Jump to content

baranovvic

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne baranovvic kullanıcısının eklediği dosyalar

1. PokemonGo  yu telefonuna android'e indiran varsa yardım, pleaseee.

2. PokemonGo  yu telefonuna android'e indiran varsa yardım, pleaseee.

1. baranovvic

baranovvic

Google'a Pokemon go apk yazıp çıkan ilk siteden indirebilirsin.

2. (See 4 other replies to this status update)

3. Duyuruyu buradan da yapayım. Joker Game ve Sousei on Onmyouji 5. Bölümleri yurtdışına çıkacağım için çevirisi gecikecek.

4. Duyuruyu buradan da yapayım. Joker Game ve Sousei on Onmyouji 5. Bölümleri yurtdışına çıkacağım için çevirisi gecikecek.

1. baranovvic

baranovvic

Geldim de araya finaller/bütler girince önceliği Sousei'ye verdim :( Onu bu hafta içinde bitirip Joker'e geçiş yapıcam.

2. (See 5 other replies to this status update)

5. Duyuruyu buradan da yapayım. Joker Game ve Sousei on Onmyouji 5. Bölümleri yurtdışına çıkacağım için çevirisi gecikecek.

1. baranovvic

baranovvic

Hahaha. Belki sürpriz yapıp günü gününde yeni bölümü verebilirim. Sağım solum belli olmuyor pek. :D 

2. (See 5 other replies to this status update)

6. Arkadaş bu staj başvuruları ne stresliymiş iki haftadır elim kolum bağlı cevap bekliyorum her saat mailimi yeniliyorum kafayı yiyicem durduk yere. 

7. Bir seri daha tamamlanır.. 

1. baranovvic

baranovvic

@Luluna 

@Papillon

Teşekkürler. Aynen gelsin sıradaki. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 2 other replies to this status update)

8. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

9. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

Tabi ki laf yok. :blush-crazy-rabbit-emoticon: İyi geceler kolay gelsin.

2. (See 23 other replies to this status update)

10. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

dskdsldsdşs olsun sesini duyurman önemli. Sine'yi görünce ben -> :aman2: sldjsldsd umarım okumuyordur. okuyorsan da selam sine :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

11. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

dhskdsldsld şu zamana kadar hep istekler üzerinden gittim. Neden olmasın diyelim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

12. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

O zaman şöyle bir iyilik yapıyım. Çevirilecek listeme ekliyim bunu. Eğer izni koparıp, zamanı da yaratırsam çeviriye başlıyım. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:  Baksat istekleri kırmayalım :blush-crazy-rabbit-emoticon:

13. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

hdskdsldsd çevireceğim bir kaç seri var. Planın dışında çıkarsam azar işitirim :aman2: Azar kısmı şaka dlsjdsldsş

14. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

Aynen. Burada 3 aylık, genelde 2-3 yıldır. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

15. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

Son cümlede sanki bana iteliyormuşsun gibi geldi. :aman2:

16. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

Zaten çeviri yapacak tüm çevirmenler izle-çevir yapmalı :D görüntüyü görmeden cümlenin tam karşılığını hiçbir zaman veremiyorsun. 1850 satır da az değil bu arada :D her gün 400 satır çevirmeyi göze alan çıkarsa 5 günlük iş aslında.

17. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. baranovvic

baranovvic

Dinleyerek çeviri yapmak gerçekten çooook zor. Çeviriyi yapacak biri çıkarsa şimdiden kolay gelsin :(

18. Doğum gününz kutlu olsun hocam.  Nice yıllara. :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Bu arada Daft Punk. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

1. baranovvic

baranovvic

Hadi ya :D Eski parçalarını da çok severim. 

2. (See 1 other reply to this status update)

19. 63 günde 40 bölüm anime çevirisi..

1. baranovvic

baranovvic

@Red King  Teşekkürler efendim. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

@Ribai Devamı bol bol gelecek. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

20. 63 günde 40 bölüm anime çevirisi..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.