Jump to content

Angriel

Üyeler
  • İçerik sayısı

71
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Angriel kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Selam herkesee :) Forumda zaten bir tanışma konum mevcut biliyorum ama geçenlerde kanalımdaki soru - cevap videosunun başındaki kendim hakkında ufak bölüm baya beğenildi :) Bende belki forumdaki arkadaşlarda görmek isterler diye paylaşmak istedim  :rolleyes:

Not: İlk 3-4 dk yı izlemeniz yeterli sonrası random sorular :)

2. hehe saolun :D evet senin imzanda var tabi daha çözünürlüğü yüksek hali :)
    Resimleri kendim yapmıyorum internetten sağdan soldan öyle bulup zamanında kaydettiklerim :) Yapanların eline sağlık, ben sadece bir araya getiriyorum güzel bir arşiv olsun diye :)

3. benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin onca ay bekle yeni patch sonrada pc bozulsun .. üstüne birde format cd si kayıp olsun gp basmıştım boşa gidiyor ya ona yanıyorum ..

yeni görselleri ekleyin de bakalım neler olmuş oyunda..

aklıma geldikçe sinirleniyorum ya uzun süre pc ye  kavuşamayacağım .. sanırım..

bu arada templara oyunun op si dediniz ama değil .. şimdi bir glad ful setli 10 kişi arasına girse kaç kişiyi alır .. templar ikinci sırada :D üçüncü sırada sorc var :D dört gunner ve ranger oyun ilk çıktığında asassinler çok op idi nerf yiyince oturdu karakter tabii glad da yedi..

stigma skilleri 6 ya düştü bir o kadar skiller de normal skill oldu bence en iyisi bu oldu .. :LTkJN9u:

Biraz agresif bir yorum olacak ama senin için direk "klasik Türk oyuncusu" dedim içimden. Olay "girse kaç kişiyi alacak" değil. Takımca girdiğinde kim Tanrı rolünü üstlenecek? Sen bana full setli glad getirirsin ben o gladı sadece macc basılı bir SM ile yerden yere vururum. Bunun gibi. AION da dmgten cok CC kazanıyor bir yerden sonra

4. 64 Seviyeye Ulaştık Oyuna Şuan Yeni Yama Geliyor Temralar Çok Fena Olacak Hasar Yansıtma Becerisi Geliyor Ve Hasarımız + Savunmamız Artıyor. Diğer Karakterlere de Yeni Beceriler Gelecek Olsada Şuan Etertek Ve Gunner Hariç En İyisi Tempların Hasar Yansıtma Ve Gladyatörlerin 3 Kombo Olarak Kullanabilecekleri

Alan Becerisi Geliyor Zaten Alan Becerisi Olan Gladlara Dahada Alan Becerisi Vermek Biraz Haksızlık Olduğunu Düşünüyorum...

templar zaten OP tu iyice OPlaştırıyorlar sanırım :D :D Sana baya yarıcak gibi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.