Jump to content

selene

Üyeler
  • İçerik sayısı

125
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    selene reacted to Sudee in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    467 spoiler yalnız bayağı ağır 

2. Beğen
    selene reacted to Celine in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Natsu ölmez bence zannetmem. Ama Lucy bunları kapı açıp geçmişe gönderir sonra gelecekteki haliyle tanışır Natsunın amma salladım. Valla Natsu ve Dragonlar kaç yüz yaşında çıktığından beri onları geçmişe göndermek zorunda kalacaklar gibime geliyor benim hep. Hani olayları düzeltmek için. Bir kere denediler olmadı gerçi. Nihai büyü sevgi olduğunu düşündüğüm için Lucy Mavis konumunda olacak gibi geliyor bana ölmez inşallah Lucy sevdiğimi kurtarcam derken ölürse kötü son olur valla. Lucy yenemez ama kendini feda edebilir çok fedakar bir kız çünkü.
  3. Beğen
    selene reacted to Berker51 in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    fazla kafa yormaya gerek yok bkz: zeref ile natsu ilişkisine daha önce kardeş veya daha önce tek kişiydiler iyi ve kötü tarz'da ikiye ayrıldılar vb.. birçok teori atıyorduk ve basit bir sır çıktı layla'nın benim düşüncem ilişkisi olabilir ejderhaların kaybolma yılıyla ölmesi bir nedenden veya fedakarlık yapmış olabilir veya tesadüf :D  en basitinden zaten x777'de öldü x781'de zeref ishigara saldırıyor mavisin bedenini almak için burdan yedirmeye çalıştım yemiyor ama fazla zorlarsak birşey çıkabilir diğer en basitide yukino ve lucy kapıyı kapatmak için tüm ruhlarını kullandılar belki anneside ona benzer birşey yaptı ve öldü.
  4. Beğen
    selene reacted to Berker51 in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    777'de ölümü annesi ejderhalarla bağlantılı bu arcda hepsini toplayabilir imparatorluğun arcı olabilir ama asıl ejderha festivali şimdi başlıyor mard gear 400 yaşları civarında şeytan ruh kralı ile daha önce karşılaşması okadarda büyük birşey değildir kendisi yer altı kralı diğeri ruhlar kralı  aquarius ise öldü artık anahtarı kırıldı geri gelmesi için bir fedakarlık olur muhtemelen öyle gelir zaten zeref acnologia bu arc giderse ft diye birşey kalmaz mangayı götüren bu iki figür zaten şuan herkes bunların karşılaşmasını bekliyor bu arc hiro ne varsa dökücek diye düşünüyorum 2 kıta birbiriyle çarpışıyor dünya'nın 4/2'si bu küçük birşey değil herşey ortaya çıkcaktır böyle büyük bir savaşta ejderhaların hedefi zeref ile acnologia oldu hep bu gizemler bu ikisi yüzünden oluştu bu ikisi yok olcağı zaman tüm gizemler çözülmüş olur. benim düşüncem bu.
  5. Beğen
    selene got a reaction from cryingcheshirecat in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Ben bunun son arc oldugunu düsünmüyorum bundan sonra yildiz ruhlariyla ilgili bir arc da olabilir cünkü daha Lucy hakkinda cözülmemis bir cok sey var....Mesela annesinin 777 yilinda ölmesi ve ayni zamanda nihai büyü hakkinda bilgi sahibi olmasi....Ruh imparatoru ve cehennem krali Mard Geer arasinda gecen konusma...(Sanki daha önceden tanisiyolarmis ve bir kac kez savasmislar gibiydi...Ayrica nasil oluyorsa Mar Geer yildiz ruh dünyasinda cikan isyandan da haberdardi) ...Onun disinda daha Aquarius geri dönmedi ve Nalu'ya dair hic bir olay yok... Ayrica bir yerde okuduguma göre Mashima Natsu ve Lucy'nin cocugu icin Nashi ismini düsünüyormus...Yani daha devam etmesi gerekiyor...Bunlar acikliga kavusmazsa o zaman hersey yarim kalir...Ya da hikaye icinde tutarsizlik olusur...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.