Jump to content

Sciathán

Üyeler
  • İçerik sayısı

842
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Sciathán kullanıcısının paylaşımları

1. FT Mangasında Makarov'un loncayı dağıtması ama sonra sebeplerini öğrenince geçmişti -_-
  2. İmza arşivleriniz çok güzelmiş :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sciathán

Sciathán

İhtiyacım olunca yardım isterim o zaman bazen tumblr yeterli olmuyor :(

Bu arada ben Ahmet memnun oldum ^^

3. Cувєя

Cувєя

Bende saybır berat xd deviantart'tan bulmayı dene birde istedigin şeyin sonuna signature ekle bkz. '' Luffy Signature '' kesinlikle istedigini bulursun :Dd

4. Sciathán

Sciathán

Deiantart daha çok önüme istediğim şeylerde çizimler atıyor deliriyorum

3. Cidden çok garip bu insanlar sırf bazı şeyler sana birilerini hatırlatıyor diye yeni tanıştığın birine davranışları bu kadar mı saygıdan uzak olur

4. Ne kadarda Sokka'lı güzel bir resim

5. Herkesin bir derdi var mesela ben ışınlanamıyorum

2. Sciathán

Sciathán

Teşekkür ederim uranyum eksik uranyum bulsam belki olacak fdgsdfgdfgdfsg

3. HolySpirit

HolySpirit

aaa bende isterdim onu bak :D bulursan söyle :P

4. HolySpirit

HolySpirit

Işınlanmayı :P

6. İzlenmeyecek bir film değil boş vakitte o vakti doldurur
  7. Shingeki no Kyojin mangası hakkında biri bana yardımcı olabilir mi

8. Sciathán

Fairy Tail FC (Yeni Masterı İle Yola Devam Ediyor.)

Şimdi ona niyetlenmiştim Mavis'in yeri sizindir :ph34r: ama Mavis duymasın
  9. Çok mutluyum bir şey keşfetmedim ama mutluyum önemli olan o

10. Sciathán

İmza için forumda PS ile uğraşan insanlarla görüşeceğim güzel bir imzamız olacak!
  11. Sciathán

Hepinizi alacağım ama olaylar şöyle işleyecek diğer FT konusu bunla birleşecek ve bende SS,S sınıfı ve Aziz büyücüleri değişik bir biçimde belirleme kararı aldım yani kısa zamanda şuanda görünmekte olan S büyücüler vs. de düşecekler :D
  12. Cemaat toplayıp Hxh mangakası iyleşsin diye toplu dua ettiricem çok özledim seriyi ya :(

2. Sciathán

Sciathán

Killuanın bir tane adam gibi avatar yapılacak resmi yok dfgsdfgs

13. Büyünün hakim olduğu bir dünyada Fairy Tail Fiore Krallığı'nda kurulmuş bir büyücü loncasıdır. Lucy Heartfilia bu loncaya katılmak isteyen bir yıldız ruhu büyücüsüdür. Bir Fairy Tail üyesi olan Natsu Dragneel ile tanıştıktan sonra loncaya kabul edilir ve serüvenleri başlar... Fairy Tail hem üyeleri ile hem üyeler arasındaki bağlar nedeniyle diğer loncalardan farklıdır. İşleri kendilerince çözmeyi severler ve çok dikkat çekerler. Bazı karakterler Natsu Dragneel: Ateş büyücüsüdür. İgneel adında bir ejderha tarafından yetiştirilmiştir. Hareket eden her şeyin üstünde midesi bulanır Lucy Heatfilia: Yıldız ruhu büyücüsüdür. Bu büyücüler anahtarına sahip olduğu yıldız ruhları ile anlaşma yaparlar. Lucy hemen hemen tüm yıldız ruhlarının kalbini kazanarak onları arkadaşıymış gibi görerek onlarla iyi geçinir. Erza Scarlet: Zırh büyücüsüdür. Çok sayıda zırhı donatarak savaşır. S sınıfı büyücüdür. Başka büyücülerce Titania olarak bilinir. Sinirlidir ancak çok anaçtır. Gray Fullbuster: Buz büyücüsüdür. Yaratma büyüsü kullanır. Natsuyla sözde iyi geçinemezler ancak dostluklarına diyecek yoktur. ayrıca eğitiminden kaynaklanan bir soyunma huyu vardır. Master Makarov: Lonca'nın 3. ve 5. ustasıdır. Bu kısa boylu şirin adam loncanın tüm üyelerini çocukları gibi görür ve onları korur. Ayrıca 10 aziz büyücüden birisidir. Happy: Natsu'nun çocukken bulduğu yumurtadan çıkan kanatlı bir kedidir. Konuşabilir. Natsu'nun en yakın arkadaşıdır. Balıkları çok sever. Ayrıca çok açık sözlüdür. Üyeler Hokage_Minato Cold Dewil champy55 Gökberk Çapar BynMubo ag_hitsugaya uzmaki naruto TuvaletTerliği darkreaper07 Adige sorgena2 SeptNoir Emorpian ^^Smg^^ İvory&Ebony dantedev1l Lightning SiyahBeyaz kiwa SatellizerLB Kirito Shu N.L.N.İ.G Mert Hitsugaya xFactoria ozmet1231 Kurapika Arjas Cuthalion Wamqire Solitary sebasuchan AksaM0V JrKagan Lucy_Heartfilia_02 Eternal_Aya LoVeR Hiiyyep Gordneel GaNGeSTeR DEATHSLIDES DeathBook GajeelSlayer sakal122 Gecegölgesi Ilithyia mustafa07 MarimoBaka #Rucy simitcii Hazādo Usui-Chan :3 LawLieT Skip Rin Barış D. Baryshx NewMooN bltgcr Takeron D9kuzDragneel NaokoTe ♠Misaki♠ HitmanReborn _phantom_ Lucy Heartfilia 4Respect ♥ Senpai~ croosa fire BenGeldim -eXt- Zeynep (: kittinlittle Bartolomeo potheadprincess *Yugimotoxx free word gredon Kerem Burkuk UjanseiRUSS tilkyy_kara sailortsukasa kiritosao frozenfairy Filia Aviantese solgera Dizzy bluegrass Scream342 NarutoSennin Nones nemesiss Ali Fırat Kaynem Büşra_parkbora Soranohikari zeyzey fairykolik OBAMA ONII CHAN FuneraireS kagura-chan NaLuFanLoVe eray667 Jr K!Ra 見崎鳴 SudeErva Yadomi Lilica212 Lyn Kayahan Demir Ancaks kaFanm Minatosuat Nekorel Snowusagi Windows 7 Theseus Barış pirgaip Fyzal Shotdown Neadiatre Lyn h3n4 Mashiro -.- BOŞLUK Natsui Ritsu Sadık Altun MagicaLFlameS ShiroYuu Owari Stairway_to_heaven PaC_Dewil MUSERC Byraion Ankaralı Kopernik Witch Hoe50 Siy4hDranza Zecon Inc. Sterben_ Dragon Slayer'lar -eXt- Usui-Chan :3 ​kagura-chan OBAMA ONII CHAN S Sınıf Büyücüler Usui-Chan :3 -eXt- Kurucu Usta: Amygirl Yeni Usta: Sciathan
  14. Sabahın köründe uyanan benim dramım

15. Ben feedlemem lfgksfdşlgsdf

2. Sciathán

Sciathán

Ben iyi gidiyodum takım feedlemiş sonra bende tfde öldüm fdgsdfgdfgsdfgdsfg

3. Kadir-

Kadir-

Her takıma denk gelir asdkjghadjfhg

4. historianWeeb

historianWeeb

yahu ebnde feedlemem aslında ama adamlar 2 kişi geliyor ben birine sıkarken hop yeredyim(lol edğil )

16. Çevrilmeyen ama çevrilmesini istediğiniz animeler için şu sıra öneriler bekliyorum arkadaşlar duyurulur size de

17. Bunların zaten kitlesi oluşmuş bunlara yorum yok kfldgjsdfkg

18. http://dizilab.com/mr-robot/sezon-1/bolum-1# Dizi aşırı sağlam yalnız
    1. historianWeeb

historianWeeb

aynen internete sızmış ilk bölümü temmuzda mı ne 2. bölüm :D

2. historianWeeb
    3. Sciathán

Sciathán

Ben temmuzun 2'sine kadar bekleyecektim ama sanırım artık izlemenin vakti geldi

2. historianWeeb

historianWeeb

güzel çok hoş falan nadir bitince içlendiğim animedir asdfg

gj-bu izle <3 3 izleyişimi yaptım bugün xd

3. Sciathán

Sciathán

Bakıyım akşam bi

4. historianWeeb

historianWeeb

la saat 19:42 akşam zaten şu an

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.