Jump to content

msd

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    msd got a reaction from OnizukaHoca in AnimeFragman.com - Yeni Nesil Anime Portalı!   
    Merhaba arkadaşlar bir süredir kişisel oluşturduğumuz web sitemizin için alımlar yapacağımızı söylemiştik pek ilgi göremesek de bu bizi yıldırmadı :) Sonun da istediğimiz hedefe ulaştık.. Artık Son demlerindeyiz ve sizleri de biraz meraklandırmak biraz da ilginizi ölçmek amacıyla bu konuyu açıyorum. 

Anime Fragman Nedir? 

Anime Fragman adında anlayacağınız gibi bir anime tanıtım platformu olarak düşünebilirsiniz ancak daha geniş ve kapsamlı bir platform olarak düşünmenizi istiyoruz, neden mi? 

Neler Yapacağız? 

Anime Tanıtımları 
    Anime Haberleri ve Duyuruları 
    Anime Karakter İncelemeleri
    Popüler Animeler
    Yeni Çıkacak veya Çıkmış Animeler
    Fansub Ekipleri Tantımları ve Çalışmaları

Nasıl Bir Ortam Oluşacak? 

Sadece yazı ve görsellere dayalı incelemeler sadece insanları bunaltacaktır, peki ya videolu anlatımlar? Düşüncesine animeyi anlatırken o animenin havasına kapıldığınızı? Sizce de etkili değil mi? Bence daha çok süprizler olacaktır.. 

En büyük sorunlarımız dan biri de yeni animeye başlayacağımız zaman nasıl bir anime izlesem sorusu değil mi? Yeni yazacağımız ufak bir yazılım ile sizler için sizlerin istediği animeleri biz sizlere sunacağız? Aradığınız kriterlere göre hikayesine göre istediğiniz bir anime nasl çok hoş değil mi? 

Peki Şuan Ne Aşamadayız? 

Web sitemizin temel olarak her şeyi bitti. Sadece Anime Bulucu Robotumuz ve biraz içerik ile doldurmak kaldı :) 

Sadece webden mi yüreceğiz? Tabii ki HAYIR. 

Mobil Sürümümüz de aktif olacak, şuan apple storeden uygulamamız için onay bekliyoruz. 

Androidler üzülmeyin siz de 1 ay içerisinde sizlerde uygulamadan yararlanacaksınız.. 

Süpriz hediyeler ve çekilişler de olacak.. Düşünsenize bir bakmışsınız en sevdiğiniz anime karakterinin kocaman bir örneği uuu etkili bekleyin süprizleri. 

Aktif Olacağımız Ortamlar

- Web Sitesi
    - Mobil Uygulamalar
    - Youtube 
    - Facebook 

Şuanlık bu 4 daldan ilerlemeyi hedefliyoruz.. 

Hala ekip için üye alımları yapıyoruz.. 

Üyelerde aranan kriterler neler? derseniz 

Güler yüzlü olsun yeter bu devirde gülen insanlara ihtiyacımız var bizim.. 

Kısa bir not: Ankara / Kızılay da bulunan ofisimize gelip çalışmak isteyen editör arkadaşlarımız olursa her daim açık. Ortak etkinliklerimiz de imkanı olan her arkadaşımızı bekliyoruz. Forumdaki tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz. Bir çayımızı çorbamızı içiniz. 

mdtasarim.org - sevgilerle

İletişim: 0506 122 1973 

Fansub Ekiplerinden ve Forum Yetkililerinden Desteklerini Bekliyoruz. 
  2. Beğen
    msd got a reaction from AlucardHell in Anime Tanıtım Sitesi -   
    Bizde düşündük bunun için yetkili kişilere mesaj gönderdim amacım şu idi, ilk olarak türk anime tv den reklam almak.. ikinci amacımsa sonuç olarak biz sadece anime tanıtım sitesi kuruyoruz örneğin sitemizde beğendiğiniz bir anime serisini izlemek için ayrıca internette arama yada turkanime.tv de aramak yerine direk olarak anime tanıtımız da Animeyi İzle butonu ile turkanime.tv yönlendirmek tabii bunu yetkililerle konuştuktan sonra daha net açıklayacağız.. 
  3. Beğen
    msd got a reaction from LucisTenebris in Anime Tanıtım Sitesi -   
    Portal tarzında olacak sitemiz ve görsel açıdan hoşunuza gideceğini düşünüyorum  :) eski animeleri de yükleyeceğiz ancak yeni animeler yani yaklaşık olarak son 2-3 yıldır çıkmış animelerin her ayrıntısına kadar tanıtıma sunacağız örneğin karakter incelemelerinden ülke genelindeki performansa kadar yapacağız ancak eski animeler için bu söz konusu değil eski animeler sadece ayrıntılı tanıtım yazısı ve görsel içerik koymayı düşünüyoruz tabii bu eleman sıkıntımızı çözersek eski animelerin üzerinede çok düşebiliriz.. Ova ve film tanıtımlarını da yapacağız.. Desteğiniz için teşekkür ederiim. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.