Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Luluna kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Trigun unutulmaz bir şeydir.Ne işi var listede? :ragecomic28:

Parasyte ? Eğer çok az ilgi gördüyse neden filmini yaptılar?

Bakuman bu kadar az sattıysa nasıl 3 sezon yaptılar?

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi!?? :hate-onion-head-emoticon:

Skip Beat'in mangası aldı başını gitti anime nasıl satmadı? Binbogami ga da keza şahanedir.

Btooom'da herkesin tırım tırım arandığı cinsel öğelerden de vardı, hayreeeeeeet!

ErgoProxy'e çok sözüm yok, bence doğru işlenemedi,hakkı verilemedi o senaryonun yine de adını herkesin bildiği demirbaşlardandır. Lain,Shiki,Watamote falan çok ilginç bir liste, o kadar rezilin rezili anime varken şuan pek mantığım almadı bu listeyi.

2z4wyo1.jpg

Bazılarına aşırı şaşırdım ama Japonların beğendiği serilerle bizlerin beğendikleri gerçekten birbirini tutmuyor.

2. Hadi bu da benden gelsin :lol:  Yüz yıllardır yazamadığım kitabımın sosyopat ana karakterinden bir alıntı -_- : 

-İnsanlar çok yalnız göründüğümü söylüyor. Oysa burada, kafamın içi çok kalabalık; ben,katillerim ve şeytanlarım...

3. Çok güzel bir paylaşım olmuş.

Ben de 2 gün önce rastlamıştım film tanıtımına, kamera arkası görüntüleri çok ilgi çekici.

Çok zahmetli olmuş çekimler.

Film kalitesi olarak beklentim pek yok ama iki ülke arasındaki duygusal bağı güçlendirecek ve tarihi ders niteliğinde, izlenesi bir yapım diye düşünüyorum.

Japon gençler de görsün tanısın bizi.

24145tz.jpg

4. Gintama? bildiğimiz Gintama?  :ragecomic20: 

Gönlümde yeri kocaman olsa da bu listede yeri yok. ( Keza One Piece 'de)

Aleni bir şekilde yetişkin izleyici kitlesine hitap eden bir seri ve 5. sırada.

Ama 1. sırada Clannad'ı gördükten sonra zaten listeyi ciddiye almak imkansızlaştı. Nasıl tipler oyladıysa artık.

Şu listede çocuğuma ellerimle açıp izleteceğim tek anime var; Natsume Yuujinchou. 

Hatta mümkünse Natsume gibi bir çocuğum olsun, onu ben nasıl da severim  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

5. Tebrik ederim ikisi de çok hoş,ama diğerleri gibi ben de Makise'yi daha çok beğendim.  :pretty-onion-head-emoticon:

Kara kalem çalışması yaparken "tarama" dediğimiz yöntemi kullanırsan daha iyi sonuç alırsın.Rastgele karalarcasına değil de çizginin gidiş yönüne doğru üst üste ,çaprazlar atarak gölgelendirmelisin. Biraz üstünde çalışarak eminim kısa sürede başarabilirsin, çok beceriklisin  :cheer3-onion-head-emoticon:   

6. Yalnız şöyle bir sıkıntı var ben henüz bölümü eklemedim :) Başka bir fansub'dan izleyip TAÇE konusunun altına yorum yapmanız biraz garip oldu ama neyse :)

Ben izledim yazmadım,dikkatinizi çekerim. Çeviriler yapılmaya başlanmış,projeye başlamışsınız diyerek tebrik etmek istedim.

Henüz bir bölüm izlemişliğim yok,en az 6-7 bölüm eklenmeden başlamıyorum anime izlemeye, dolayısıyla kaç bölüm eklediniz ya da eklemediniz bunu da bilemiyorum,ancak bir bölüm izlesem bunu hangi grubun çevirdiğini bilirim, tutup da size ait olayan bir emek için size teşekkür edecek kadar şaşkın biri değilim. İltifatımı nasıl bu şekilde algıladınız anlam veremedim,yine de keyifli bir proje olur umarım tüm ekip için. 

7. Q.Tarantino'nun da hem anime hem Japon kültürü hayranı olduğunu okumuştum,Kill Bill'in animasyonlarını da özellikle bir Japon animasyon stüdyosuna yaptırmış.(Zaten restoran içinde ki kılıçla dövüş sahnesi de gerçekten Japonya'da bir restoranda çekilmiş, görmek istediğim mekanlardan birisi) Japon sinemasını pek yakından takip edermiş kendisi :) 

Bu arada Keanu Reeves'i Cowboy Bebop'da görmek isterdim :)

8. Hoşgeldin keyifli forumlar, bir ara nerdensin kaç yaşındasın falan onları da öğrensek mi napsak :ppp

Hahaa tabi neden olmasın, bi ara :pp tek seferde aşırı bilgi yüklemesi yapmayalım :pp

Teşekkürler  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

ay aklıma geldi o anime yine izlicem şimdi onu :)

Tekrar Hoş geldin :D

Teşekkür ederim. Evet eğlenceliydi, ikinci sezon umut ediyorum ben de  :cheer3-onion-head-emoticon:  

9. Naruto izlemedim ben, başka bi örnek alayım  :LTkJN9u:

neyse hoşgeldin. ama tanıştığımıza memnun olmuşluğum yok çünkü tanışmadık ki memnun olayım  :head1:

Birini tanımak için adını,yaşını,mesleğini bilmen gerekmez, ben seninle şiddetli bir tanışma yaşadım şu an,tanışmak budur  :lol:  :lol: 

Tonari no Kaibutsu-kun- Mizutani?  ^_^

Teşekkürler ;)

10. anime izlemişsin ama mantığını almamışsın... biriyle tanışmak için önce kendini tanıtmalısın bu ne böyle isim yok yaş yok okul yok meslek yok hiç bişey yok tanıştığımıza memnun oldum bile diyemiyorum  :head1:

http://i.imgur.com/YNhhNeR.gifv

Ooo, burada çok atarlı bir üyemiz var.   :smile_bilmem: Teşekkür ederim hoş bulduk. Kişisel bilgilerim ne mühimmiş, bu ne soğuk bir karşılama :frozen-onion-head-emoticon: Çok basit bir örneklendirme yapalım. Benim karakterimin Sasuke olduğunu varsay,herkes Naruto olamaz değil mi?  :whistling:  Gizemli takılıyorum ben, bir anda her şeyi bitirip, heyecanı kaçırmayalım  :embarrassed4-onion-head-emotico

Diğer herkese de teşekkürler, hoşbuldum. 

11. Herkese merhaba,

Yaklaşık 6-7 yıl sonra tekrardan bir forumda yeni konu açıyorum çok heyecanlandım  :blush:  ve şu ifadeleri kullanmayı ne çok özlemişim meğer  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Ben buraya bir arkadaşın dublaj projesini gördükten sonra emeğini tebrik etmek istediğim için üye olmuştum uzunca bir süre önce. ( eee artık bizden geçti forum işleri modunda yorumumu yapıp kaçmıştım. )  ancak bir süre önce tekrar hevese geldim ve bir gazla aranıza karışmaya karar verdim.  :blush: 

Benim anime sevdam yaklaşık 10 yıl önce -benim jenerasyondan olanların pek çoğu gibi- lisenin ilk yıllarında başladı. ( ilk okuldayken izlediğimiz pokemondur, sailor moondur saymıyoruz onları, ayıp olur ) O yıllardan bu yana hep sevdim Japonların hayal dünyasını ve hayatıma tat katmaya devam ediyor. Benim gibi büyüğü küçüğü anime severlerle bir arada olmak da eğlenceli olacak diye umuyorum. Şimdilik bu kadar diyelim.

Biraz geyik biraz ciddi,güzel vakit geçirmek dileğiyle  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Yoroshiku~~

34fibed.jpg

12. Öncelikle sırf şu konuya yorum yapmak için üye olduğumu belirtmek istiyorum çünkü emeğiniz tebrik edilmeyi hak ediyor.

Çok düşük bir beklentiyle tıkladım linke, fakat profesyonel derecesinde bir seslendirme ile karşılaştım, sesleriniz de karakterlere çok güzel uymuş. Özellikle Houtarou'yu seslendiren arkadaşın bu işi ciddi bir şekilde ele alarak, potansiyelini değerlendirmesini öneririm. Gelecekteki kariyer planlarının arasına hobi olarak sıkıştırabilir. 

Sadece animeyi biraz sıkıcı bulduğum için yarıdan sonra kapattım, senaryonun suçu. 

Bizler animeyi Japon dilinde izleye alışkın olduğumuzdan Türkçe dublajı benimsemek zor gelebilir ilk başta bir çoğuna, bu sebeple üstlendiğiniz animeyi belki daha ince eleyerek seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.Umarım grubunuz bu işi sonuna kadar görütebilir ve daha hareketli animeler üzerinde çalışmaya başlarsınız. 

Yolunuz açık olsun, anime severler olarak destekliyoruz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.