Jump to content

BentenSama

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    BentenSama got a reaction from AndaAtsushi in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Voleybol.
    Bu yani.
  2. Beğen
    BentenSama got a reaction from jans09 in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Voleybol.
    Bu yani.
  3. Harika
    BentenSama reacted to metin19109 in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Kyoukai no Rinne 3. sezon 23. bölümü izledim
  4. Beğen
    BentenSama reacted to ilaydachan in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Ao haru rideee
  5. Beğen
    BentenSama got a reaction from aroimeena in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Ken Kaneki. Lütfen çok ses çıkarmadan öl. Teşekkürler.
  6. Beğen
    BentenSama got a reaction from jans09 in [TAÇE] Tamamlanmış Anime Çevirileri Listesi   
    Elinize sağlık. Çevimeye emek vermiş, bu listeyi hazırlamış kişilere ne kadar teşekkür etsek azdır.
  7. Beğen
    BentenSama got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Tokyo Ghoul   
    Her ne kadar mangasına aşık olup, animesinden iğrensem de ellerinize sağlık. 
    Her zaman dediğim gibi,
    Ken Kaneki, bir köşede sessizce öl. Teşekkürler.
  8. Beğen
    BentenSama got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Kanojo ga Flag wo Oraretara   
    Ellerinize sağlık.
  9. Beğen
    BentenSama reacted to Cagla-Sama in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Yui ~Diabolil Lovers~ : Kızım sen niye gittin oraya bak tehlikeli falan dedin gitmeseydin hepsi senin kanını içiyo diye kendini bişey zannetme orda onlar senin içini kurutup öldürüp kapının önüne asarlar tamam mı Laito benim  :hate-crazy-rabbit-emoticon:  :calm-down-crazy-rabbit-emoticon  :kill-crazy-rabbit-emoticon:
    Haruno Sakura ~Naruto~ NARUTOOOO KURTAR BENİİİĞĞĞ! SASUKEEEĞĞ! Yeter ama kardeşim git azcık güçlen bi Shannaro yapıyosun diye çok mu güçlenmiş oldun bi jutsu öğren bişey yap hep arkanı kollasınlar diye bekliyon geber git sen savaşın ortasında -,-  :pheew-crazy-rabbit-emoticon:  :kill-crazy-rabbit-emoticon:
    Lenalee Lee ~D.Gray-Man~ : Her ne kadar çok tatlı olsa da -ki ben de seviyorum bu kızı- ama sırf Lavi ile olan konuşmaları yüzünden gıcığıma gitti  :hate-crazy-rabbit-emoticon:
  10. Beğen
    BentenSama reacted to MazosistErgen in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Aradığınız cevap kesinlikle narutodur. Ne kadar beceriksizde olsa seviliyor. Öksüz yetim biri işte sinir oluyorum
  11. Beğen
    BentenSama reacted to para-chan in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    SAO Asuna ( Kızın çizimleri olsun davranışları olsun aşırı gıcıklanıyorum  ) .......
  12. Beğen
    BentenSama reacted to asci in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Kaneki Ken
    Bu hale getirilmeden önce normal bi karakterdi ama artık tiksindik bazı hayranları sağolsun
  13. Beğen
    BentenSama reacted to Arcangelo in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    alex benedetto gereksiz bir karakter görmesek de olurdu
    sakura haruno sırf şu kızı sevmediğim için bıraktım seriyi
    kirito&asuna bugüne kadar gördüğüm en itici çift
  14. Beğen
  15. Beğen
    BentenSama reacted to Rakuncuk in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Rias Gremory
    Usui Takumi 
    Lucy (Nyuu)
    Misa Amane
    NOT: Ben ne kadar Misaki Ayuzawa 'ya benzesem de Usui gibi bir sevgilim olsun istemezdim,  ben yalnız bir kovboyum çünkü XD

16. Beğen
    BentenSama reacted to kamatsuritachi34 in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Kirito ve Asuna, Sword Art Online karakteri olmasına rağmen çok sevmediğim ve itici bulduğum bir karakter. Nedendir bilmem.  
  17. Beğen
    BentenSama reacted to NatsuDragoneel in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    One piece luffy   nedensizce sevmiyourum bana natsu yu seciyorsan nuda seversin dediler sevmedeim

18. Beğen
    BentenSama reacted to ciciviki in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Kirito ve Asuna en sevmediğim iki karakter çok itici geliyorlar hele kirito .....
  19. Beğen
    BentenSama reacted to Ezberbozan in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Naruto'dan Hinata, bu kadar pısırık ve sümsük karakterlerden her zaman nefret ederim, zıt kişiliğine büründüğü filmdeki hali süperdi keşke öyle kalsaydı...
    Noragami'den Yato ve hatta Hiyori hiç sevemediğim iki karakter...
    Toradora'dan Aisaka Taiga, tsundere olması tek başına bir sebep zaten...
    Fate serisinden de Saber, savaşçı kadın karakterleri severim ama Saber'in onur ve gurur takıntısı beni kendisinden çok soğuttu...
    Shingeki No Kyojin'den Eren Yeager, mangasını okumuyorum ama animedeki işe yaramazlığına fena gıcık oldum, bir iş yapacak onu bile zorla yapıyor...

20. Beğen
  21. Beğen
    BentenSama reacted to Ern in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    itachi hariç tüm naruto karakterleri.
    sword art online'ın tüm karakterleri.
    fairy tail'in tüm karakterleri,
    son ve en sevmediğim; usopp.
  22. Beğen
    BentenSama reacted to superisi100 in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Light Yagami
    Eren Jeager
    ken kaneki
    kirito(animeyi izlemediğim halde sevmedim çocuğu :D)
  23. Beğen
    BentenSama reacted to Nariel in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Kaneki...Kesinlikle evet...Kaneki...
  24. Beğen
    BentenSama reacted to LieWish in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Aki Adagaki. kesinlikle o...
  25. Beğen
    BentenSama reacted to Nyazomi- in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Kaneki ~ O şeyi yapmayacaktın
    Touka ~ Sende yapmayacaktın
    İshida ~ SEN HİÇ YAPMAYACAKTIN
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.