Jump to content

Ddraig

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

About Ddraig

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 1. http://www.youtube.com/watch?v=l-ZZzkS66aw&feature=BFa&list=FLjwsVLKERzXJoG-YkbA-Qew&lf=mh_lolz http://www.youtube.com/watch?v=Sek7EqRfTJU&feature=BFa&list=FLjwsVLKERzXJoG-YkbA-Qew&lf=mh_lolz
 2. Hellsing - You Spin Me Round http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bQvMCq7jgJQ&feature=BFa&list=FLjwsVLKERzXJoG-YkbA-Qew&lf=mh_lolz
 3. Bazı küçük hatalar ( imla ) dışında... Mükemmel olmuş :D
 4. Sonra izlettiğin animeyi çok beğenecekler ve bir daha odadan çıkmak istemeyecekler :DEdit: Amacına ulaşmış olursun la!
 5. Ddraig

  Anime Yasaları!

  Bu adam bana kafa yapiii...
 6. Ddraig

  Anime Yasaları!

  Bence Cem Yılmaz'ın yaptığı bir espriye gülüyorlar.
 7. Ddraig

  Anime Yasaları!

  Arkadaşlar neyin 'yarışmasını' yapıyorsunuz,animede neler oluyorsa kabul edin,valla ben öyle yapıyorum içim rahat oluyor. Yani illaki bir animede ''Lan bu adam uçuyor'' diye eleştirmemize gerek yok :D ( Tamam kabul ediyorum bazı durumlar insanın canını sıkabilir )
 8. İngilizcem müthiş değil fakat az çok anladığım kadarıyla 'Kaede' orada eriyerek ölüyor.( Aslında ölmüyor acı çekiyor.Kouta bu acıya son veriyor.) Neden eridiğini bana açıklar mısın? (Manganın sonuna göz gezdirmiştim)
 9. Bunu okudum gaza geldim ve az önce seriyi bitirdim. Bebek gibi beni 4 defa ağlattı bu beni :-[
 10. http://forum.donanimhaber.com/m_32629415/tm.htm 25 Haziran 2009 Haberi...
 11. 1_Dostu değil.Onu sadece kullanıyor. 2_Gözleri dışında başka bir farklılık yok. 3_Öyle dedin de,aklıma boyutlar arasında yolculuk yaparken bir kaza meydana gelmiş ve Rika'nın içinde sıkışıp kalmış olabilir * Ve sonra da o bedenden kurtulur * 4_Evet.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.