper :D

2. Yokya lisdenin başında Persona 4 var :D Anladın sen onu :D

Anladım :D Ama Guilty Crown çok başka ya emin ol :D

Burada da güzel kız var nan :D

Ben de izlemek istiyorum ama Ezgi Bleach'i izle diye tutturuyor. :'(

Şahsen Bleachden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum tek farkı Guilty Crown kısa soluklu bir anime.

3. Arkadaşlar benim japonya da yaşayanlardan duyduğum kadarıyla orası çoğu kişinin hayalini kurduğu pembe bir dünya değil turist olarak gidenlere karşı çok iyilermiş ama orada yaşıyorsan ayrımcılık çok fazla yapılıyormuş ayrıca orada yaşam aşırı derecede pahalı ve zor olduğunu söylüyorlar ben bile bazı şeyleri duyunca şaşırmıştım neyse ben orada yaşayanların yalancısıyım :)

Hayat çok masraflı her şey çok pahalı orada doğrudur :D

Edit:Yeni öğrendim kimi yönleriyle pahalıymış :D Örneğin kiralar pahalı sebze meyve çok çok pahalı benzin daha ucuz.Metro hemen hemen tr ile aynı.

4. Aynen karşısında Itachi ve Sasuke var. 8) Haftaya işi biter. >:( Zaten orda iki tane Susano'o yu yan yana gördüm. ;D :D Dedim tamam olay bitmiştir. :P

Kabuto kadar sinsi birini görmedim :D İtachinin pataklaması dileklerimle.

5. Gintama izlemediğim bir anime fakat izleyenlerin tepkisine bakarak bayağı bir güzel olduğunu çıkarıyorum.

BeelzebubBir türlü kanımın ısınmadığı animelerden açıkçası hiç de merak etmiyorum.

BleachTite Kubo her ne kadar çizim ve karakter tasarımı konusunda başarılı biri olsa da konu oluşturmak bakımından pek başarılı olduğunu düşünmüyorum.Anime fillerler ile harcandı bence zaten bende 300lerde bırakmıştım.

6. Öncelikle bunun yanlış olduğunu savunan arkadaşlar var bir kaç şey söylemek istiyorum ben yapılan kesin doğru demiyorum ama Çin'de idam mahkumları idamdan önce çok özel olmadıkça aileleri ile görüştürülmüyor ve bu program idam mahkumlarının aileleri için büyük önem taşıyor birbirlerine son sözlerini söylüyorlar ayrıca araştırmam sonucu ulaştığım kaynakta buradaki insanlar isteklerinin yanında pişmanlıklarını neden yaptıklarını da anlatıyor pişmanlıklarının açıklanması bence suç oranında azalmaya yardımcı olabilir ayrıca ilk belirttiğim gibi ailene ölmeden önce bir şeyler söylemek istersin bunu empati kurarak düşünelim.Bence yanlış olduğu kadar doğruda.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.