Jump to content

RedSingOra

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    RedSingOra reacted to Mileydi in Gene Ankara ...Gene Patlama...   
    Benim iş yerimin orada sabahları işe giderken kullandığım istikamet bazen akşamları da tam o saatte geçiyorum oradan pazar diye yırttık 2 dir kıl payı yırtıyorum bakalım 3 de ne yapacağız  
    Allah orada olanlara yardımcı olsun.
  2. Beğen
    RedSingOra got a reaction from Red-King in Acıklı unutuluş,Unutulmuş umutlar ruhunun yalnız mezarlığında gömülü. Acıklı unutuluş   
    Anlamadım ama anlamak istemiyrum sanırım..
  3. Beğen
  4. Beğen
    RedSingOra reacted to Leffwn in 2 gündür bir dinlemedim gitti. Uykusuzluk bir yandan staj bir yandan hastane fasoları   
    Sağ ol. :D Sana da sınavda başarılar. 
  5. Beğen
  6. Beğen
    RedSingOra got a reaction from Pryda in Foruma neler olmuş girmeyeli :@ Eskisine çook alışmıştım ama bu hali de beğendim,olmu   
    Ben 6 yada 7 yada 8 yada 9 yada 10 veriyorum....

Off çok kararsızım >,<. 8 veriyorum. 7 de olabilir. 7.5 son kararım 
  7. Beğen
    RedSingOra reacted to Leffwn in 2 gündür bir dinlemedim gitti. Uykusuzluk bir yandan staj bir yandan hastane fasoları   
    Bak okul da var! :( Yeter. :( Bu akşam yemekte döneri de kaçırdım zaten. :( 
  8. Beğen
    RedSingOra reacted to Amygirl in Şöyle selamlık dövüştüreceğim bir kız yok şu forumda :|   
    Bir insanın nasıl waifuusu ya da husbando u olmaz ya 
  9. Beğen
    RedSingOra got a reaction from Atakan ~ in Oha forum değişmiş. o.o :D   
    Bende 2 ay falan önce açtım hiç girmedim gireyim dedim ve senin dediğin gibi "birde ne göreyim o.o" 
  10. Beğen
    RedSingOra reacted to Atakan ~ in Oha forum değişmiş. o.o :D   
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ  Evet doğru, bayaa baya değişmiş çünkü ney nerde bilmiyorum şuan. >.<
    RedSingOra  Artık ne zamandır böyle bilmiyorum amma velakin baktım tek başımayım, sabahlıyorum. Dedim bir forum vardı eskiden hala duruyomu acep dedim. Birde girdim ne göreyim. o.o
  11. Beğen
    RedSingOra reacted to £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Oha forum değişmiş. o.o :D   
    Bu değişim değil . Evrim daha mantıklı . 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.