Jump to content

Lumiro

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Lumiro kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bende One Piece'i okuyorum. Ama en son bilmem kaç ay önce alabildim ve 10. ciltte kaldım. Almak istiyorum fakat aynı zamanda roman, kıyafet,sinema, yiyecek falan derken para bitiyor. İnternetten aldığım için de para biriktirip 3-4 cildini birlikte alıyorum. Bakalım şu an para biriktirmeye çalışıyorum alacağım. Okumayı özledim.:smiley43:

Bu arada bende Death Note'u okumayı çook istiyorum. İlk animemdi o. :loveloveplz:

İyi okumalar. :smiley2:

2. On 07.03.2017 at 17:13, Singularity yazdı:

hoş geldin 

Hoşbuldum :)

14 dakika önce, korkunclukitap yazdı:

Starter pack "death note" 

hoşgeldin ilk olarak ikincisi ne tarz kitaplar okursun ve en son okuduğun kitap nedir? 

Hoşbuldum. Fantastik, bilim kurgu, polisiye, aksiyon ve her ne kadar filmlerde sevmesem de kitaplarda gerilimi seviyorum. En son Kaşifler ve Mucitler diye Galileo Galilei'nin hayatını anlatan bir kitap okudum, aynı sırada Harry Potter ve Sırlar Odası kitabını okudum. İkisini bir arada. 

3. Şimdi, Amygirl yazdı:

Toplu alıntılayıp her alıntının altına yorum yapabilirsiniz tek iletide. Zira flood sayılıyor ve forumumuzda flood yapmak yasaktır

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Bilmiyordum. Bundan sonra dikkat edeceğim. :)

4. 10 saat önce, Amygirl yazdı:

Hoş geldin Büşra

Teşekkür ederim hoşbuldum. :)

9 saat önce, SueChan yazdı:

Hoşgeldin Büşra :hi-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim. :hi-onion-head-emoticon:

3 saat önce, SpaceDementia yazdı:

Hosgeldin :D

Hoşbuldum :D

1 saat önce, Black Angel yazdı:

Hoş geldin keyifli forumlar :)

Hoşbuldum. Teşekkürler :)

5. Ben Geldim.

Merhaba arkadaşlar ben Büşra. Manisa'da yaşıyorum. 15 yaşındayım. Anime, yabancı dizi izlemek ve kitap, manga okumak gibi faaliyetleri yapmaktan hoşlanıyorum. 9. sınıf öğrencisiyim. Uyumayı ve yemek yemeyi çok seviyorum. Yaklaşık 2 yıl önce kuzenim sayesinde ilk animem Death Note'u izledim. Ondan sonra 6-7 ay kadar ara verdim anime izlemeye ve şu an bütün animeleri izlemek istiyorum. Umarım burayı sever ve kalıcı olurum. Okuduğunuz için teşekkürler! 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.