Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1003
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gallardo

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Veee Galatasaray'ı 1 puan öne geçiren oy benden geliyooor :D
  2. Gallardo

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Mix: Meisei Story. Yeni sezon animelerinden. İlk bölüm 6 Nisanda çıktı şimdiye kadar gelmediğine göre alan birileri çıkmadı sanırım. İlgilenen olursa çok makbule geçer. https://myanimelist.net/anime/38098/Mix__Meisei_Story Mitsuru Adachi'nin diğer serileri kadar olmasa da güzele benziyor. Openingi: Ending: İlk izlenimlerim, gösterişten uzak, kendi halinde bir anime. Ama sezonun en underrated serisi olmaya şimdiden aday gözümde.
  3. Yeni keşiflerimden :)) Ne varsa bu az tıklananlarda var. Kızın sondaki tepkisi de ayrı bi cool :)
  4. Kaguya-sama wa Kokorasetai (Friends Opening Parody)

Spoiler

1. Perfectum

Perfectum

O hepsinin ahını çeken ünlü koltuk ve avize olmadığı müddetçe friends parodisi demem buna :D

5. Gallardo

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kaguya-sama wa Kokorasetai. Orijinal bir konusu vardı en azından daha önce animelerde aşkı bu açıdan ele alan bir konu gördüğümü hatırlamıyorum (belki rom-com dizilerde çeşitli örnekleri vardır) + riskliydi de yani spoiler olmasın izleyenler riskten kastımı az çok anlamıştır. Ama 12 bölüm boyunca güzel kotardılar bunda başarılı karakterlerin payı çok büyük. Kendi adıma müzikleri de başarıda önemli pay sahibi görüyorum. Özellikle opening ve anime içindeki bazı parçaların eskileri andıran tarzda olması (ki opening zaten 80lerin bir parçası) beni ayriyeten cezbetti. Uzun lafın kısası bir 100 bölüm olsa giderdim dediğim animelerden biri oldu. Bir de bana ''mangaka ile arkadaş olsam güzel bir muhabbetimiz olurdu'' duygusunu hissettiren bir yapımdı. Myanimelist puanı şu 8,53 helal diyorum. Mangaya bilenmeye başlayan biri olarak 8,80'lik manga puanının da iştahımı kabarttığını söyleyebilirim :)
  6. 4:21 prova ettiği gülüşü yapamaması :D :D
  7. Gallardo

Japon Şarkıcı Önerileri

Domestic na Kanojo openingi ile tanıdığımız Minami. 22 yaşındaki genç yetenek duygu tesirini hayli arttıran, kırılganlığı ve agresifliği aynı potada eriten ilginç tarzıyla ön plana çıkıyor. Umarım kendisini ileride birçok güzel projede görürüz. Domestic na Kanojo opening (TR Altyazı seçeneği mevcut) Domestic na Kanojo opening full version (TR Altyazı seçeneği mevcut) Diğer çalışmalarından:
  8. Gallardo

( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Myanimelist bölüm istatistiklerine göre muhteşem bir finalle sonlandı seri. Daha ilk bölümden iyi bir animenin kokusunu aldığımı hissediyordum izlediğim süreçte hep itibar ettiğim bir seri idi ve zamanla yanılmadığımı görmenin mutluluğu içerisindeyim (yine de tam kesinlik finali izledikten sonra sağlanacak). Böyle değerli bir serinin dilimize kazandırılmasına vesile olduğunuz için teşekkür ediyor, kalan 3 bölüm için de iyi çalışmalar diliyorum efendim :)
  9. Buna cevap vermek o kadar da kolay değil. İzlediğiniz en kötü anime bir detayıyla animelerden hayatınıza etki edecek o tek dokunuşu yapabiliyor. En zevk alarak, eğlenerek izlediğiniz animeyi zamanla unutuverebiliyorsunuz. Bazen de gerçekten iyi bir sunumla önümüze serilmiş, çok şeyler katan, donanımlı, düşündüren, hayranlık ve takdir uyandıran anime mi yoksa hayatınıza dokunan, kendinizi bulduğunuz anime mi en iyisi diye soruyorsunuz kendinize. İzlenen anime arttıkça bir cevap bulmak git gide zorlaşıyor ve cevap aramak da bir o kadar anlamsızlaşıyor. Velhasıl en iyi sorusuna net bir cevap aramayı uzun zaman önce bıraktım :)
  10. To Love-ru'dan Run-chan. Hem çift kişilikli..
  11. Gallardo

İtiraf Köşesi

70'lerin romantizm shoujo-ai mangaları bazen acaip saçmalasalar da okurken hunharca zevk alıyorum. Şöyle 4 bölümlük bir düzine verseler elime çekirdek gibi çitlerim.
  12. Gallardo

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sword art Online 2. Sezon 4-10. Şaka maka 2. sezonu 1'den daha çok sevmeye başladım. Yeni oyun ve Sinon seriye daha ciddi bir hava katmış. Asuna ve Yui'nin göründüğü kısımlarda etki bariz azalıyor. Sinon SAO evrenindeki en iyi kadın karakter olabilir.
  13. Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım.

Spoiler

6ca0a6f38e7bbbc182ac731beade6bed.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Otoyomegatari çok merak ediyorum ama önce elimdeki mangayı bitireceğim 

2. Gallardo

Gallardo

Ben de daha az buçuk baktım ama müthiş manga mutlaka göz atmalısın

14. Gallardo

Wolf's Rain 10-13 Ben bu eski animelerdeki bolluk ve bereketi çoğu yeni, hatta başyapıt denecek animelerde bile görmüyorum. Muhteşem bir konu yok deli gibi sürükleyici değil ama accaip keyifli çünkü doğal. Yeni animeler birçok fanservice ve metalaştırılan öğeler (daha doğrusu bunların beceriksiz versiyonları ki büyük bir kısım ediyor) ile yapaylaşıyor. İşte bunların olmadığı nispeten saf, fanservice in ve ambalajın kalitelisinden eskiler tadını damakta bırakan doyurucu bir ziyafet gibi.
  15. Muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi spor animesi olan Ashita no Joe 2. sezon Türkanime'ye eklenmiş. Bilen bilmeyen herkese duyurulur.

16. Gallardo

Back Street Girls 1-2. Çıldırıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.