Jump to content

manyak şeker

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

Yok

İletiler bölümüne manyak şeker kullanıcısının eklediği dosyalar

1. madaraya gösterdiği tabutta(ben ona madara yerine tobi diyeyim)ya madaranın ruhu yada izunanın ruhu var.Ayrıca tobi madara değil biraz karışık bir durum var ortada şöyleki madaranın ruhu yok ve ortada sadece ems var madaranın ve tobinin yeri.nde olan kişi bence sarutobi sasukedir.Madara diye gezinen 2 vücut var ayrıca.

Sarutobi sasuke kim ya?  :-\

+

2 vücut olduğunu bilmiyordum. Aydınlatır mısın lütfen beni? ((((:

2. Aslında ben hala Tobi'nin Madara olmadığını sadece güç peşinde olan başka bir Uchiha olduğunu ve tabutta ya gerçek Madara yada şimdiye kadar adı özellikle çok çok nadir duyulmuş birinin olduğunu düşünüyorum. Bazı kişiler o tabutta 6 yolun bilgesinin olduğunu düşünüyor. Benim fikrime göre eğer mangaka böyle bir şey yaptıysa dizi tamamen bir uçuruma doğru gidiyor demektir. Sonuçta olaya birde o bilge karışırsa ve Naruto gidip birde onu yenerse o zaman Kage'den daha büyük bir ünvan bulmaları gerekecektir.

3. Orochimaru geri gelmeyecek mi? Lütfen güldürmeyin beni. Adam güç manyağı olabilir ama farkettiyseniz Voldemort'un Hortkulukları gibi oda insanlara lanetli mührünü bırakıyor. Hatırlarsanız sasuke ws. itachi olayında en sonunda sasukenin mührünün içinden Orochimaru'nun kendisi (en azından parçası) çıkmıştı. Eh zamanında bu adam mührünü taşıyan bir çok kişiyide deney amacıylada kapatmıştı. Geri gelir yani.

+

4. Büyük Ninja Savaşından sonrada manga devam eder. Şahsen Naruto'yu o daha 15 yaşındayken sonlandırırlarsa tüm fanların lanetini ve yıldırımları üzerlerine çekerler. Neden? Çünkü Naruto hokage olacak mı? Sasuke ws. Naruto'nun sonucu ne olacak? Naruto kiminle evlenecek (Hinata diyorum, sakura'ya giderse valla bırakırım animeyi :D ) gibi bir çok soruyu cevaplamadan asla bitirmezler.

+

Ama ne olur 4. büyük savaştan sonra yeni bir Naruto'ya başlarlar. Bu sefer 20 yaşında olur mesela. Hikaye bir şekilde kaldığı yerden devam eder.

4. Sen L le ilişkini kes bencede ne oylersen muhalefet olur ayrıca yalanda soyleyemezsın birşeyde saklayamazsın adam senı ciğ ciğ yer xP

Zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş. :D Başıma gelecekleri anladım ve kabul ediyorum. Hem böylece hiçbir günümüz diğerine benzemez. Hem muhalefet olmaya kalkarsa ağzından içeri bir çilek sokarım onu çıkartmaya uğraşsın bana laf yetiştireceğine. :D

5. E şimdi bana da elime patlamış mısırı alıp izlemek düşer hadi bakalım ;) Hanginiz daha güzel tatlı yapıyorsa onu seçer yalnız ben diyim, o konuda geliştirin kendinizi ;D manyak şeker "ben yaparım sıkılmadan" diyor Elis sen ne diyorsun? ::)

İnsanın yaptığının yenildiğini gördüğünde sürekli yapası geliyor. :D

6. L benim ,kimseye vermem ben :-D

@manyak şeker

Bilemiyorum artık bak L elden gidiyor ::) Bir de L'e sormak lazım :D

Ellere vermem L'imi. :D Çok istiyorsan öldüğünde cam bir tabutun içine koyup postalıyabilirim (pamuk prenses hesabı. :D ) Ama nefes aldığı süreç içerisinde başkasına yar etmem. :D (Zaten 20 günü kaldı aşkımın :( Lanet Yagami Raito! )

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.