Jump to content

Menwhe

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Menwhe hakkında

• Doğum günü 06/28/1999

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Menwhe üyemizin başarıları

1. Bu gün kantinden bir tost bir de kola aldım, yandaki adam o kadar çok konuştu ki sanki birisi oradan gelip "Susanın favori karakteri ölsün" demiş arkadaş, bütün gün başım ağırıdı o adam yüzünden yahu.

1. Witch

Witch

Konuşkan olmayınca öyle susmayan tipler aşırı itici geliyor ya. Lanet olasıcalar. <_< Başım döndü bütün gün benim de... '-'

2. Menwhe

Selam.

Benimki bol köpüklü oluyor senden daha hamaratım ehehe. Ehehehe.. EHEHEHEEHEHEHEHEH
  3. Menwhe

Selam.

Hemen hemen! *-*
  4. Menwhe

Selam.

BANA TALİP OLUR MUSUN ABLA :'D
  5. Menwhe

Animeye yeni başlayanlar için rehber

Sağ olasın yahu. Anime izlemeye yeni başlamıştım, sadece Death Note izlemiş biri olarak çok yardımın dokundu teşekkür ederim.
  6. Menwhe

Selam.

Çoklu alıntı yapmaya üşendiğim için, teşekkürler. Hoş buldum.
  7. Menwhe

Selam.

Umarım iyi bir seri alabilirim tek umudum o..
  8. Menwhe

Selam.

8 gibi yazarım öyleyse..
  9. Menwhe

Selam.

Peki, kaç gibi?
  10. Menwhe

Selam.

Hoşbulduk.
  11. Menwhe

Selam.

Sana da. AMV Çalışmalarına ilgi duydum, bir ara bana da birkaç edit numarası gösterme şansın var mı?
  12. Merhaba, ismimi sevmediğim ve ismimden rahatsız olduğum için Menwhe diyebilirsiniz. Şimdiden en hassas olduğum şeye dikkat ettiğiniz için teşekkür ederim, minnettarım. 16 Yaşında, 10. sınıf öğrencisi, türk kahvesi yapabilen (Önemli bir kriter yahu.. kızlar beğeniyor hani.) sessiz sakin bir Lise öğrencisiyim. Hayatımın tamamında sessiz kalıp gerektiğinde konuşmayı planlamaktan daha çok yapmak istediğim bir şey ise tercüman olmak. 11. Sınıfta dil seçeceğim. Arkadaşım olmadığı için hobilerim fazladır. Bunlar: -Kitap Okumak -Anime izlemek -Kuroi ile oynamak (Kedim..) Pekala, çok uzatmadan. Bu forumda bulunma amacım benimle ortak noktası olan insanları bulmak, ÜYE olarak çeviri yapmak (Bir süre sonra burada olmayacağım fakat gitmeden önce bana verilmiş çevirileri bitirmem KESİNDİR.), Arkadaş edinmektir. İyi Hayatlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.