Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Pseudohomophylus Pseudo(sahte, yalancı) Homo(eş,benzer) Phylus( philia,sevmek demek) Anlamlarından ziyade pseudomonas bakterisi ve homophylus cinsi böceğin kırması gibi bir isim oldu
  2. orenchi no furo jijou
  3. isshuukan friends no problem aynen devam
  4. non non byori
  5. usagi drop
  6. Inaka isha Fuyu no hi Kujira no chouyaku Tsumiki no ie Aru tabibito no nikki Pupa (diğerleri neyse de bunu idrak edemiyorum hâlâ)
  7. Osomatsu san
  8. Seiken tsukai no World break Kimetsu no yaiba
  9. Usagi drop
  10. Nanbaka
  11. D frag
  12. Düzelttiğim yerlere ek olarak büyük küçük harflere ve özel isimlere de dikkat ettin mi biz bunu kitap haline bile getirebiliriz Eline koluna kalemine sağlık ? Yarışmada bol şans ?
  13. Devamını okumak isteyenleri wattpade yönlendirelim, bir yıl önce wattpade yüklenmiş bir seri İlk bölümün yazım ve imla kısımları ile ilgili birtakım düzenlemeler yaptım bunlara dikkat etmen senin için iyi olur Haikyuu dünyasına dahil olmayı ben de isterdim ancak hayaller ve hayatlar işte ? Yarışmada bol şans ?
  14. Levi dolaşımdaki damar içi volüm kaybına bağlı olarak ortostatik hipotansiyon yaşıyor Ee sıvı tedavisi yapmazsan olacağı buydu. Erwin sen ne biçim bir hekimsin ya Neyse kurgu fujoshi kitlesi için fena değil ama içinde çok fazla devrik cümle var ve kelime seçimlerin ilginç yarışmada bol şans ?
  15. Allah'ım o kadar tanıdık bir hikâye ki isimleri değiştirip herhangi bir aileye uyarlanabilirmiş gibi geliyor Sonunda şey desen de güzel olurmuş onu ben öldürmedim sadece ittim geri kalanından yerçekimi ve ? sorumlu hakim bey ?
  16. Öncelikle fanfic için teşekkürler ?Kalemine sağlık Bazı kelimelerin anlamlarını bildiğim halde oyunda verdikleri anlamlar ile benim düşündüğüm bir türlü bağdaşmıyor olay örgüsünden kopmama neden oluyor. Mass effect oyunu ile ilgili hiçbir bilgim olmadığı için olsa gerek kurgudaki yabancı kelimeleri algılamakta oldukça zorlandım. Anlayacağın sürekli açık bir yan sekmem vardı bilmediğim kelimelere bakmam için. Başlangıçta ya da kelimenin geçtiği yerde minik bir açıklama yaparsan daha güzel olabilir. Yarışmada bol şans?
  17. Edindiğimiz her tecrübe bizi kendimizin daha iyi bir versiyonuna dönüştürür, geliştirir. Tecrübelerimizden iyilerini örnek alır, kötülerinden ibret alırız sonuçta biz, kendimiz oluruz? Dr homhomla felsefeye doğrudan şimdilik bu kadar?
  18. Türkçeyi doğru kullanmayacaksak kullanmayalım o zaman ? dilimizi katletmeye ben de karşıyım ?
  19. Şişeçan yazmayı seviyorsan devam sende bir ışık görüyorum?
  20. Burada anime önermekten ziyade size ait yaşadığınız ve içinizden anime izlemenin iyi bir şeymiş diye değerlendirdiğiniz anları paylaşmanızı istiyorum ? Anime dünyasını dünyadaki tüm yiyecekler olarak düşünebilirsin eğer arkadaşın bir vejeteryan veya vegan ise seni senin sevebileceğin lezzetlerden mahrum bırakacaktır o yüzden sen izledikçe ne tür yapımları sevdiğini anlamaya başlarsın bağımsız takıl anime öneri sayfasından öneri alabilirsin Her türlü meseleleri konuştuğumuz muhabbet mekanına da göz atmanı öneririm bu şekilde izlemiş olanlardan yani birinci elden öneri ve tavsiyeler alabilirsin ben linkteki animeyi izlemediğimden yorum yapmak istemiyorum Düzenleme: evet sonunda dün izledim ve bu konu hakkındaki düşüncelerimi uzuuunca yazdım anime tanıtım ve inceleme bölümünde anlattım. Güzeldi teşekkürler ? Forumda iyi eğlenceler
  21. Hazır olduğunda yeterince isteyip uygun bir vakit bulursan izlersin neden olmasın "Bilgi onu almaya hazır olana verilir" Emin Çapa
  22. Hayat bir EKG kağıdının üzerindeki sinüs ritmi gibidir zor zamanlarımız olacak ki iyi zamanlarımızın da bir anlamı olsun Örnek sinüs ritmi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.