Jump to content

Ririchiyo_sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

184
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cyberbanlamayeter in Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    @son su bükücü ne bileyim ben işte öyle diyorsan boşverdim gitti :D
  2. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler   
    ahahhahahhahahhahh güldüm ya :'DD bir an önce bitirseler bari -.-
  3. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    Fazlasıyla :Dd
  4. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    Aaaaaynen bencede hiç gerek yok kasmaya :'D
  5. Beğen
  6. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler   
    ksdljfslkjfksldf onları bulup ben öldürcem...
  7. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Gai Tsutsugami. Guilty Crown benim için bitmştir.   
    Artık çok geç 
  8. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Gai Tsutsugami. Guilty Crown benim için bitmştir.   
    eveet kawaiiiii 
  9. Beğen
  10. Beğen
  11. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to mustafalrsm in Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Forum da site de yavasliyo arada :S
  12. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Singularity in Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Hergün akşam 10-11 arası gidiyor o gün geç gitmeyince korktum sonradan düzelip tekrar saat 10 da gidince hayat normale döndü
  13. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to torotoro in Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Forum'un sunucusu Türk Anime'de kullanılan "Türk Anime, GPLUS, MYVIDEO" alternatiflerinde de kullanılıyor. Bu alternatiflerden video izlenmesini engellemek amacıyla saldırı yapanlar oluyor, haliyle forumada erişim sıkıntısı yaşanmaya başlıyor.
  14. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Barış D. Baryshx in Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Aynen. Yöneticiye söylemiştim, yarın yine söyleyeyim
  15. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Witch in Nerdesin kuzum yaa :'(   
    Burdayııım*-* gitmedim bi yere. :D
  16. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to aizen- in Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.