Jump to content

Saykobuffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

997 profil görütülenme

Saykobuffy üyemizin başarıları

1. Saykobuffy

alternatif bir luffy kaido kapışması

Bu hayal gücün iyi bro ama eksiklerin var mesela luffy kaidoyu bile korkutucak bi auraya sahip olursa (bleach da ichigonun houco mundo hollow hali gibi) freeden kral olmuş olur. detaylar One Piece evreninde çok önemlidir belli etmez ama anime detaylar üzerinden sürer.
  2. Yeni sezondn haber yokmu ?
  3. Hepimizin bildiği gibi NGNL:Zero 2017 nin Ekimin de vizyona girmiş bir movie, SAO:Ordinal Scale i 8 ay beklediğimize göre; Sizce bunu kaç ay bekleriz ? Ve beklentileriniz neler ? Bana sorucak olursanız çok güzel olucak.Birde arkadan 2.Sezonu patlatsalar tadından yenmez :D
  4. Saykobuffy

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sword art Online : Ordinal Scale
  5. Saykobuffyden selamlar hatırlarsan hoşgeldin.
  6. Saykobuffy

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim,güzel bir anime. Alttaki Guilty Crown izledinmi :(.
  7. Hepimizin bildiği gibi Tokyo Ghoul 3 çıkacak. Ghoul izlediğim en iyi animelerden biridir ve ne zamandır takip ediyodum son zamanlarda internetim olmadığı için pek bilgim yok ama Opening 3 hafta önce yayınlanmış Lafı uzatmadan linki veriyorum Ben açıkcası mükemmel bir sezon bekliyorum. Söz sizde...
  8. Saykobuffy

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

Uyumak Uyumak Uyumak Anime izlemek Uyumak
  9. Sword Art Online : Ordinal Scale sizce nasıl ? Bizim için çok önemli ve güzel bu anime bu sefer müthiş olucak gibi sizce nasıl olcak ?
  10. Saykobuffy

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Guilty Crown,High School Of The Death,Bleach,Akame Ga Kill
  11. Hacı bir iki animeye odru eklemeni isticektimde chatangodan mesaj attım konuşalım

1. jans09

jans09

Hangi animeler?

2. Saykobuffy

Saykobuffy

Air gear diğrrini unuttum uzun zaman oldu :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.