Jump to content

Cevanes

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Cevanes got a reaction from Hermesss in Merhabalar burada yeniyim   
    Hoş geldin. İyi eğlenceler. 
  2. Harika
    Cevanes got a reaction from sShoguNn in Merhaba dünyalı! Ben dostum!   
    Uş bulduk 
  3. Beğen
    Cevanes got a reaction from CocoJutsu in Selamat Pagi!!   
    Hoş geldin :)
  4. Harika
    Cevanes got a reaction from KuramaUN in Merhaba dünyalı! Ben dostum!   
    Merhabalar merhabalar... Ben Ceren, 20 yaşındayım. Karadeniz Teknik Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Çevirmenlikle uğraşıyorum.  Animeyle yaklaşık 3-4 yıllık bir dostluğumuz var. Animeye olan sevgim sayesinde diliyle de haşır neşir olmaya çalışıyorum. Dili öğrenmek istiyorum ama biraz üşengecim itiraf ediyorum :D Bunun dışında hobilerim kitap okumak tabi kii de. Edebiyat öğrencisinden ne beklenirdi ki :( Bazen çok sıkıcı oluyor bu bölüm. Her neyse :D Gülmeyi eğlenmeyi çok severim tabii ortama alıştığım sürece yoksa sanırım çok durgun oluyorum :( 
    Şimdilik bu kadar :)
  5. Beğen
    Cevanes got a reaction from Ukeee in Merhaba dünyalı! Ben dostum!   
    Hoş buldum Barış-san 
  6. Beğen
    Hoş bulduk 
  7. Beğen
    Hoş buldum :D
  8. Beğen
    Cevanes got a reaction from Barış D. Baryshx in Merhaba dünyalı! Ben dostum!   
    Hoş buldum Barış-san 
  9. Teşekkür
    Cevanes got a reaction from Barış D. Baryshx in Merhaba dünyalı! Ben dostum!   
    Merhabalar merhabalar... Ben Ceren, 20 yaşındayım. Karadeniz Teknik Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Çevirmenlikle uğraşıyorum.  Animeyle yaklaşık 3-4 yıllık bir dostluğumuz var. Animeye olan sevgim sayesinde diliyle de haşır neşir olmaya çalışıyorum. Dili öğrenmek istiyorum ama biraz üşengecim itiraf ediyorum :D Bunun dışında hobilerim kitap okumak tabi kii de. Edebiyat öğrencisinden ne beklenirdi ki :( Bazen çok sıkıcı oluyor bu bölüm. Her neyse :D Gülmeyi eğlenmeyi çok severim tabii ortama alıştığım sürece yoksa sanırım çok durgun oluyorum :( 
    Şimdilik bu kadar :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.