Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Luluna kullanıcısının paylaşımları

1. Kore fanı hanımlardan bana şööööyle çok komik bir dizi önerecek olan çıksa keşke :bitter-pink-cat-emoticon::bitter-pink-cat-emoticon: Japon dizilerini soğurdum, sömürdüm, kaynak kalmadı, Kore'yi fethe çıktım şimdi de :bike-onion-head-emoticon::bike-onion-head-emoticon: dizi önerin :admire-onion-head-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

2. Luluna

Selam

Keyifli forumlar.. :3
  3. MobPsycho'ya bayıldım. Çizimleri de Kill La Kill'i anımsattı, animenin karakter yapısına çok uymuş. Espriler de yerli yerinde. Mangaka  bu defa daha etraflıca düşünmüş hikaye ve karakterler konusunu, daha açıklamalı. Tavsiye ederim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lizardon

Lizardon

Yorumuna aynen katılıyorum. Ayrıca mangakanın dediğine göre ileride Saitama ile karşılaşacakmış Mod. İki seri birleşik gibi bir şey olacak yani. Ama bunu one punch manda mi yoksa mob serisinde mi görürüz onu bilemiyorum.

3. Luluna

Luluna

zaten serinin içinde subliminal mesaj gibi her yerden fırlıyor saitama resimleri. Karşılaşacaklarını ben de okudum. Mob serisinde karşılaşabilirler gibime geliyor ya da OPM sersinde hiç görmediğimiz 1 numara Blast meğersem mobmuş :P Bakacağız :) 

4. Lizardon

Lizardon

Blast konusunu hiç düşünmedim. Cidden o da olabilir :) 

4. Mob psycho'ya bölümler yüklenmiş, başlıyorum hafta sonu, hayırlı uğurlu olsun listeme. Kimse çizimleri beğenmemiş ama... U_U

2. Lizardon

Lizardon

Tamamdır :D bu arada mesaj olarak atabılır mısın o cevırmenın adını veya nıckı ne ıse. ben de dıkkat edeyım

3. Luluna

Luluna

hiç hatırlamıyorum. Denk gelirsem söylerim

4. Lizardon
  5. Sosyal medyanın hiçbir alanında dahi sosyal olmayı beceremiyorum, bu nasıl bir boş vermişlik ben bile anlamadım o.o

2. Luluna

Luluna

bıraktım, onu bile bıraktım :P

3. Lizardon

Lizardon

Ver numaranı whatsapp'a ekleyelım gruplara veya facebook'a. gor muhabbetı sosyallesmeyı haha : )  aslında ınsanın o zamankı / donemkı halıne de baglı. ben 1 bucuk yıl ınternette kımseyle konusmadım sonra bır gun whatsapp cıktı ya senı de ekleyelım ortam var dedıler eklendım. muhabbete 2 hafta sonra gırebıldım o ayrı :D 

4. Luluna

Luluna

aaayyy öyle karman çorba muhabbet ortamlarını da pek sevmem. Zaten sorun o tatlım, ben sanal ortamda sosyalleşmeyi sevmiyorum ve beceremiyorum, çünkü o benim " sosyalleşmek" tanımıma uymuyor, yoksa whatsapp grupları sürekli aktif telefon susmuyor diye hepsini sessize aldım. Bana tatil lazım, tatil, yaşlı bir insanım ben u.u 

6. Zombi sevmesem de I am Hero listemde ve bir türlü başlayamadım. Listede de gözümüze soktuklarına göre artık vakti gelmiş.
  7. Şu konuya çok yorum yapmak istemiyorum.. :D büyük göğüsler - küçük göğüsler ,nasıl seksist konular bunlar, oraya hiç girmeyeceğim , neyse.. =_= İzumi'nin bir numara olmasına hem şaşırdım hem şaşırmadım, bilemedim yani. Çok da severim keratayı. Taiga'yı daha bir ilk 3de beklerdim aslında. Bir de Kanade Tachibana,Louice Valliere, Kurula Tepes falan yok listede, şaşırdım. Özellikle K-on'un Azusa'sı, Mado-Magi'nin Akemi'si, bir de benim fav girl KNB in Riko-chanı yok şok şok şokk
  8. Luluna

Merhaba!

Hoş döndün o halde.
  9. Luluna

Kan Grubu ve Kişilik

B grubu hahaa sorumsuzluk kısmı hariç geri kalan her şey uyuyor valla. Bana bolca da 0 dan serpiştirme yapılmış galiba, bu ne benzerlik yahu :P özellikle kötü yönler kısmı dahil, omeen tonreem Özellikle Güney Kore'de falan çok yaygın olduğunu duymuştum bu kan grubu inancı, ona bile çok dikkat ediyorlar işe alırken ya da sevgili olurken falan çok garip :D
  10. Korkunçlu bir şeyler okudum, koca evde yalnız uyu şimdi uyuyabilirsen =_= boylu boyunca aynalı dolap aldığım güne neleet olsun =_=

2. Heimatlos

Heimatlos

no comment :D

3. Lizardon
    4. Singularity

Singularity

hee her gece aynaya bakarım bir halt görmedim zaten beni görse kaçar dshksjadfhsa

11. Luluna

Merhaba

Hoş geldin Can, keyifli forumlar.
  12. Luluna

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Başka şeytan meyvelerini kopyalayabilen bir meyve yeseydim mesela, çok ilginç sonuçlar ortaya çıkardı hi-hi-hiii :3
  13. Luluna

Japonlara Göre En İyi Polisiye Animeleri

Ne eski seriler bunlar yahu. ghost in the shell ve psycho pass şu listede kalite ve duruş olarak çok ayrışıyor diğerlerinden, fena olmamış liste genel olarak, eh...
  14. Evet kadın karakter listesinden daha ilginç olmuş bu, sakamoto çok ani bir giriş yapmış listeye ve nedense şaşırmadım. Gintoki
  15. Beklemediğim isimler var, garip bir liste olmuş ama ne zaman Japonlarla görüşüm tuttu ki diye düşününce....
  16. Gelmiş geçmiş en iyi kapanış müziklerinden biri olan The Real Folk Blues'un yeri çok başka, OST olarak bakarsak da ilk 3: Words That We Couldn't Say kabutogani kodainosakana Space Lion
  17. Luluna

Herkese Merhaba

Hoş geldin anime seven ama izlemeyen Elif :3
  18. Luluna

Anime'ye kendini fazla kaptıran Japon genç

Çok üzülüyorum böyle gençlere diyeceğim ama adam başka boyuta geçme yeteneğine sahip , beki onlar bizden daha mutludur :D
  19. Luluna

No Game No Life Anime Filmi Duyuruldu

Filminden önce 2. sezonu çıkartsınlar bi =_= Merak ettim nasıl bir şey olacak ve nasıl tipler oynayacak
  20. Oturup da bir oyuncakla oynadığımı pek hatırlamam, bi konuşan bebeğim vardı işte onu severdim. Ya kendi oyuncaklarımı yapardım -icatlar falan meraklıydım öyle şeylere- ya da keşfe çıkardım diğer çocukları da peşimden sürüklerdim. Öyle sabit durmazdım pek.
  21. Luluna

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Herkes duygusal açıdan bakmış ama içinde yaşadığımız kapitalist sistem çarkında para mutluluk getirir. Ne zaman getirmez? Eğer hastaysan ve bunun çaresi yoksa, sevdiklerin öldüyse ya da ihanet ettiyse, seni yürekten seven biri yoksa, dünya batmışsa ve bitmişse evet, bunları parayla alamazsın. Ancak mutluluğun pek çok formu vardır ve para ile mutluluğun pek çok türünü sağlayabildiğin için mutluluk getirir. Dünyada zibilyon tane insan var, dünyayı dolaşsan seni sevecek zibilyon tane insan ile tanışırsın, dünyası küçük olanın çevresi de küçük olur. Dünyada görülecek harika şeyler, yaşanacak harika anılar var, denenecek şeyler de var. Her şeyden öte pek çok bilgiye ilk elden deneyimleyerek sahip olursun. Mutluluk sadece bir insanın diğerine verdiği sevgi ile olmaz. Diğer insanların sevgisine o kadar muhtaçsanız, siz yandınız zaten. Hayal ediyorum da dünyadaki her deliğe girip çıktığımı, her bilgiye ulaştığımı, keşfettiğimi, bana düşüncesi bile mutluluk veriyor.İnsanı insan yapan şey anıları ve hayalleridir. Güzel yerlere gider, güzel insanlarla tanışır ve güzel şeyler denersen, güzel anıların olur; mutlu da olursun. İhtiyacı olan insanlara yardım eder yine mutlu olur, mutlu edersin. Yardım kuruluşları, hastaneler, okullar, doğa koruma merkezleri vs yaptırırsın, katkı sağlarsın insanlığa yine mutlu olursun. Neyi nasıl kullanıp, nasıl gördüğüne bağlı şu mesele. Ortada "paran olacak ama sevgin olmayacak birini seç" gibi bir durum yok ki :) öyle bir ikilem yok. Ben şu an zaten mutlu ve huzurlu bir insanım, çok param olsa mutluluğum ikiye katlanırdı, etrafımdaki sevdiklerime saçardım keyff yapardık :P Para mutluluk getirir, sadece kati bir şekilde ve her konuda değil, ama getirir ellaaam.
  22. Şöyle düşün, sen birebir gerçekçi bir çizim yapmak zorunda değilsin. Bu bir animasyon olacak, yani kendi tarzını konuşturarak omuzları çok geniş, vücudu iri yapabilirsin. Konu ile uyumlu olduğu sürece oranlar birebir matematiksel olmasa da göze batmayacaktır. Boydan halini koyunca omuz genişliği daha oranlı göründü şimdi. Belki biraz daha omzun dışa doğru verdiğin çıkıntılarını içeri doğru azaltır ve ufaltırsan daha hoş bir sonuç elde edersin. Çıkıntıları biraz buda. Animasyonu -ya da en azından bir tanıtım bölümünü- merakla bekliyoruz. Zor ve zahmetli bir iş, kolay gelsin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.