Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Leffwn kullanıcısının paylaşımları

1. https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler yeni kazıklar-- pardon tarifeler imiş. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Superonline da fiyat olarak bir değişikliğe gidilmedi kullanıcısı olduğumdan yakından takip etme fırsatı yakalım, hatta yazıda adı geçen platin pakete biraz daha araştırıp iyice emin olduktan sonra geçmeyi düşünüyorum. Şuan 25Mbps kullanıyorum ama 50 Mbps Limitsiz125 GB (1-3 ay 0 TL 4-27 ay 79,9 TL) gayet mantıklı duruyor (: 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Çok ilginç. ? Ben en son baktığımda benim tarifem uçmuştu.  Belki de kampanya süresi dolmuştur bilemiyorum. Yazıya bakılırsa en iyisi şu an için superonline. :admire2-onion-head-emoticon:ehuehe sevindim. ?

4. Leffwn

Leffwn

Nasil da sevindi. 

2. Guardians of the galaxy olmuş. :D Hele bebek Groot. :3

1. Mileydi

Mileydi

♥ ♥ ♥ Groottttt  ♥ ♥ ♥ ilk bölümün sonunda ki dansına hayran olmuş biri olarak nete düşmesini 9874621521 gözle bekliyorum sırf Groot için izleyeceğim :D

2. aizen-

aizen-

aynen olmuş. mayısta şimdi karayip korsanları gelicek onu izliyicez artık. :D

3. Leffwn

Leffwn

Dusune kadar gidip izle bence abla. Imaxte 10 numara olur. ?

Aynen paralar gidiyyiii. Cok film var cok. 

3. Burada çevirisi olduğunu bilmiyordum :OO Çeviri için teşekkürler.
  4. HSD KEnichi manga 240. bölümdeyim de şunu söylemem lazım: Bırakın ulan Apachaiyi! Çıldırmak üzereyim tutmayın reisi bir kere kaç etti bu. :(((( Bir kavga ettirmediler adamı deli olacağım. WAAAHHHHHHH. APACAHİ HOPACHAİ!!!!!!!!!!! wahhhhhhh

http://orig02.deviantart.net/8925/f/2012/221/7/e/apachai_by_dalgonlily9-d5aivix.jpg

1. Mileydi

Mileydi

APAPAPAYYYYY :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Tüm ustaları harika ama Apachai ve Shigure Kōsaka en sevdiklerim :loveloveplz:

2. Leffwn

Leffwn

Ustalar arasında ayrım yapamıyorum ya hepsi ayrı ayrı kaliteli. :D TAbi Akisame ve Apachaiye bayılıyorum. :D 

Yalnız mangada 428-458 arası yok o çok üzüyor. :(

5. https://www.turkanime.tv/video/shijou-saikyou-no-deshi-kenichi-ova-1-bolum Şunun videolarda da sesler uçmuş gitmiş yenileyebilirseniz çok güzel olur.
  6. Leffwn

En Son Bitirdiğiniz Anime?

HSD Kenichi. 10 numara seriydi. Ovaları da bitirip mangaya geçeceğim.
  7. Slam Dunk, Hajime No İppo, Haikyuu ve yeni animem HSD Kenichi. 

Kenichiyi yıllar önce ilk bölümü izleyip bırakmıştım kötü geldiğinden ama ne kadar büyük bir hata yaptığımı 1.5 günde 29 bölüm izleyerek anladım. Efsane be. Animeyi bitirir bitirmez Türkçesi varsa mangasına başlayacağım. Bunu okuyanlara da tavsiyemdir. 

2. Gallardo

Gallardo

Erdem senin zevkine güvenirim böyle aklımdan çıkmayan bir de Tenjou Tenge var ona baktın mı hiç, baktıysan düşüncelerin nedir?

3. Leffwn

Leffwn

İsmini çok duydum ama maalesef hiç bakmadım. :/ 

8. Leffwn

Omü Anime Film Gösterimi (Samsun)

Şansın böylesi. Ben okulda değilken böyle bir etkinlik olması. :(
  9. https://youtu.be/b14AVSEPWXc Aşarım dağları delerek Yollarımda bu dağlara ne gerek Paralandı gurbet elde bu yürek Bana köyümden bi’ selâm gerek
  10. Sag gozume vuran agri umarim uykumla alakalıdır. Hic hasta olasim yok. :/

1. Gallardo

Gallardo

Gözünü sağa döndürünce ağrı artıyorsa, gözünü yastığa gömdüğün için ağrımış olabilir. Bana da oldu geçen.

2. Leffwn

Leffwn

Sanirim oyle bir durum var umarim oyledir. :/

3. Leffwn

Leffwn

Sabaha anlariz artik. :/

11. Animelerde guzelinden kupe takan karakterleri atar mısınız?

2. Mileydi

Mileydi

İşim.masa başında oturmak :ahaaah-onion-head-emoticon: sabah ve akşam otobüs durağına yürüyorum çok bile :angel2-onion-head-emoticon:

3. Leffwn

Leffwn

Iyiymis :D Yeterde artar. 

4. Mileydi

Mileydi

Yetiyor da artmıyor :boring-crazy-rabbit-emoticon:

12. Leffwn

( 12 / 12 ) Gin no Guardian

Yurt neti ile indiremedim ama yarın bakarım kesin. Hem kısaymış.
  13. Leffwn

( 12 / 12 ) Gin no Guardian

İlk bölümünü indireceğim umarım güzeldir. Çeviri için teşekkürler.
  14. Sabah olsa da yapacak bir seyler olsa. Gece gece sıkıldım. 

15. 30 mblık indirmeye 17 lira alan turkcell sana çok güzel laflar hazırladım... Sabah görüşeceğiz sizinle. 

2. Leffwn

Leffwn

Ve kobusma sonucu. Daha fazla sinirlenme. Vizeler bittigi gibi hatti degistiriyorum. Bir daha turkcelli kullanmam. Soyguncular... 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Sonra diğer hatların daha beter olduğunu fark edersin. Vodafone'a geçtim. Güya her pzt hediye verecek. (Verdiği de 250 mb en fazla) onda da izin istiyo sonraki haftalar için bi hafta bekliyosun veriyo, sonraki hafta tekrar izin istiyo. WTF??

4. Leffwn

Leffwn

Yo dostum yo. Oyle bir dunya yok. Turktelekoma gececegim her ne kadar ttnetten dolayi sevmesem de. Ama turkcellde daha durmam. 

16. Su guzellik https://youtu.be/XghzTTFDu60
  17.  

Oy oy oy. Gelse de izlesem. 

1. jans09

jans09

Beni örümcek ısırsa yandım... Yükseklik korkusundan dolayı anca ev işlerinde eşyaları falan ağlarla asardım tavana rahat süpüreyim diye ki o da o mekanizmayı yapabilirsem :P

Örümcek adam yine aynı konuyu farklı işleyen bir elden farklı bir aktörle çıkmış ama Demir adam değişmezzz.... RDjr foreveeeeeee :love-onion-head-emoticon:

2. Leffwn

Leffwn

Bu sefer emin ellerde oldugundan bambaska olacak. :D 

18. Leffwn

Naruti bitti. Hinata ne guzel olmus evlilik toreninde. :3 Jiraiya-sensei keske gorseydi bugunleri.
  19. Isvicre ya da almanya. Ozellikle isvicre.
  20. Bir animenin daha sonu. Umarım başka bir sezon gelir. Çeviri için teşekkürler.
  21. Leffwn

Oha! Naruto bitmis ha. Valla sasirdim bir ara bakayim son bolumlere nasil yapmislar.
    2. Gallardo

Gallardo

Balo sahnesi ha.. aslında pahlaştığın resim bundan sonraki gidişata da epey uyuyor. Ben de şimdi okudum Schierke ve Farnese'nin baya sarsılabileceğini düşünüyordum ama şimdilik iyi gidiyorlar. 

Miura'nın bilinçaltı sahnelendirmesi muazzam!

3. Leffwn

Leffwn

Ben su son bölümde baya üzüldüm bunlar derinlere inince akillarini kaybetmezlerse iyi. 

4. Gallardo

Gallardo

Farnese'yi bilmem (çünkü mazoşistlik de var onda ne tepki vereceği belli olmaz) ama minik Schierke için çok ağır bir yüzleşme olacak. Berserker armor zamanlarına da benzemez kadın travması cinsellik vs. daha derin empati olur tahminim.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.