Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 31.01.2022 - 16:09, Walt yazdı:

Merhabalar. Ben Mahmut 18 yaşındayım. Yaklaşık 1 senedir falan anime izliyorum. Foruma attığım ilk adım bu, biraz burda takılmak istedim eğlenceli olacağını düşündüm

Hoş geldin Mahmut.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Forum oldukça güzel içeriklere sahip olmakla birlikte çok renkli insanların gelip geçtiği bir istasyon gibi, umarım uzun süreli bir forum üyeliğin olur iyi eğlenceler:) 

2. Merhabalar foruma hoş geldin Firaz. İsmini tek başına pek duymadım galiba. Genelde Dilfiruz-Dilfiraz şeklindeydi duyduğum isimler. Ben Homhom tanıştığıma memnun oldum. Uzuuun süreli bol sohbetli bir forum üyeliği dilerim:onion_yep_by_7anime7drawer7: iyi eğlenceler.

3. Hoş geldin Yağız, ben Homhom. Forumda bir yerlerde içe dönüklük ve asosyallik başlıklı çok güzel bir yazı vardı. Onu okumanı çok isterim. Yeni üni hayatında gerek sosyal konularda gerekse başarı konusunda iyi şanslar dilerim. Yazının linkini bırakıyorum iyi forumlar:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

4. Gördüğüm en güzel tanışma yazılarından biri olmuş, yazı için teşekkürler Zeynep.

13 yaşında olup nasıl 11-12 yıllık bir çizer olabilirsin aklım almıyor cidden helal olsun. NSFW-NFT-Furry-Fursuit terimlerini duydum ama nedir ne değildir hiç bilmiyorum bu konuda beni aydınlatırsan çok müteşekkir kalırım.

Mevcut şartlar nedeniyle ben bu ülkede tıp tercih etmeni istemem boşu boşuna gençliğin heba olmasın. Ama yok ben yurt dışına çıkarım, kendi yolumu bulurum diyorsan söyleyecek bir şeyim yok. Hakkında hayırlısı olsun Windocomo-san yeniden hoş geldin, forumda iyi eğlenceler:loveloveplz: 

5. :hi-onion-head-emoticon:

Merhabalar

Tüm muhabbet mekanının çenesi düşüklerine dutluk sakinlerine mutlu, huzur dolu, başarılı, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim. Nice senelere :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Fiks yeni yıl mesajı olarak şunu da eklemek isterim: "Tüm dünyaya barış ve mutluluk diliyorum gibi ütopik ifadeler kullanmayacağım o yüzden insanların  kendi hayatlarına veya başkalarının hayatlarına geçici heveslerle kalıcı izler/yaralar bırakmamasını diliyorum." 

19 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Aleyküm selam Zoro-san. Eğer bugün doğum gününse yaş günün kutlu olsun! :thank_you__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Cidden merak ediyorum sakıncası yoksa bir soru sormak istiyorum, gerçek doğum günün ne zaman Zoro-san? 

6. 19.07.2021 - 17:08, AnimeSeverler yazdı:

Film çok güzeldi kesinlikle izleyin izlettirin böyle pufidik pufidik yumoş yumuş bir şey:loveloveplz:

24.07.2021 - 21:56, AnimeSeverler yazdı:

Haber Vol 230: Bugünkü Haberimizzz:

"52.Seiun Bilim Kurgu Ödülleri" Kazananları Bu Hafta Belli Oldu!!!

spacer.png

spacer.png

Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.

Hoozuki no Reitetsu'nun animesi de çok güzeldi, ödül almasına çocuğum ödül almış gibi sevindim:loveloveplz: Kimetsu no Yaiba ve Yakusoku no Neverland'e karşı kazanması da mangasının okunması gerektiğini haykırıyor sanki:embarrassed2-onion-head-emoticon: Okuyalım bakalım.

Haberler için teşekkürler ve iyi çalışmalar:thank_you__onion_by_elcerbero:

7. 20.07.2021 - 21:41, Ajan_E yazdı:

Resmi bırakıyorum karakterlerin bu anime/manga ne bilmiyorum bilen varsa yazsın  https://uploads.disquscdn.com/images/d054a0a367a2bc5739df395a782b9b2abeeeaf9bc144078dd8e52d54bc18fc30.jpg

Üzgünüm bunlar anime karakterleri değil 

Tasarım için kullanılmış model figürler, nititi-Adoptable adlı sanatçının eserleri --> nititi-Adoptable

8. Kadınsılıktan kasıt nedir anlamadım 

Katsura bugüne kadar gördüğüm en kadınsı (ve kadın olmasını istediğim) karakter

Spoiler

934-9340912_katsura-gintama-katsura-rend

En erkeksi kadın karakterler ise 

Spoiler

Yagyuu Kyuubei

Yagyuu.Kyuubei.full.1839370.jpg

Akutagawa Gin

Ebis0lYXYAEKyCM.jpg

SoiFon

373e3593290638195b689b7ffb609fa0.jpg

Shihouin Yoruichi

bleach-yoruichi-shihoin-wallpaper-previe

Tachibana Hotaru

Tachibana.Hotaru.full.1957726.jpg

Celty, Hotaru İmai, Yukinoshita Shiori, Hange Zoe(tamam bu arkadaşımız cinsiyetsiz tasarlanmış ama bence kadın hatta oldukça erkeksi bir kadın) ve yine SnK'dan Nanaba 

-son-

9. 29.07.2021 - 09:30, sienceal yazdı:

25 yaşında animelere tsubasa ile başlamış one punch man ile daha çok sevmiş death note ile bağımlısı hale gelmiş biriyim sizlerle tanışmak benim için büyük mutluluk animelerin güzelliği umarım herkese ulaşır?

24 yaşımda kendi halinde Homhom mahlaslı bir forumdaşım. Ben de tanıştığıma memnun oldum:pretty-onion-head-emoticon: 

" animelerin güzelliği umarım herkese ulaşır? "

bu konuda seninle aynı fikirde değilim güzellikten anlamayana bi zahmet ulaşmasın daha önce bu konuda

"bana göre hayat bir yolculuk ise animeler de beni o yolculukta dinlendiren güzel manzaralar gibi gelir biz başımızı çevirip o manzaraların tadını çıkarıyoruz başkasının ne kaçırdığı umurumda değil :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:"  

Vay be  ben neymişim iyi demişim :embarrassed4-onion-head-emoticon: Bir kez daha kendime hayran kaldım. Her neyse iyi forumlar:cheer2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.