Jump to content
×
×
 • Create New...

Anjo

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Anjo last won the day on March 3 2019

Anjo had the most liked content!

About Anjo

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/27/1997

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Türkiye

Recent Profile Visitors

838 profile views
 1. naruto ve sakura dün yapıyor hinata üzülüyor
 2. selam sana da benim adım yusuf
 3. Benim hayatta yapmayı sevdiğim 5 şey bunlar. java ile uğraşmak kahve içmek kitap okumak anime izlemek araştırma yapmak
 4. hoş geldin benim adımda yusuf 17 yaşındayım.
 5. Sakız Adasında 4,9 Deprem Meydana Geldi Bu Deprem İzmir'de Hissedildi Geçmiş Olsun

 6. ben çizmeyi bilmiyorum ve hiç bir zaman bilmeyeceğim :)
 7. ben şuana kadar iki bilgi paylaştım profil resmimi kendim yaptım
 8. hoş geldin benim adım yusuf 17 yaşındayım orta seviyeli programcıyım bilgisayarın ile sorunların olursa özel mesaj atarsın yada teknoloji ile merak ettiğin ne varsa da söyleyebilirsin mesela java hakkında konuşabiliriz. iyi forumlar.
 9. İntel 3 yıldır üzerinde çalıştığı Nehalem olarak bildiğimiz ve uzun süredir beklediğimiz işlemci mimarisini Core i7 koduyla pazara sundu. Güç tüketimini arttırmadan alınabilecek performansı maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlayan Intel, Core i7 ile bunu başarmış görünüyor. Çünkü yeni seri işlemcilerde yani Core i7 lerde yüzde 40’a varan performans artışı sağlanmış. Bazı testlere tabi tutulan bu işlemciler şu ana kadar alınabilen en yüksek değerleri yakalamayı başardı. Kısaca Nehalem teknolojisinden bahsedelim. Tüm çekirdekler paylaşımlı 8mb L3 ön belleğe sahip. Her çekirdekte 31kb L1 önbellek ve 256kb L2 önbellek yer alıyor. Bu arada Intel yeni serinin duyurusunun ardından Core 2 Quad serisinden 65nm olarak üretilen Q6600 serisi işlemcilerinin üretimini durduracağını açıkladı. Q6600 serisi işlemci almak isteyenler biraz beklemeli bizce. Gezegendeki en hızlı işlemci ile uç noktalardaki oyun dünyasını keşfedin: Intel® Core™ i7 işlemci Extreme Sürümü.¹ İş yükünüze uyan performansı dinamik olarak hızlandıran hızlı, akıllı çoklu çekirdek teknolojisi ile, oyun performansında mükemmel bir iyileşme gösterir. Ancak performans oyun ile sınırlı değildir. Yüzde 25 daha hızlı çoklu görev yapacak, yüzde 79 daha hızlı mükemmel dijital medya yaratımında bulunacak ve yüzde 46 daha hızlı resim işleyeceksiniz, ayrıca fotoğraf rötuşlama ve düzenleme için mükemmel performans... Aslında ne yaparsanız yapın maksimum performansı en fazla ihtiyacınız olan yerde ve zamanda etkinleştiren Intel® Turbo Boost teknolojisi² ve Intel® Hyper-Threading (Intel® HT teknolojisi)³ teknolojisi kombinasyonu sayesinde yaşayacaksınız.
 10. çok güzeller emeğine sağlık

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.