Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

86
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne syncdes kullanıcısının eklediği dosyalar

1. alperburak, 9 saat önce tarihinde yazdı:

ismim alper burak. hangi ismimle isterseniz onunla hitap edebilirsiniz, benim için sorun değil c: 20 yaşındayım, gülhane tıp öğrencisiyim. oyun oynamaya bayılırım.  anime izlemeye 12-13 yaşlarımda başladım ama 2 anime dışında hiçbir anime izlemedim ve izlediklerim de bilindik animeler değil. son izlediğim zamandan yaklaşık 6-7 yıl sonra animeye attack on titan ile veya death note ile geri dönmeyi planlıyorum. sohbet etmek isterseniz veya birlikte oyun oynamak isterseniz discorddan arkadaş ekleyebilirsiniz ^^

ismim: borgi#9327

Hoş geldin Alper Burak. :) Ben de 25 yaşındayım. Syn derler, öyle hitap edebilirsin. Discord için çok vakit bulamıyorum ama genellikle arkadaşların attığı sohbet mekanında olurum. Bekleriz. Animelere geri dönmekle iyi yapmışsın benim de uzak kaldığım bir dönem olmuştu. Sonrasında ilaç gibi geldi. :)

2. pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha aynen. :D 

Hee anladım ben öyle denk geldikçe izlerim ya çok odaklandığım bir şey yok sanırım. :D 

Bir şey olmaz ya merak etme, seninle bir şeyler izleyelim diyeceğim ama uyursun... :D 

Hahaha benim bayağı hoşuma gidiyor ya, ağza falan dolanıyor böyle. :D Oh oh maşallah ben de sporumu falan yaptım kahvaltıyı yapıp geldim. :D 

Bağ ağrısı mı? Nane yağı sür nane yağı. :D Aaaa sende mi benim gibi çok su içmeyenlerdensin, lisede günde bir bardak su anca içerdim. :/ Şimdi ise ben de bol bol içmeye çalışıyorum, masamda hep bir şişe olur ve o olmazsa su içmeyi unuturum. :/

Haha Syn Hanım sen bir kadınsın hem de çok güzel ve özel bir kadınsın. :D Ben de kullanırım sana ara ara bunu artık. :D 

Tamam tamam öyle olsun inanalım bakalım.

İçeriği Gizle

@syncdesbu sahneyi de çok sever ve kullanırım bak. :D 

Yani bilmiyorum hep öyle rahatsız etmeyin olarak kaldı ya, sanırım onu çevrim içi yapsam iyi olacak ama dediğin gibi bu bir bahane değil. :)) 

Tamam tamam. x2 :D 

Evet uyurum ben bir de zaten ekrana falan bakamayacağım için kesin uyurum. Of bir şey geldi aklıma anlatacağım artık yapacak bir şey yok. Üniversitede bir derste hoca Passengers filmi var ya onu bir övüyor bir övüyor. Gözünüzü ayıramayacaksınız kesinlikle izleyin sizin bayağı ilginizi çeker falan. Canım en yakın arkadaşım hemen "Hocam Syn (tabi burası gerçek adım böyle yazınca garip oluyor ama. :D) o filmde uyuyakaldı." dedi. Hocanın bana bakışlarını ve sınıftaki kahkahaları asla unutamıyorum. :D 

Geçmese nane yağı sürecektim ama geçti şükür. Susuzluk çok baş ağrıtırmış o yüzden her sabah uyanınca içmeye çalışıyorum ama genelde unutuyorum. Babam da hiç içmez. Bazı geceler uyumadan önce bana bugün hiç su içmedik değil mi diye sorar. :D Üzücü ama cidden aynı ben de öyleyim unutuyorum. :(

Teşekkürler yeniden kadınlığımı hiç bu kadar hissetmemiştim. :D 

İsmail abiiiiiiğğ. Hooop :D Adamın güldürmediği bir sahne yok. Yeni nesiller izleyin, izlettirin. :)

3. pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Gece olunca ben de çok bozulmalar oluyor. :D 

Hee ben onlara pek bakmıyorum ya nedense. :D Ya bu kızı bayağı severim ben, kişilik olarak da sevdiğim kız tiplemesidir biraz. :D Haha yok maalesef öyleyim. :D Sana anlatırım bir ara hikayelerimi. :D 

Haha öyle kaçma ya. :D Beni bir arkadaş fena alıştırdı. :D 

Evet biraz gerilimliydi ama o kadarda değil di ya sanki. :D Hmm yarın unutursam hatırlat olur mu yatacağım şidmi. :) 

İyi geceler sana ve herkese.

Gündüzcü insanlar olarak yine iyi dayanmışız o zaman. :D

Ben daha çok mecnun ve ismail abi odaklı izliyordum sanırım ya ama tüm tipleri severdim. :)

Ben gergin biriyim zaten hiç gerek yok. :D

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Başta @syncdes olmak üzere herkese günaydın. Gününüz çok güzel geçer inşallah, bütün gün enerjik olmanız ve yapmak istediklerinizi yapabilmeniz dileğiyle...

İçeriği Gizle

Attığın müzik eşliğinde yazıyorum. Kafa karıştırmıyor tam arka plan müziğiymiş. :D Günaydın günaydın günaydın. Yine sabah işlerimi halledip geldim. İnşaallah aynen dediğin gibi bir gün olur. :)

Ari01, 4 saat önce tarihinde yazdı:

:studying-onion-head-emoticon: Hımı hımı çok teşekkür ederim. :) :)

Ooo ne güzel ya, sohbet etmek güzeldir, mutlu oldum ikinizin adına da.  :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Hayat akıp geçiyor ya Pega :D

Hazır adın geçmişken, @syncdes Nasılsın Syn abla? :) 

Günaydın Ari-chaann. :) İyiyim ördüğüm yeleği bitirdim sonunda mutluyum o yüzden aslında sabah bir baş ağrısıyla uyanmıştım ama büyük bir bardak su içip bir şeyler atıştırıp üstüne birkaç bardak çay içince geçti şükür. :) Yeterince su içmiyorum ondan başım ağrıyor biliyorum da ama yine de unutuyorum su içmeyi. :( Sen nasılsın Aricim?

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Haha teşekkür ederim, onu tanıma şerefine nail olduğum için ben mutlu oldum. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

İlk attığın L&M videosu geldi aklıma yine. :D O benim memnuniyetim lütfen. :D

agg1401, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Artık kalıcı olarak geri döndüm.

Hoş döndün o haldeee.

4. pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha, yok ya yapmayalım öyle bir iki takıldım, yoksa kimseyi düzeltmem pek. :D 

Cidden izleyen bulamadıydım etrafımda. :/ Nasıl oldu ben de anlamadım. :( Hahaha dur bir tane daha sahne atayım o da çok komiğime gider. D: Hahaha sen de haklısın tabii. :D 

İyi geceler, tebrik ediyorum seni. :) Ooo vizeler ne zamana? Ben de kaçacağım arkadaş terörüne uğruyorum şu an. D: Beni ayakta tutmayı seven arkadaşlarım var. :)

İçeriği Gizle

Bahsettiğim sahne, yalnız oradaki Mecnun tam benim bir kız beni konuşmak için niye çağırır anca dert anlatır falan diyor ya. .D Tam ben... :')

Ben de dikkat ederim genelde ne yazdığıma ama son zamanlarda dediğim gibi çok kendimde değilim sanırım dikkatimi veremiyorum. :D

Çok eskiden izlemiştim arada  youtubeda once said videoları çıkıyor karşıma onları izliyorum. :D Bu sahneyi pek hatırlamadım şu an ama izleyip bayağı güldüm :D Sen böyle değilsindir değilsindir. :D

Luna6528, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de bugün izledim de pek ürktüm. Beklediğimden gerilimli çıktı. Enerjim düştü baya dğsğspr. Kendimce bir şeyler çıkardım ama farklı bir bakış açısı için fikirlerin varsa paylaşır mısın:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Korkunun k'sını duyunca kaçarım ben ya da gerilimin g'si amanın şu an da kaçıyorum size iyi geceler. :D

5. pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha öyle olsun bakalım. :D Yalnız iki kere "estağfirullah" yazman. :D Ben de çok sık karıştırıyorum ya onları. :D Hahaha bilemedim bu sefer ben denerdim ve arkadaşlarına bakın bu denedi ölmedi derdin. :D Evet demiştin, bakalım bindik bir gemiye yeni denizlere yelken açıyoruz. :D 

Haha sağ ol. :) 

Aaa çok teşekkürler. :) Hahaha sonunda izleyen birisini buldum ya. :D Ahh tüh ilk olmamışız. :D Ben de bir kaç arkadaşa derim ara ara böyle. :D Cidden çok komik bir sahne ya. :D 

Kafam yerinde değil. bu aralar yorgun bir bireyim bu aralar. :D Laf ebesi mi senin yan mesleğin acaba? :D

Nasıl sonunda ya.. Kimse izlememiş mi?? Nasıl? Şaşkınım şu an. İsmail abinin japonca konuşması aklımdan çıkmaz bir de. :D Ama bizim yaşı civarı bilir bir de öyle bir şey var. Sen bana sor. :D

İyi geceleer bugün bakamadım buraya sonunda yeleğimi bitirdim. :D Biraz anime izleyip sonra ders çalışacağım. Tabii yarın. Herkese bir de iyi geceler dileyeyim saat gece yarısına gelmiş neredeyse aman aman. 

6. pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha oluyor arada öyle hatalar ya. :D O zaman "estağfurullah" diyeyim mi? :)) Haha bilemedim kendin hiç denemeden millete söylemen... :D Bazen beni çok korkutuyorsun, onu alacaksın bunu yapacaksın falan bilmediğim bir bataklığa çekiliyormuşum gibi hissediyorum ama çok da iyi birisi olduğun için bu düşüncelerden hemen sıyrılıyorum. :D 

Yani bizde de belli olup olmayacağı belli değil, şu anki en büyük kalma nedenlerimizden birisi babaannem yani. Amin, inşallah siz de gönlünüze göre bir yere yerleşirsiniz. :) Onlar olmadan zaten gelip yüzüne bakacak değilim... :D 

Hahaha cidden unutmuşum. :D Dur atayım şimdi. :D 4.06'dan sonrasına bak. :) Yoğun vakitlerinin arasında bize vakit ayırdığın için teşekkür ederiz. :) 

İçeriği Gizle

Aaa ne kadar ayıp, burada ablanın ve abinin gözü önünde böyle bir şey demek... :D Dersi niye dinlemiyorsun? :)

Ya onda bir durum vardı sanki ama o kadar üşendim ki kullanmadan önce doğrulamaya. Estağfirullah başka estağfirullah başka anlama geliyordu biliyordum ama tamam bundan sonra unutmam hangisini kullanacağımı. :D Ya hiç denenmemiş olsa söylemem. :D İkna edici özelliğim var demiştim. Kendini kolla sen yine de daha çok tanımıyorsun. :D

Hayırlısı diyelim tekrar, amin amin. :) Aferin. :)

Ne demek her zaman vaktim var size de. :D Ve mecnuuuuuuğğğğn büyük harf kullanmak isterdim ama banlanmak da istemem ama bağırıyorum anlarsın. :D Kuzenim söyler bunu bana hep. :D Çok sevdiğim ve bir o kadar güldüğüm bir sahne. :D 

Zorojuro, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam selam.

Luna6528, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. Hiç dinlemek istemiyorum??.Bütün derslerde eksiğim ama çok sıkıcı artık ya. 

Luna6528, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Zğağwğwğw üzgünüm :crying1-onion-head-emoticon: ama gerçekler.. 

Anlamıyorum da açıkçası. Boş vakit kaybı. Ama yine de vicdanım rahat etmiyor dinlemeyince.Sınav zamanı bütün konuları kendim hallediyorum her türlü??

Derslerindeki eksikleri bir an önce kapatıp devam edenlere odaklanmaya başla bence yoksa senin için gerçekten zorlayıcı olabilir. :( Çok yıpratıyor insanı o birikmiş konular. 

7. pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani beni de bi maydanoz işkillendirdi. :D Benim bir derdim yok ama saydığın tarife onu eklemek biraz ne bileyim. :D Hahaha içmedim hiç demeni beklemiyordum. :D Beni deneme tahtası olarak mı kullanacaktın? :D Nane yağının gücü adına diye reklam yapalım. :D 

Evet ya her yer çok pahalı. :/ Haha Erdemit emeklilerin uğrak mekanı. :D Bizimkiler de düşünüyor orayı ama herkes orada olduğu için bi emin değiller. :D Ya sonuçta Ege'den de bakıyoruz ev, Aydın ve Muğla falan. :D Bakalım şu an bazı nedenlerden dolayı biraz Ankara'ya bağlıyız da eğer o sorunlar çözülürse sanırım taşınacaklar. Hahaha tamamdır, daha önce iş yaptığım yerleri eklerim, gerekli referansları yazarım. :D 

Haha önemli birisisin zaten. :) (Aklıma şu sahne geldi spoiler için de paylaşacağım) Rica ederim. :) Ooo haftaya yoğun başlıyorsun yani. :D Burada da hava güzel ya çok şükür. :) Hahaha evet biraz dedim her şeyi. :D Sen de kendine iyi davran. :)

Maydonoz diyorum ama maydanoz değil mi doğru altını kırmızı da çiziyormuş. aslında kelime bilgim iyidir neden böyle bir hata yapmışım ben. :D Ya :D Estağfirullah deneme tahtası değil de çevremde deneyenler oluyor ondan yani, korkma. :D Nane yağı alacaksın sen de bir gün. :)

Aynen bizimde var birkaç şey Antalya'da ama belli olmuyor bize. Hayırlısı olsun ya, inşaallah içinizesinen güzel bir eviniz olur.:) Sertifikalarını da ekle, yoksa edin. :D

Teşekkürler teşekkürler. hani nerde spoiler butonu ben mi göremedim. Yoğunum ben hep :D Davranırım :D

Luna6528, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam napıyorsunuz ??

Selaam Lunacım napalım öyle takılıyoruz şimdilik. Evi toparladım falan. Sen de dersini dinlesene. A-aa..

8. pegasusejder, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Ben daha çok şiddetine göre kullanırım, bazen de böyle boyun egzersizleri falan yapmak hafifletebiliyor. Yani bi araştırmam lazım da bilmiyorum gidip alır mıyım. Hmmm yani tadı nasıl olur acaba merak ettim. :D Neyse şu an çok şükür tamamen geçti, sağ olasın. :) Haha boşuna demedik o lafı. :D 

Yani abim kiralık bakıyor, biz bir ara acaba satın alabilir miyiz diye baktık da abim de güzel yerlerin pahalı olduğunu geri kalan yerlerin de bayağı kötü olduğunu falan söylemişti. Hani gelmemi istemiyorsan direkt diyebilirdin sıkıntı değil. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Haha belki de abim çok güzel bir şey görür de oraya geçer, hala küçük de olsa bir umut var diyelim. :D Hizmetçi olayını o zaman tekrar konuşuruz. :) CV'mi de önceden mail ile yollarım. :D 

Kötü olacak bir şey yok içinde sadece maydonoz.. Kendisinden pek hazzetmem ama tadını aşırı bir şekilde vermez gibi geliyor suya ama içmedim ben de ne yalan söyleyeyim şükür nane yağı yetiyor. :D İyi geçtiyse iyi. Sen yine de dışarı çıkarsan bi nane yağı al bulunsun. 

Biz de satın almak içn bakıyoruz ama korkunç pahalandığı için olan minnacık paramız günden güne eriyor. :( O yüzden kendimize başka yerler aramaya başladık gibi. Bazen kafamız esiyor Balıkesir Edremit'e gidelim diyoruz. Babamın en yakın arkadaşı orada yerleşti de bizi çağırıp duruyor ve fiyatlar baya uygun ama Ege denizi pek sıcak denize girmiyor sanırım abinin istediği kadar. :D CV'yi ekle aynen. Daha önce çalıştığım yerlerden referans falan da ekle ki görüşebileyim. :D

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Başta @syncdes olmak üzere herkese günaydınnnn. :) İnşallah çok güzel bir hafta geçirirsiniz, bol bol iyi haberler alırsınız ve bu hafta yapmak istediğiniz her şeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca gününüz de sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde geçer inşallah. .)

Kendimi önemli biri gibi hissediyorum :D :D Teşekkürler Pegacığım. :) Ben de herkese günaydınlar diliyorum daha yeni gelebildim ama malum pazartesi, ister istemez işler oluyor. Hava bugün çoook güzel umarım sizin yaşadığınız yerlerde de öyledir ve size bol bol enerji verir. Pega her şeyi demiş zaten bana çok bir şey bırakmamış kendinize iyi davranın. :)

9. Luna6528, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Birazını dinledim araya bir şeyler girdi o ara.Bitiricem merak etme? ahahah evet öyle oluyor .

Ay çok işim var bitiremiyorum. Sabahtan beri projeyle uğraşıyorum ama daha çok var???? 

Kolay gelsin. :) Ben dinlemeye devam edeyim. Slow istediğini gördüğüm için Creep'i özellikle seçtim. Wake me up biraz daha canlı bir şarkıdır. :)

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Normalde pek ilaca başvurmam ama sabah bi ağır kesici aldım cidden fenaydı, öğleden sonra bi uzandım falan kalktığımda hala çok kötüydü ama bir şeyler atıştırınca biraz daha azaldı. Nane yağı da yoktur bizim evde. :D 

Maalesef öyle, hani otobüse atlayıp geleyim desem 8 saat, o zaman kadar... :D Abim sıcak denizlere inmek istiyor, söylemiştim sanırsam, şu sıralar Muğla, Aydın, Antalya ve Mersin'den evler bakıyor ama Antalya ve Mersin'i bayağı elemiş gibiydi. :/ Bizimkiler bi ihtimal Antalya'ya taşınırsa o zaman hizmetçin olmak için başvurabilirim. :D 

Aynen ben de en az bi 5 saat geçmezse ilaç kullanırım. O yüzden değişik şeyler bulunur bizim evde. Bence sen de bulundur. Bir de ılık suya karanfil limon ve maydonoz koyup biraz bekletip onu içmeyi deneyebilirsin. Saksıda yetiştirdiğiniz nane varsa onu çiğneyebilirsin. Googledan iyisin deyince gaza geldim bak. :D

Antalyadan ev alınmaz..... Piyasa korkunç pahalı bence de eleyin. Değmez. 2+1 100 m2 evler için 400bin tl istiyorlar çıldırmışlar. Sana gelme demiş gibi oldum ama asıl amacım o değil. Hahah. İyi olurdu sen gibi hizmetçi... Olmadığı için ağlayabilirim şu an. :(

10. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sağ olasın, sabaha göre şiddeti azaldı gene ama hala devam ediyor. :/

Haha orada olsam hemen koşa koşa gelir hizmetimi sunar sonra geri dönerdim de yapabilecek bir şey yok. :D 

İlaç falan aldın mı? Nane yağı mı onunla ovalıyorum annemin başını bazen iyi geliyordu. 

Tüh ya kendime Antalya içi bir arkadaş bulmam lazım. :D

11. pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm bence bi google amcayı geçersin ufak bi farkla. :D 

Aaa bayağı kötüymüş o da, geçmiş olsun. :/

Sağ olasın. :D 

Ooo yuppi :cheer3-onion-head-emoticon:Aynen bu akımı başlattın. :D Ben bugün verimli bir gün geçirebileceğimi sanmıyorum, başım ağrıyor, şimdi bir kaç işimi hallettim ağır kesici alıp uzanacağım. Normalde bu kadar olmazdı ama şu an bayağı fena ağrıyor. :/

Haha ondan dolayı niye azar yedin? Kolay gelsin şimdiden, benim başım ağrıyor onun haricinde iyiyim. :)

Estağfirullah. :)

Umarım geçer, teşekkür ederim. :)

Asıl sana geçmiş olsun ya güne baş ağrısıyla başlamak nalet bir şey cidden. Umarım şimdiye geçmiştir. 

Zorojuro, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Sitonyum, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa

Selamlaaarr merhabalaar . Gününüz iyi geçiyordur umarım. Çok kalabalık bir market alışverişinden geldim yoruldum ama cheesecake ile uğraşıyorum. son aşaması, jölesi kaldı portakal sıkmam lazım ve çok üşeniyorum yapacak birilerini bulmam gerek...

@Luna6528Benim önerdiklerime de baktın mı :D Ben sana önerdikten sonra yine daldım gittim şarkılara. :D

12. pegasusejder, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Haha bize ders ver Syn abla. :D 

Oh teşekkürler. :) 

Aynen öyle ya, yoksa olacak iş değil. :D 

İyi akşamlar, senin de kandilin mübarek olsun. :)

Google amca 1 ben 2. :D

Günaydıınn

Luna6528, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Pekii:). 

Seninde kandilin mübarek olsuun

esuna, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de arada, çok nadir dizilerini izlerim hala ? 

Aynen güneşe alerji. Kabarıyor, kızarıyor ve tabi kaşınma durumu oluyor. Sende de mi aynı durum var 

Ben de son 2-3 yıldır 3 tane izlemiş olabilrim. En fazla 5. :D Unutuyorum bir de. :D

Of çok zor o. Benim polen, bahar o tür şeyler var ama yıl boyu sürüyor. İlaç kullanıyorum sürekli yoksa hapşırmaktan nefes alamıyorum. :(

pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Haha aynen geçen Ari fark edince ben de görmüştüm. :D Atlamışız bir ara haberimiz yok. :D 

Hayırlı olsun daimi üye. :D

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Öncelikle saygı değer büyüğüm @syncdes olmak üzere herkese günaydın, pazar gününüz mutlu, huzurlu ve çok güzel geçer inşallah. Bugün yapmayı planladığınız işleri bitirebilirsiniz size güvenim tam. Herkese iyi hafta sonları diliyorum.

Bugün de günümü sen kurtardın hadi bakalım :D İyi dilekçilik yayılacak. :D Sen de umarım çok verimli bir gün geçirirsin şahsen ben artık bugün yeleğe son vermeyi planlıyorum bu sefer ciddiyim. :)

Hawa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese:music-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydıın.

Luna6528, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Şarkı önermek isteyen var mııı. Güzel olsun lütfen ????

Bu ikisi şarkının orijinallerini de çok severim ama bu versiyonlarını da dinlemelisin. :)

13. Luna6528, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Zaten bir burcumuz var bu niye var dğsşsel. Bir ara bakayım ben de hehhehe:P

Bir sürü burcun var. :D Bu ayın durumu baya şeyi etkiliyor aslında onlara da göz at. İşine yarar belki. :)

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

:dandyonionplz:elimizde en fazla bu var. :D 

Haha

Yani bende ki derine inmek değil ya, kitap bir yerden elimize mi geçmişti ne olmuştu, o sıra işte aa buna bu deniyormuş falan denilip üzerinden geçildiği bir süreç. :D Ben de hiç baktırmadım. :D BU tarz kitaplarda da işte anlık aa bu neymiş diye bakıp geçeceksin. :)

Tamam bu da olur. :D

Aynen aynen fikir almak gerek ama fazlasına gerek yok. :D

Herkese iyi akşamlar. Kandiliniz mübarek olsuun. :)

14. pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha tamamdır ne yapalım ben de hep kaçarım. :D 

Böyle deyince de bir ürktüm, yarından itibaren foruma takım elbiseyle falan geleyim bari. :D

Ya o zamanlar cidden çok değişikti ve kimse bir şeye yetişemiyordu. :D Bence de olmadığın biraz iyi olmuş, ben de tekrar o anlarda olmak istemem. :D 

Benim de bir arkadaşım bir şeylerden bahsetmişti, kapılar falan filan oluyormuş, onların da ayrı bir etkisi oluyormuş. Cidden ilginç şeyler. Bende bu tarz olarak şey var "Elfabe" diye bir kitap, el ile alakalı şeyler içeriyor.

Kendine takım elbiseli bir gif bul bence de. Şekilciyimdir biraz.:D

Haklıymışım tamam bu yeterli. :D

Ya ben biraz derinine inince o konularda korkuyorum gibi oluyor. Arkadaşım bir şey olduğunda falımsı şeylere gireceksen dur derim. Nedense ortamı da geriyor, denen şeyler de. hiç fal baktırmadım ama garip bir şekilde korkuyorum. 

15. pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Eee gideceksen bile güzel gideceksin. :D 

Ooo yani ilk ikizler arkadaşın olma şerefine nail olacağım, beni çok onurlandırıyorsunuz efenim. :)) 

Yani benim de duruma göre değişiyor da bazı şeyler için zorlamamaya çalışıyorum artık. :) 

Hahaha maşallah, yalnız şu bahsettiğim kalabalık zamanda olsaydın iki haneyi görürdün. :D 

Eh işte birazcık, birbirimizi böyle darlamak fena mı? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Hem babanı fazla bekletmene dayanamıyorum. :D 

Sürekli kovalarım seni ortamdan. :D

Oldun oldun. İlk ikizler arkadaşımsın. Artık gözlemim altındasın hareketlerine dikkat et. :)

Ben bu kalabalıkta iyiyim açıkçası.. ehe.. Yetişemeyince sinirleniyorum. :D

Yaaaa bak iyi yerden vurdun. Yelek bitene kadar kayboluyorum ortalıktan. :D

Luna6528, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Öğlen olmuş evet ya. Gün bitiyor hemen. Ooa çok karışık ay burcuda neymiş ne anlama geliyor.

Doğduğun günde ayın durumuyla alakalı şeyler falan. sonra ayın hareketleriyle senin hareketlerin ilişkilendiriliyor. Ben de muhteşem bilgi sahibi değilim az çok böyle. :D

Vixeen, Bir saat önce tarihinde yazdı:

gjkljgkldfjgkldjs bi arkadaşım var benim de bu konulara aşırı meraklı ondan biliyorum hepsini

Aynen benim de bir arkadaşım aşırı ilgiliydi bildiğim ne varsa o kafama soktu bunları bir de. :D 

16. Ari01, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ameliyat işleri çok kötü. :( Iki kere gözümden olmuştum, ilk bi 3-4 gün açamamıştım neredeyse. :( 

Babaanemin de bir keresine alerjiden şişmişti. Cidden korkunç görünüyor ya Syn abla. :sigh-onion-head-emoticon: Canavar gibi. :D :D

Rica ederimm :victory-onion-head-emoticon:

Dediklerin için ben teşekkür ederimm. Canım sıkılırsa bura ve sizler moralimi düzeltiyorsunuz her zaman. :) 

Herkese selamlar ve tünaydınlar bu arada. :bye2-onion-head-emoticon: Şimdilik gidiyorumm ben. 

İçeriği Görüntüle

@pegasusejder böyle deyince aklıma Ushio geldi nedense. :D Ittekimasu diyordu değil mi o da. :D 

Zaten küçük olmayan dudaklarım baya korkunçtu evet ama neyse ki maske zorunluluğu var. :D Kendime de bakmayıveriyordum. :D

Power Up Material oldum ben de iyice sizin tatlışlığınız sayesinde sanki. Geziniyorum öyle ortalıkta, takıldım kaldım buraya. :)

Kendine dikkat et. )

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

:crying1-onion-head-emoticon:

Tamamdır alıyorum senden gazı. :D 

Elbet bir gün...

Öyle miymiş? :D Bir bakayım benim özelliklerim neye kaymış. :D 

Daha önce nasıl ikizler gördün? :D Beni tanıdıkça anlarsın ne kadar ponçik olduğumu. .) 

Haha anlayabiliyorum seni. :D Ben sanırım ortamlara girerken hiç zorlanmazdım hatta büyüyünce biraz daha zorlanma, gerçi zorlanmadan ziyade enerji kalmaması gibi şeyler oldu. :D 

Hahaha evet ya o cidden sinir bozucu. :D İki saat emojiyi ararken millet mesajlar atıyor. :D 

Güzel gittin. :)

İkizler arkadaşım olmadı hiç o yüzden çok yakından gözlemledim ama bir kötülüklerini de görmedim, işte rivayetler. :D 

Enerjim yerinde benim bakalım ilerleyen vakitlerde de bakacağız bir çaresine. :D

5 kere geldiğini hatırlıyorum şu anlık rekorum bu. :D

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim, proje ve performans ödevleriyle uğraşıyorum. Ve hava kapalı olduğundan yine halsizlik var biraz.Neyse ki bu hafta yine birkaç gün güneşli olacakmış.

Kolay gelsin Capricim. Çok iyi anlıyorum seni umarım güneş yüzünü gösterir çabucak. 

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yapacak bir şeyler, örgü? :D 

Sen beni darlamayı çok sevdin bakıyorum da. :D

17. Caprihorn, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam.:cute1-onion-head-emoticon:

Selam Capricim!

Zorojuro, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam selam Zoro.

pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Beni dışlamayın sakın, çünkü ikizlerim...

Yükselenim terazi miydi, başak mıydı neydi.

Seninki ne?

Maalesef şu soğuk havalar bi bitmedi. :/

Haha korkuyorum merak etme. :D 

Önce İngilizcemi iyice geliştirmem lazım arada da Japonca bakmaya çalışacağım işte.

Heee İstanbul'da da insanı rüzgar bitiriyordu haklısın... 

Hahaha merak etme ablacığım iyice kazıdım bunu aklıma. :D Teşekkür ederim. Geçmiş olsun onlar için de, inşallah bir an evvel buluşursunuz. 

Selamlar, nasılsınız?

Dış. :D

Japoncanı geliştirirken ingilizcen de gelişir zaten bence bir kenarından başla. 

Buluşamıyoruz hala..

Luna6528, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa öyle çekilme falan mı oluyormuş bilmiyordum. Ben başağım:)

Oluyor Lunacım. Büyüdükçe yükseleninden özellikler alırsın genellikle. Bir araştır bakalım.

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bence de öyle. :D Bir tanısalar çok ponçik bir insanımdır. :) 

Ben de iyiyim, kahvaltı falan hazırladım öyle işte. :D 

Bizde iki tane balık var. :D Çok dugusaldır derler balıklara doğru mu? :D Mesela neler olarak çekildin yaya? :D 

Madem güzel siz niye kullanmıyorsunuz Syn Hanım? :D Ben şahsen aramaya üşeniyorum, bulana kadar iki saat geçiyor, yaşlılık...

Ponçik bir ikizler görmemiştim daha önce hadi bakalım. :D

Sen de iki balığı baya gözlemlemişsindir biliyorsundur az çok zaten. Evet biraz fazla duygusalım. :D Üzülsem, sinirlensem, gerilsem hemen göz yaşlarım düşmeye başlar cidden sinir oluyorum buna ama tutamıyorum kendimi. :D Önceden çok çekingendim, ilkokul ve lisenin ilk yılında. Sonradan açıldım, insanlarla çok daha rahat iletişime geçebildim. Derslerde çok daha aktif oldum. Öyle diyebiliriz genel olarak. :)

Seninle aynı nedenden dolayı Pega Bey. Zaten uzun yazdığımdan her seferinde yukarı çıkıp emoji kutusuna tıklayıp emoji seçmek üşendiriyor. :D

18. pambuk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Utanıyorum o kadar iltifata gerek yokdu :embarrassed4-onion-head-emoticon:
    Tokatta , bende soğuğu hiç sevmem üşüyünce kaşınıyorum zaten ondan dışarıda çıkamadım pencereden izliyorum öyle:on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

:D Mart bitiyor kar bitmiyor cidden..Kolay gelsindi.

pegasusejder, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın, gene geceden kalmaya döndüm. :/ Daha kahvaltıda yapamadım. :| Karı sevmez misin pek? :)

Haha yine de korkutuyorsun beni... :noooo-onion-head-emoticon:

Ben Japonca öğrenmeye çalışacağım ya, Kore ile de maalesef pek bir işim olmadı o yüzden pek bilmiyorum onları. :D 

Antalya normalde sıcak olmaz mıydı ya, bize hep öyle diyorlardı. :D Ahh ahh o alerjiler...

Sana da günaydın Syn abla. :D Günün inşallah çok çok güzel geçer. :) Afiyet olsun ve şimdiden keyifli vakitler diliyorum sana. :) Ben de soğuğu biraz daha severim sıcak beni mahvettiği için. :D İyi gene ne güzel güneş varmış oralarda. :)

Korkabilirsin. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:
    Dil öğrenmek güzel şey cidden seviyorsundur çalış bence de. :D İyi müziğin nereli olursa olsun takipçisiyiz. :D

Ya Antalya sıcak ama denizden bir esinti gelir bazen akıllara zarar. Öyle diyeyim. :(

Sabah iyi dileklerini ihmal etme aynen böyle devam Pegacım. :D Umarım senin günün de çok güzel geçer. Ben hala dışarı çıkamadım arkadaşımın işi biraz çetrefilli geçiyormuş. Müvekkil taraflar birbirine girmiş. Eski karı koca. Umarım işi biterse görüşeceğiz. Aramasını bekliyorum....

Luna6528, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın.Burçlarınız nelerrr:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Aaa emojileri buldum çok güzell. 

Günaydın Luna. Ben bir Balık'ım ama yaklaşık bir 8-9 yıldır falan yükselenim olan Yay'a çekildim bayağı. Sen?
    Emojikler güzel evet. :)

19. Gloweee, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba anime izlemeye başlayalı 2-3 ay oldu ve epey sardı normalde yt de dolaşırdım ama arkadaşımın önerisiyle anime izlemeye başladım ve baya sardı romantik komedi olur fantazi olur dram olur izliyorum bir şeyler en son Black Clover izlemeye başladım onun dışında

re:zero

the rising of the shield hero

Kono subarashi

Darling in the franXX

Falan izledim önerilerinize açığım

Merhaba hoş geldin. Anime izlemeye başlamakla çok iyi bir tercih yapmışsın. Öneri kısmına göz atarsan kendine göre bir şeyler bulabilirsin. :)

20. XycZ, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben Can yaşım 27 vakitlerimi daha çok eski nesil animeleri izleyerek geçirdim ama yeni nesil anime önerilerinizi de merakla bekliyorum.

Merhaba Can hoş geldin ben de 25 yaşındayım. Genelde eski yada yeni bazında değil de ortaya karışık, daha çok konu bazlı izlemeyi seviyorum. Sailor Moon severim mesela. Doğa üstü güçler gibi. Sen ne tür seversin ona göre bir şeyler önerebilirim belki?

21. pegasusejder, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Haha sanki çok tehlikeli bir kayaya çarpmış gibi hissediyorum. :D 

Yok yok. :D

esuna, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Evet ben de ortaokul zamanlarımda kore dizileri veya koreceye takıktım :) Anime izlemeye ben de ortaokulun sonunda başladım zaten öyle de kore takıntısı gitti :D ama bu defa japoncaya taktım hatta ben de sarmıştım epey dili öğrenmeye ama kaldı bi şekilde

İşte derdim de şeydi Korece'ye bir çaba sarf etmedim öğrendim ama Japonca da öyle olmuyor. :D Ben hala koreli birkaç grubun müziklerini dinliyorum. Birkaç albüm aldığım da olmadı değil. :D

esuna, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Evet evet Antalya da soğuktu bu hafta ama bugün daha iyiydi. İstanbul'dan da haberim var fena olmuş oralar abimden alıyorum haberi :) Ama alerjim olmasına rağmen böyle de sıcak bi yerde yaşamak çok iyi :D

Bugün yine soğuk sanırım. Arkadaşımla buluşmaya gideceğim ama onun da müvekkilinin taşınması varmış ona katılacak.. Ondan haber bekliyorum. Alerji miiiii işte bir tane daha beni anlayan insan. Her şeye alerjim var.. Güneş mi seninki? 

Luna6528, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Ay evet herkes örüp paylaşıyor xğsşdep. Seneye anca yetişir. ısındı baya havalar. 

İyi bakalım. Ama yine de bitir. :)

pambuk, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Güüüüüüüüüüüüünaydın nasılsınız nasıl gidiyor , ben kahvaltı yapınca daha iyi olacağım ah birde kar yağıyor dünde yağmıştı ama bu kadar olacağını tahmin edememiştim :what-onion-head-emoticon:

Günaydııııınn. Ne güzel açtın öyle muhabbet mekanını. :D Ben de kahvaltımı yaptım. Çay içiyorum. Dişlerimi fırçaladıktan sonra dışarı çıkmak için hazırlanacağım. :) Neresi orası karlı öyle.. Karı hiç sevmiyorum. Bu konuda çok linç yedim ama soğuktan hoşlanmadığımdan olsa gerek. :D Burada güneşli hava biraz esiyor tabii.

22. pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm kendime öreceğim çok bir şey yok ya, sanırım o yüzden başkasına örsem daha iyi olur gibi, bakalım belki de örerim kendime bir atkı öyle kenarda durur. :D Tamamdır aklıma bir şey gelirse sana haber edeceğim. :D 

Bekliyorum ben. Arada hatırlatırım. :D

pambuk, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben pisikoloji ile alakalı bir şey hazırladım bilimdemi konu dışındamı paylaşmalıyım malum geçen seferki gibi çuvallamayalım :boring-crazy-rabbit-emoticon:

O konulara hakim değilim ben hala o yüzden yardımcı olamıyorum. :(

Luna6528, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet herşeye yetişiyorsunuz maşallah :)

Ben bitirene kadar çoktan modası geçicek sğsşdpdxğsğ

Youtubeda sürekli karşıma çıkıyor da ordan bilmiş bulundum. :D Gazla kendini bitir bak havalar ısınacak seneye kalmasın. :D

23. pegasusejder, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm atkı öreyim diyeceğim de ben kullanmam peki bahsettiğim gibi bayağı yanan bir insanım. :D Bere de takmam, belki başkasına yaparım. :) 

Aynen kendine örmek zorunda değilsin illa. Kendin için örmek istiyorsan da( ilk olarak çünkü ilk iş çok güzel olmaz hediye etmek için. :D Ama yeri de bir ayrıdır tabii. :D) istediğin bir şey düşün orası bende değil. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.