Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

86
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne syncdes kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tet, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar, ben Tet. 16 yaşındayım. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Umarım iyi geçiniriz...  :hi-onion-head-emoticon:

İlk Animem Sword Art Online

Favori Animem Mahoutsukai no Yome

Merhaba Tet, hoş geldin. :) SAO'ı bitirmem gerektiğini hatırladım yeniden. :D İyi forumlar diliyorum. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

2. Zelqify, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Selam, ben Kuzey! Zelqify olarak bilinirim, kısacası Zelq.

Romantik-komedi ve okul hayatı ile ilgili olan animeleri severim.

Örnek vericek olursak, sakurasou pet na kanojo (pet girls of sakurasou), bunny girl senpai vb..

Benle arkadaş olmak isteyen bazı günler sinema keyif yapmak isteyen varsa discord'dan yazabilir.

Zelqify#0374

bu arada erkeğim sj.

Merhaba Kuzey hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

3. Umut_07, 09.04.2021 - 19:44 tarihinde yazdı:

Selam Ben Umut 20 yaşındayım böyle diyince de evlilik programı gibi oldu sajgdhkjsahljdsa, yaklaşık 8 senedir anime izliyorum son 2-3 senedir izlemeyi salsam da manga/novel okumaya devam ediyorum siteyi de çok uzun zamandır kullanıyordum ama hesabı yeni açtım formda da ne yapacağımı bilmediğimden yeni konu açtım yardımcı olursunuz tanışırız kaynaşırız.

Merhaba Umut hoş geldin. :D Buraya kısa sürede alışacağına eminim. İyi eğlenceler. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

4. erxen, 09.04.2021 - 21:26 tarihinde yazdı:

Merhaba herkese ismim Eren 18 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Anime izlemeye 3 ay önce başladım daha az anime izledim buraya da yeni katıldım zaten. Çok fazla ilgi alanım yok , müzik dinlemeyi severim( ağırlıklı kpop, a-pop, indie pop falan) öylee yeni arkadaşlarla tanışmak istiyorum dc ismim erxen#8333 eklerseniz konuşuruz tanışırız falan öyle şimdiden hoşbuldum :):cheer2-onion-head-emoticon:

Merhaba Eren hoş geldin. 11 yıldır kpop ile içli dışlı biri olarak sana son zamanlardaki favorim, çok da bilinmeyen GIFT grubunun şarkılarını önermek istedim anlık. :) Animelere de devam et kesinlikle, gerçekten güzel bir ilgi alanı. İyi eğlenceler!!

5. galile, 09.04.2021 - 23:15 tarihinde yazdı:

herkese merhaba ben karahan 21 yaşındayım jrock dinliyorum 2-3 aydır anime seyretmeye başladım daha öncede izliyordum ama çok değil şuan baya izlemeye başladım anime önerirseniz sevinirim daha önce izlediğim animeler attack on titan ,  gantz , fuuka ,  domestic girlfriend ,  back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk başları iyi olsada sonradan beğenmedim :boring-crazy-rabbit-emoticon: ... dc kodum krhnakdg#7964

Merhaba Karahan hoş geldin. :) Anime izlemek için çok vakit bulamadığım bir dönemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdiğim animelerden biridir önerebilirim. Bir göz atarsın. İyi forumlar! :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

6. buket0854, 10.04.2021 - 06:19 tarihinde yazdı:

merhaba ben  14 yaşındayım anime izliyor ve manga biriktiriyorum discord hesabım ._.Buket._.#1120 .

Merhaba Buket, hoş geldin. Umarım iyi arkadaşlıklar edinirsin. İyi forumlar. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

7. nagisakeni, 10.04.2021 - 16:02 tarihinde yazdı:

merhaba benim adım kübranur 14 yaşındayım 4 yıldır otakuyum mangada okurum ve fujoshiyim tanıştığıma memlun oldum :))

Merhaba Kübranur. 25 yaşında hiçbir şeye vakti olmayan biriyim. :D Ben de memnun oldum. İyi forumlar. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

8. Miuame, 09.04.2021 - 20:08 tarihinde yazdı:

Merhaba ben utku 19 yaşındayım uzun süredir anime izliyorum fakat anime kıtlığı çekiyorum birazda arkadaş kıtlığı sanırım tanıştığımıza şimdiden mutlu oldum.

Merhaba Utku hoş geldin. :) Anime kıtlığı çekmek istiyorum ben de.. Plan to Watch listem aldı başını gidiyor ama zamanım yok.. Umarım arkadaş kıtlığını burada giderirsin. İyi forumlar! :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

9. fatmagulamasucuolmayan, 10.04.2021 - 17:41 tarihinde yazdı:

merhaba:) ben fatmagül 16 yaşındayım animeye yeni başladım hatta başlamadım yeni başlayan birisi için ilk anime ne olmalı sizce hem sıkmayacak hem keyif verecek konu bakımından da saracak olan bir anime arıyorum ilk başta klasikleşmiş ve herkesce bilinen animelere el atmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız iyi olur konu fark etmez :))

Merhaba Fatmagül hoş geldin. :) Bir sürü öneri almışsın ama Kamisama Hajimemashita, Akagami no Shirayukihime ve Noragami'ye de bakabilirsin. Benim ilk animelerimdendirler. İlk için arkadaşlarım önermişti bana da. :) İyi forumlar.

10. eminaksu1234, 11.04.2021 - 00:43 tarihinde yazdı:

Merhaba adım emin  16 yaşındayım anime izlemeye 3 ay önce başladım naruto tokyo ghoul death note boku no hero academia attack on titan animelereni izledim bana bu türlerde anime önerirseniz mutlu olurum (biraz komik olsun naruto ve boku no hero academia gibi ) şimdiden sağolun :D

Hoş geldin Emin. Umarım burada çok iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. :)

11. joonocturne, 11.04.2021 - 13:45 tarihinde yazdı:

Daha önce anime izlemedim ama bir kaç arkadaşım ve internet önerisiyle izlemeye karar verdim. Kullanıcı adımın anlamı ise Joon yani Namjoon çok sevdiğim bir rapçi. nocturne ise duygulu melodi anlamına gelen aesthetic bir kelime. 

Hoş geldin! Anime izlemeye iyi ki karar vermişsin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar da edinirsin. Joonie ile ise 2013te kısa süreli ilgilenmiştim, minicikken kendisi. :) 

12. lunelinne, 19 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar, tanışalım? Hesabımı yeni açmadım ama yeni aktif olarak kullanmaya başlayacağım. Yarichin B!tch Club izleyeceğim ilk animem olarak. Aslında bu postu atmamın nedeni buranın mantığını kavramak ĞSMĞPSMĞPXMWĞPXMWQPXMW. Neyse öyle işte ben Hira.

Hoş geldin ve merhaba Hira. :) Ben de 2017 açtığım hesabımı daha 1 ay önce aktif olarak kullanmaya başladım. :D Muhabbet mekanına uğrarsan görüşürüz. :good-job-onion-head-emoticon:

13. SteinsLab11, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Adım Koray izmirde yaşıyorum 2-3 yıldır anime izliyorum ve izleyen kişilerle konuşmayı severim başka bir postta tavsiye isticem şimdi sadece tanışmak için ve nerelerde muhabbet edebilirim diyerek yazdım herkese iyi akşamlar ;)

Merhaba Koray hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. :) Muhabbet mekanına gelirsen konuşabiliriz. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

14. nanami_2005, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben yeni anime izlemeye başladım. İlk izledigim anime kamisama Kiss. Çok beğendim. Burada diğer tavsiyeleri okuyorum. Yeni animeler izleyip bu konudaki kulturumu artiracagim. 

Merhaba Nanami!! Konu başlığını gördüğümde istemsizce gülümsedim çünkü benim de ilk izlediğim animelerden biri Kamisama Hajimemashita. :) Op'yi söylemeye başladım şu an hatta. :D Umarım çok güzel arkadaşlıklar kurarsın burada. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

15. gatekebab, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba adım Sarp 13 yaşındayım anime izleyen kuzenim yüzünden bende animeye başlamayı düşünüyorum daha önceden death note izlemiştim kuzenimden anime tavsiyesi istediğimde bana naruto ve bokuno piko izle demişti ama naruto 200 bölüm civarında olduğu için başlamak istemedim bokuno pikoyuda bu sitede bulamadım sizin önereceğiniz bir anime olursa çok sevinirim şimdiden tanıştığıma memnun oldum.

Merhaba Sarp, hoş geldin. İyi bir seçim yapmışsın animelere başlamakla, umarım burada da iyi bir ortam oluşturursun. İyi forumlar dilerim. :)

16. mauvais-dieu, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba! Adım Mehmet, 23 yaşındayım ve yüksek lisans yapıyorum. Yıllardır gelip gittiğim buraya sonunda katılabildim:cheer2-onion-head-emoticon: Bunların dışında en sevdiğim anime NHK ni Youkoso ve animelerden başka kitap okumayı(hatta şu an bir tane yazmaya uğraşıyorum:studing_is_boring__onion_by_elcerbero:), basketbol oynamayı çok severim. Konuşmak isterseniz beklerim dc: lassus regem#4449  

Merhaba Mehmet hoş geldin ben de 25 yaşındayım. Muhabbet mekanına uğrarsan sohbet ederiz. İyi forumlar diliyorum. :)

17. BakkhosS, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Bu tür serileri okumaya yeni başladım ve baya hoşuma gitti benzer bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

The Villainess Lives Twice
    Positively Yours
    Virtues of the Villainess
    White Blood
    Give Me a Flower, and I’ll Give You All of Me
    A Bittersweet Couple
    Devil Number 4 - Final verdi biriciğim, yüreğim kanıyor hala.
    Medical Return - buna sevgim çok ayrıdır. Aşk biraz az Please Take Care of Me in This Life as Well ve A Good Day to be a Dog'a göre ama çok güzel. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.