Jump to content

Boshi Sandy

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Boshi Sandy reacted to Luluna in Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! Animesi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı   
    Paylaşım için teşekkürler ^_^
    "ore mo kaette nete mo ii ka na? " kısmı iyiydi ama geri kalanı için ne çıkar karşımıza bilemiyorum,ön yargılı olmayalım. 

2. Beğen
    Boshi Sandy reacted to AdminSlayer in Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime   
    Çok saçma ya, Trigun dolu dolu bir animedir. Şaşırdım. Skip Beat'e apayrı şaşırdım zaten. Parasyte da çok popüler oldu, filmi bile çıktı. Demek ki torrent kültürü her yerde var ya :D Japonlar da Türkanime'den izliyorlar sanırım :D Listede Bakuman bile var ya :(
  3. Beğen
    Boshi Sandy reacted to pisiko_1516 in Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime   
    Arkadaş anime satmak mı istiyorsun? Al sana cevap: Meme.
    Hayal gücü ve edebiyattan nasibini almamış bir çok mangaka ve light novel yazarı bunun sayesinde deli gibi popüler seriler üretebiliyor.
    Hiç bir şeye benzemeyen sadece fanserviceden ibaret ecchi ya da harem seri dolu ortalık ve çoğu popüler.
    Ama sen gayet sağlam konular işleyen (Trigun, Btoom, Parasyte, Bakuman, Ergo Proxy, Shiki, Serial Experiments Lain... Daha neler yazarım buraya, bunlar sadece listede gözüme çarpanlar.) serileri anime yapmaya kalkarsan böyle fiyaskoyla sonuçlanır proje.
  4. Beğen
    Boshi Sandy reacted to SiyahDranza in Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime   
    Sen dandiklikte çığır açan harem ecchi animeleri yerine son derece kaliteli (bazıları için geçerli) seriler yaparsan tabi satamazsın!
    Trigun gibi imdb sıralamasına bile girmiş bir seriyi burada görmek üzücü
    Bakuman, Shiki, Parazit onlara hiç girmiyorum bile bu gidişle artık ecchi dışında seri görmeyiz sanırım ileride
  5. Beğen
    Boshi Sandy reacted to AlucardHell in Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime   
    Bakuman'a çok şaşırdım muhteşem animedir
  6. Beğen
    Boshi Sandy reacted to masque in Çevrilmesini İstediğiniz Animeler   
    Evet arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz ve kimse tarafından çevrilmeyen Animeleri buraya yazarsanız değerlendirmeye alabiliriz .

<< Yorum Yazmadan Önce Okuyunuz >>

- Çevrilmesini istediğiniz serinin listede olup olmadığını kontrol ediniz.

- Serilerinizi paylaşırken öncelikle varsa yanına myanimelist linkini, yoksa türkanime linkini yazınız.

- Güncel çıkan serileri yazmamaya özen gösteriniz. Neden devam etmediğini fansubuna sorunuz.

- Çevirmek için bir seri aldığınız takdirde yorum kısmına aldım diye yazarsanız sevinirim. Böylelikle isminizi Anime serisinin yanına yazarız ki diğer çevirmen arkadaşlarla çakışmalar yaşanmasın.

Not: Bu benim şahsi başlattığım bir proje olup henüz çevirmenlerle konuşulmamıştır, gelen istek yoğunluğuna bağlı olarak boşta elemanımız varsa gerçekleştirilecektir. Zaman içinde çevirisine başlanan seri olduğu taktirde buraya yazılacaktır.

*Listeye eklenen ve linki olmayan seriler silinecektir. Neden iletim silindi diye yazmadan önce listeyi kontrol edin.

*Lütfen istediğiniz serinin alternatif isimlerinden sitemizde aratın bazı seriler diğer isimleri ile sitemizde mevcut durumdadır.

Çevrilmesi İstenilen Animeler [66/384]

7. Beğen
    Boshi Sandy reacted to Boshi Sandy in Ao Haru Ride ve Strobe Edge'nin Mangakası Io Sakisaka'nın Yeni Mangasının Adı ve Konusu Yayınlandı   
    SÜPER!!! Kesin okurum!  :4:  Böyle romantik mangalar hiç bitmesin :5:
  8. Beğen
    Boshi Sandy reacted to Evallark in Ao Haru Ride ve Strobe Edge'nin Mangakası Io Sakisaka'nın Yeni Mangasının Adı ve Konusu Yayınlandı   
    Shueisha'nın Bessatsu Margaret adlı dergisi, Io Sakisaka'nın yeni manga serisi hakkında detaylı bilgiler yayınladı. Yeni manganın adı Omoi, Omoware, Furi, Furare olacak ve 13 Haziran'da çıkacak. Manganın ilk bölümü 60 sayfadan oluşacakken renkli sayfalarda içerecek.

Serinin sözlerinden birisi de "Hangi aşkı kovalayacaksın?" Hikaye aşka karşı bakışlarından ötürü zıt kutuplarda duran iki kıza odaklı. Yuna (resimde soldaki kız) rüya gibi bir aşk istiyor. Akari (sağdaki kız) ise aşkla daha iyi yere gelebileceğini düşünüyor ve aşka realistik yaklaşıyor. İki bayan karakterin hikayesinde iki erkek ana karakter görünüyor. Kazuomi (soldaki çocuk) aşkı anlamıyor. Hatta "O ne, lezzetli mi?" diye soruyor. Diğer bir yandan, Rio (resimde sağdaki çocuk) ona gelen kimseyi, tatlı olduğu sürece, reddetmeyecek birisi.

Kaynak: ANN

Resimler: Crunchyroll

Kendi görüşüme gelirsek, Io Sakisaka'yı çok severim. Takip de edeceğim. Yuna karakteri Futaba'ya, Kazuomi ise Tanaka senseiye, Akari Narumi'ye ve Rio ise Strobe Edge'den Andou'ya benziyor. Ama pek sorun değil sonuçta aynı kalemden çıkıyor ve çizim tarzını çok seviyorum. Konusu aşk dörtgeni olacağını gösterdi gibi. Bu tür aşk üçgen beşgenlerini sevmem ama yapacak bir şey yok, takip edeceğim^^

9. Beğen
    Boshi Sandy reacted to Boshi Sandy in En İdeal Öğrenci Konseyi Üyeleri- Charapedia Karakter Anketi   
    Hepsi tam oturmuş  :D 
  10. Beğen
    Boshi Sandy reacted to wezir999 in En İdeal Öğrenci Konseyi Üyeleri- Charapedia Karakter Anketi   
    Mali İşler Sorumlusunu Nami yaparsanız bütün parayı çalar :D
  11. Beğen
    Boshi Sandy reacted to AlucardHell in En İdeal Öğrenci Konseyi Üyeleri- Charapedia Karakter Anketi   
    Midorima tam oturmuş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.