Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne vgrkaya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 7-8. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...

Eren yukardaki mesajda da belirttiğim gibi 

Eren 5. bölümün 12:15 saniyesinden sonra yani ikinci kısma geçiş olan intro kısmından sonra alt yazılar yaklaşık olarak 2 saniye erken geliyor. Deli ediyor insanı şu zaman farkı  :(

5 bölümle alakalı sorunu düzelttim demiştin ama hala eski hatalı bölüm duruyor haberin olsun

2. Seride ki sorunlu bölümler düzeltilecektir zaman veremiyorum ama şuan da altyazılara ulaşmıyorum çevirmenim altyazıları attığında (biraz zaman alacak) düzenlemelere başlamayı düşünüyoruz. Arşivci arkadaşlara da küçük bir duyuru seri baştan sonra tekrar encode edilecektir :). Tekrar ediyorum zaman vermiyorum ama :D.

İşte güzel bir haber, arşivim şenlenecek desene :D

3. Boşver görünmesin ya :D 

Hehehehe , biz Eren ağamızın sözünün eri insan oldiğini bilirek, o eklenmiş demiş ise eklenmişdir, bizde onin dediğine güvenirek, bu yözden böyle görünce acep ağanın sözünden kaçmaya çalışan bir bölümmü oldi diye şaşırmişez, nasıl olirde ağa eklenmiş derde o eklenmemiş görinir, bu Eren ağamize hakarettir, tez falakaya yatırlıa :D ,

Ellerine sağlık bölüm için. Bu arada şu tekrardan düzenlenip yüklenecek bölümleride unutmamalı dimi :D

4. 11. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler... Böylece bir serinin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız : :DÇevirmen arkadaşımız Sena'ya çok çok teşekkür ederim.

9. Bölümü en kısa sürede tekrar yapacağım.

Ellerineze sağlık, Eren zaten en kısa sürede düzeltme olmazsa kapına polisle geliyoruz haberin olsun :D bu arada Happiness serisinin 10. bölümündeki çevirmen isminin 14. dakika boyunca ekranda kalması osrununu düzelttim demiştin, ama indirme linki hala ekli değil , ona da bakarsan harika olucak

5. Abi istifamı vericem ama olmuyor ki nasıl karışır ya 

Aman Eren ne düşün nede yap, sonra buralarda böyle çalışkan özverili dürüst asil güçlü yardımsever atik korkusuz kararlı ............ birini nerden bulucaz yahu :)

Harbi aklının ucundan bile geçirme , sen bize lazımsın :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.