Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

86
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne syncdes kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ALUCARDSAO, 13 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ben ahmet 14 yaşındayım ve malesef önümde LGS  sınavı var 2 yıldır anime izliyorum ilk animem tsubasaydı küçükken çok severdim 30 anime bitirdim narutoyu bitirene kadar canım çıktı

Merhaba Ahmet hoş geldin. Umarım burada iyi vakit geçirirsin. İyi forumlar ve sınavında başarılar. :cheer1-onion-head-emoticon:

2. Caprihorn, 16 saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim ablaaa, :wow2-onion-head-emoticon:  sen nasılsın?    Kolay gelsin. :)

Ben de iyiyim sınavlar yaklaşıyor, ramazan bir yandan derken kendime vakit ayıramıyorum ama yine de iyiyim. :) Teşekkür ederim. :wow1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, günaydınlar. Güzel, verimli ve enerjik bir gün geçirmeniz dileğiyle. :)) 

Teşekkürler teşekkürler. Aynından sana da. :)

Hawa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Zorojuro, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selam

DinginKurbaga, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

derFisch, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa

Suki, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Hey, hesaba birkaç gündür şifreyi kabul etmediğinden hesaba giremiyordum. Hawa hanim sayesinde şifreyi sıfırladım ve girdim :D

Günaydıın, tünaydıın, merhaba, hoş geldiniz. Mesajını kaçırdığım varsa özür diliyorum. :) Bugün güne iyi başlamadım ama umarım geri kalanı iyi geçer. :D Havada toz bulutu var ve çılgın alerjim yüzünden nefes alamıyorum, hapşırıyorum vee istemsizce gözlerimden yaşlar akıyor. :'( Kapıyı pencereyi kapadım ders çalışıyorum şimdi. Umarım siz çok çok daha iyisinizdir. :D

3. Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Sana da merhaba, çok teşekkürler :D İyiyiz sen nasılsın? Günün günün güzel geçiyordur.

Güzel geçiyor şükür. Yeterince ders çalıştığımı düşündüğüm bir anda kendime ödül verip 1 bölümcük anime izledim. Daha iyiym yani. Şimdi mutfağa geçeceğim iftar hazırlıklarına yardıma etmeye. 

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :cute1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Caprii! İyisin değil mi seni bayadır göremiyordum. Yoğunluğumdan...

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, daha iyisini sana diliyorum. :D Sabahları uğruyor muydun? :D Ben iyiyim, sen de iyisindir inşallah. :) 

Bir ara uğruyordum. :/ Bugün pcyi sabahtan açıp uğramadığımdan söyleme gereği duydum herhalde. Mutfak beni bekliyor.. Dırırı...

Naitron, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Hello world!

Sana da merhaba dünyalı. :D

4. OnlyAnime, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben Niron. Foruma yeni katıldım ama siteyi 2.5 senedir kullanıyorum. 17 yaşındayım.  İlk animem Death Note en sevdiğim anime ise Serial Experiments Lain.  Umarım iyi geçiniriz.

Merhaba, hoş geldin Niron. :) Umarım burada iyi vakit geçirirsin. Benim de ilk animem Sailor Moon. En sevdiğim kategorisini bir türlü netleştiremiyorum ama Akagami no Shirayukihime'nin yeri biraz ayrı sanırım. İyi forumlar. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

5. jesustod7, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Eh yani iyi olmaya çalışıyorum. 

İyi ol iyi, her şeye rağmen iyi olmaya çalışmak önemli. Bırakma. Garip bir caps sözü vardı aklıma gelmedi onu diyecektim. 

pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha onlar hafiften eşlik ederler öyle. :D 

Hahaha aç karna çalışmak biraz kötü oluyor. :D 

Yemek yapmaya geçtim o yüzden bu kadar ders yeter. :D

6. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Haha selam sana da. :D Biz de seni seviyoruz, yoğunlukların ve derslerin için de kolay gelsin. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Teşekkür ediyorum, karnımdaki gurultular da bana eşlik ediyor..

Zorojuro, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Selaam.

Lay_Lay_Lom, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selam :)

Selam selam.  :)

Hawa, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim müzik dinliyorum:smooth-crazy-rabbit-emoticon: Sen nasılsın Syn abla

İyiyim, birazcık acıktım. Birkaç gündür acıkmıyordum da sanırım bugün ders çalışırken beynim bolca glikoz kullandı. :D 

jesustod7, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam, Nasılsınız? 

Selaam. İyiyiz geçinip gidiyoruz.. Sen de iyisindir umarım.

7. Tet, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

https://image.myanimelist.net/ui/5LYzTBVoS196gvYvw3zjwBSqQcELiwmiF0IEleTOrig

(forumda nasıl resim atılacağını çözemedim linkini atayım bari)

hızlıresim ya da imgur gibi sitelere yükleyip onların forum seçeneğindeki linki buraya yapıştırmalısın. :)

Hawa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam:victory-onion-head-emoticon:

Nasılsın minnak? :cheer1-onion-head-emoticon:

8. yusufalkaya, 14.04.2021 - 16:05 tarihinde yazdı:

Öncelikle selam bu hesabı Mart ayında açtım o günden beri TürkAnimedeyim tanışmak isteyenler için adım Yusuf Erdem Alkaya kısaca Yusuf tanışmak isteyenler için Discord:⚔Assault YusufÇuX#5247 sohbet muhabbet beraber anime izlemek veya film izlemek isteyen discord dan arkadaş ekleyebilir beraber eğleneceğimize inanıyorum şimdiden ben ile arkadaş olmak isteyen herkese teşekkür ediyorum

Hoş geldin Yusuf. İyi eğlenceler, iyi forumlar diliyorum. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

9. Lorde, 14.04.2021 - 00:15 tarihinde yazdı:

Uzun süredir anime izliyorum aslında, 3 yıl kadar ara vermiştim uzak kaldım bu süre, şimdi tekrar sahalara dönme zamanı arayı kapatmalıyım:admire2-onion-head-emoticon:. Hım unutmadan ilk animem ergo proxydi.:bye1-onion-head-emoticon:

Merhaba, hoş geldin. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar. :cheer1-onion-head-emoticon:

10. HokageGoku, 13.04.2021 - 18:10 tarihinde yazdı:

merhaba 5 yıldır anime izliyorum anime serüvenime naruto ile başladım anime konuşmayı da tartışmayı da sevdiğim için forma kayıt oldum herkese iyi ramazanlar dilerim

Hoş geldiin! Gerçekte kaliteli bir başlangıç yapmışsın. Umarım burada kafana göre arkadaşlar edinirsin. Sana da hayırlı ramazanlar. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

11. Cochise, 14.04.2021 - 19:17 tarihinde yazdı:

Bir süredir Türk Anime vasıtası ile çeşitli animeler izliyorum. Başlarda çocukken bölük pörçük izlediğim çizgi filmlerin eksik kalan kısımlarını tamamlamak için izlemeye başlamıştım. Fakat özellikle One Piece'in hâlâ devam ediyor olması ve arkadaş tavsiyesiyle izlemeye karar verdiğim One Punch Man'i oldukça beğenmiş olmam, artık anime dünyasına yavaş yavaş izleyici olarak dahil olabileceğim düşüncesini benimsememe sebep oldu. Bu sitede bu kadar vakit harcamışken de gelip bir selam vermek istedim.  Selam :)

Hoş geldin! İyi bir karar vermişsin. Burada o dünyaya ait hissetmemek için bir sebep yok. :D İyi forumlar. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

12. fatihbey, 14.04.2021 - 19:32 tarihinde yazdı:

Selam arkadaşlar ben fatih 24 yaşındayım anime dünyasına yeni giriş yaptım anime izlemekle beraber manga da okuyorum fakat ilk animem çocukluk yıllarım da JETİX adlı kanal da idi 'Shaman king' o kadar çok sevdim ki büyüdüğüm de bile izledim. Daha sonra arkadaşlarımın da önermesi ile yeni animelere yelken açtım.

Hoş geldin Fatih. Ben de bu dünyaya 2001-2002 gibi trtde ay savaşçısı izleyerek atılmıştım. Hala en sevdiklerimden biridir. :D Umarım devam edersin. İyi arkadaşlıklar kurman dileğiyle iyi forumlar. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

13. Tet, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

:D iyi seyirler

bende tam akagami no shirayuki-hime'yi bitiriyordum

Yılda 1 yeniden izlediğim seridir kendisi beni mutlu etmekte üstüne yok. :) Umarım beğenmişsindir. SAO'a devam etmem için daha var maalesef bu aralar hiç zamanım yok..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.