Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

hiç eğlenmeyen biri gibi oldum kkk :D bende zamanında eğlenirim bakma öyle dediklerime de bunu her zaman yapmam forumda hele hiç yapmama kararım var :P ama gelip konuşurum buralardayım okul başlayana kadar rahatız :dandyonionplz:

2. (See 24 other replies to this status update)

2. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

oldu bişiler boşver :D

emekli olduğumda sanırım emin değillim (daha mezun bile değil)  :scary-onion-head-emoticon:

3. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

benim için değil esk kafam olsa evette şimdi düşününce çokta mantıklı gelmiyor sonucu üzücü olacaksa şimdi eğlenmenin ne mantığı var şimdi eğlenmesen de en azından elinde tutabilceğin bir hesap kalıyor :P 

ahaha yok be  ne gerek var ben halimden memnunum :D

4. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

güzel mantık herkes için diğil ama :D 

aman kim uğraşacak onca ileti şey etmekle  tatlı bir stem yapmıştım o kadar :D 

5. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

sizde orda fazla gezmeyin derim sonu kötü biten hikayelerden olmak istemiyorsanız :lonely-onion-head-emoticon:

ben bi 3 sene daha takılırsam 100 ileti yaparım sonra bi 3 sene daha... bu gidişle anca öyle imza eklerim :D

6.  1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye üzülürken Bleach izlemeye başladım  nasıl daha önce izlemediysem saçmalık diyorum ve hala bu mükemmel dünyadan silinmedim, mutluyum  

7. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. Beytize

Beytize

peline 2 ay önce konuştum buralara gelmiyor artık iletişime geçebilceğim bir yerde yok yani pelin elini ayağını çekti hesabı da gitti zaten :D o dediklerin kimse bende tanımıyorum D:

2. (See 41 other replies to this status update)

8. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. Beytize

Beytize

yoktu biz ilk forum değiştiğinde pelinle denemiştik sınırsız :d

9. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. Beytize

Beytize

hiç tanımadığımız birinin durumunu bile anında 100lerdik :D o zmn telde yoktu bilgisayarda kaçamak yapardım ne günler geçirdik çok hojdu 

10. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. Beytize

Beytize

bunu biz çok yapardık sonra uyarı yerdik hatta durum güncellemelerin de ayarlayıp 101 de kitlediğimiz bile oluyordu heyt be anılarım canlandı çok güzeldi :oniontortureplz: şimdi eski arkadaşlar da yok o muhabbeti yapcak  zamanda kalbimiz kırık :D

11.  1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye üzülürken Bleach izlemeye başladım  nasıl daha önce izlemediysem saçmalık diyorum ve hala bu mükemmel dünyadan silinmedim, mutluyum  

12. Buralar ne alemde :') 

Özlemişim taşını toprağını :D ?

Nasılsınız görüşmeyeli~

13. Ben geldim 

14. Ben geldim 

15. Ben geldim 

16. Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be :dying-onion-head-emoticon:

17. Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be :dying-onion-head-emoticon:

18. Ben geldim 

19. Yıllar sonra buraya girmek çok tuhaf. Ne çok şey değişmiş. İyi forumlar.

20. ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 

21. Bide 3 4 tane elbise eksikti :panda-44:

22. ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 

23. Ben geldim 

24. Ben geldim 

25. ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.