Jump to content

naylonvelet

Kayıtlı Üye
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

naylonvelet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. mIRC kullanarak nibl.co.uk sitesindeki onlarca bottan çekebilirsin. Torrent sitelerinde seed verilmeyen bir bölüme bu siteden varsa rahatça erişirsin. Altyazılı bir bölüm indirsen dahi animeler genelde softsub olduğu için herhangi bir video düzenleme programında düzenleme yaparken sorun yaşamazsın. Bir diğeri ise 'anime adı' index of şeklinde aratarak bulabilirsin. Nyaa, animetorrents, veteransubs, animekalesi, acg, anime.thehylia, chauthanh, aniemaddicts, hi10anime gibi yığınla var olan sitelerden softsub indirip kullanabilirsin.
 2. Bahar sezonundan sadece önceki sezonlarını çat pat izlediğim bnha izliyordum. Madem bu kadar kişi beğenmiş o halde bir bakalım. Re:zero izlemediğim için bombanın biri bende patlamadı.
 3. Her ne kadar Facebook, Instagram ve Twitter pek kullanmasam da karşıma illaki çıkan; Boku no Hero Academia (Her sene aynı terane.) SNK Final. (Konu orta halli olsa da 4. ya da 5. bölüm gibi Reinhard ve çocukların yürüdüğü bir kısım vardı. Oradaki leş çizimde zaten kopmanın eşiğinde olan ben koptum animeden. Yami Shibai bile çizim konusunda katlar.) Vakti zamanında Tokyo Ghoul. (Öyle bir kitle vardı ki 2. sezona bakmadım bile. İnsanı bezdirmişlerdi.) Kaguya-sama... (O kadar boş bir seri ki 2. sezonun varlığından bile epey geç haberim oldu.)
 4. Evimizin bir altında yer alan caddeye bir dershanenin açılışı için ücretsiz konser vermek üzere Haluk Levent gelmişti. Caddeye bağlı 5 yol kapatılmıştı. Evin önündeki yokuştan inmeye bile gerek kalmadan kendisini görebiliyorduk. Yine de inmiştim ve kendisini en önden izleme fırsatım olmuştu. En önden izlemenin verdiği keyifle epey bi' çoşkuluydu.
 5. Bleach öyle bir anime ki animez kanalı 40-50 bölüme bir baştan koyduğunda en 5 kere izledim. Bittiği vakit uzun olmasa insan bir tur daha atar. Öyle can çektiriyor. Ichigo "******" dediği vakit sende "******" diyeceksin istemsizce. Zaraki ile beraber gülüp, Byakuya ile beraber sesini alçaltıp bankai açacaksın. Kesinlikle izle, bitir. 2021'de devamı gelecek sanırım. Eğer manga sonuna kadar işlenirse olaylar bir kat daha keyifli olacak. Sende daha yeni izlediğin için 2021'de alacağın keyif birkaç kat daha artacaktır.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.