Jump to content

cocored

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About cocored

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. izlediklerim: 1-)steins gate: ana konusu: mikro dalga fırınla geçmiş zamana mesaj göndererek geleceği değiştirme. 2-)seto no hanayome: ana konusu: deniz kızının bir çocuğu kurtarması ve deniz kızlarına bu yasak olduğu için o çocukla evlenmek zorunda olması. 3-)aa-megami sama: ana konusu: tanrıça bir gence dileğini sorar, hiç sevgilisi olmayan keichi onun yanında kalmasını ister. 4-)relıfe: ana konusu: 27 yaşındaki bir gencin ilaç içerek 17 yaşındaki haline dönüşmesi ve liseye yeniden başlamasını konu alır. 5-)orange: ana konusu: 27 yaşındaki bi kız 16 yaşındaki haline
 2. orange adlı anime. ana konusu 27 yaşındaki bi kızın 16 yaşındaki haline mektup göndererek pişmanlıklarını silmeye çalışması.
 3. bugün değilde şuana kadar izlediğim animeler şöyle, zatende daha çok olmadı anime dünyasını keşfedişim: 1-)steins gate. 2-)seto no hanayome. 3-)aa-megami sama. 4-)relıfe.
 4. moviesi yani filminin çevirisi koyulmayacakmı, movieler çevirilmiyormu hiç, bilmek istiyorumda.
 5. evet ilginç bi anime, lakin bunun yeni sezonu ovası falan olmayacakmı ya hiç, manga şeklinde takip etmeyi sevmiyorum genelde.
 6. -http://myanimelist.net/anime/304/Aa_Megami-sama_Movie?q= -Ah! My Goddess The Movie -ah! my goddess the movie, diğer adı aa megami-sama movie. -bu animenin çevirileri zaten varda, iki saaatlik bi filmi var o yazdığım birinci ismiyle, işte o filmin hem yayın hemde çevirisi yok, rica etsem koyup çevirirmisiniz, çok merak ediyorum çünkü, farklı sitelerde yayın olarak var fakat çeviri olarak hiç yok, ilginize teşekkür ederim, iyi günler.
 7. relıfe, aslında aa megami-samanın birinci sezonuydu en son, şimdi ikinci sezonuna başladım.
 8. -Ah! My Goddess The Movie

  -bu animenin diğer ismi aa megami-sama.

  -bunun mevcut serileri var biliyorum zatende, yukardaki ismiyle ovalarıda var, fakat o yukarda yazdığım ingilizce ismi bu serinin filmi oluyor, işte ben sitedede filmini bulamadım, iki saatlik bi film, başka yerlerde var ama hiçbi yerde çevirili değil, bu filmi hem koyucak hemde çevirecekmisiniz, çok merak ediyorumda, inşallah okursunuz, cevap verirseniz sevinirim, iyi günler.

  1. BlacKofFiRe

   BlacKofFiRe

   Serkan o seri baya eski oldugundan ve cevrilmis bi seridi aslında ama bazı nedenlerden bi cok serinin alt yazıları yok oldugu için o serinin movie leri de o yok olan alt yazılardan bi kısmını içeriyo he zmnla cevrile bilirler ama guncel seriler daha on plana cıktıgından cevirmenlerin cogu guncele yoneliyo ne yazıkki nese 

  2. cocored

   cocored

   hmm, sağol bilgilendirdiğin için, neyse ilerde yaparlar inşallah diyelim o zaman, en azından bilgi almış oldum.

    

 9. türkçe ismi ah tanrıçam olan anime.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.