Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Aferin yanki. ;) İtiraf ediyorum, renk körlüğü taşıyıcısıyım. :D
  2. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Ben gel öpücem demeyi severim B)
  3. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Cık :D Öpüş genel kuraldır. Öpülmeden gidilmez. Ben gel öpücem lafını çok kullanırım mesela. :D Bazen diyorum acaba yanlış anlıyorlar mı diye ama anlaşılmasın buradan duyrulur. :D
  4. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Ondan ben de korkuyorum. Kavga falan ederken vahşileşiyor. Hani birden ortamı sakinleştirmek için büyük çaba içerisine giriyorum. Of edanur ve çağatay olayını hatırladıkça.. Amanın Seher rüyama girecek. :D
  5. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

O değil de bir an için gitti diye sevinmiştik Seher ile. <_<
  6. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Hastayım. Hadi yine iyisin Aksa. :D İtiraf ediyorum ortim gelirse onu nasıl kesip doğrasam minik minik parçalara mı ayırsam yoksa cesedini direkt uçurumdan mı atsam bunu düşünüyorum. Bak ya şurada sabahlayalım diyoruz adam ortalarda yok. :angry: Edit: Aksa hacı döktürüyorsun ama istenmiyorsun. -_- Yanki seni istemiyor.
  7. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Bekle bekle görürsün. :P Hele Beth bize bile zar zor gösterdi. :D İtiraf ediyorum, ölüyorum.
  8. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Ben de bir çocuk sevdim işte kumral hafif balık etli bir şeydi. Ben o çocuğun nesini o kadar sevmiştim acaba ? Edit: Aşk işte naparsın.
  9. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, harbi bozuk ama astigmat ve numarası küçük. Seher'in daha çok bozuk. Ve itiraf ediyorum, hiç fotomu yollayasım yok :D Deme yankiii. :D
  10. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Hangi her zaman ? :o Sen de güzelsin kanka. B) İtiraf ediyorum, Seher de çok güzel. :D Hürmet etmesi gereken kişiyi biliyor aksa.. :D
  11. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Dayak mı istiyorsun sen ? :angry: Cıks, mutantlara desek daha doğru olur.
  12. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Oo Yanki dökül bakalım aşk hayatını. :D
  13. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Yapacak bir şey yok küçükken acımasızın tekiydim. :D Bir tanesi de msnde kapına gelirim falan demişti orta okulda ben de gel demiştim bu mal geldi zile bastı anneme camdan baktırdım eheheh :D Hatırladıkça eğleniyorum şimdi o çocukla kankayım. :D Edit: Oo, Seherden beklenilmeyen iltifat. :D
  14. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum ilk okulda başka sınıftan bir çocuk beni seviyormuş arkadaşları söylemişti, peşimde koşup duruyordu. Gittim öğretmenine şikayet ettim. Çantasına ismimi yazmış diye göstermişlerdi. :D
  15. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Evet Seher ile iki paket cici bebe yedik, pişman değiliz. :D Cici Bebe hayat kurtarır. Birden canlanıvermiştim. :D
  16. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, 6 gündür yavru kedileri sevemiyorum dönüşte kız benimle geliyor. Gdip sevicem diyorum hastasın tetikler diyip durduruyor. Geçen gün de erkekler var diye durdurdu. Ben de "Hepsini yollarım mekan benim oğlum. B) " dedim ki cidden artık oradaki amcalar falan hep tanıyor lan. Annemle bile gidip sevdim. :D Köpek foreva gerçi. :D İtiraf ediyorum, kuşum ölecek diye çok korkuyorum. Kanka yol boyunca hangi dükkanda hangi hayvan var bildiğim için kız benden ürkmeye başladı lan. Her gördüğüme uzaktan mıncırma hareketi yaptığım için. :D
  17. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Sus lan ruhsuz. :D Utanmadan itiraf bile ediyor köpek. Lan köpek demişken bugün bir köpek gördüm oy anneeem diye üzerine atlayacaktım da yanımda sıra arkim vardı çok hayvan sevmiyordu bir şey yapamadım. Bembayazdı masmavi de gözleri vardı. Off. İçimde kaldı sevemedim yaa. Korkmayın ısırmaz denir bu tip durumlarda ama.. Neyse.. :D
  18. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bu sefer de dizide ağladım ya. Ama kıza çok kötü davrandı o kadın. Kore dizisi izlemeyin ağlama oranı daha yüksek. :(
  19. Sorma d

1. Pøllux

Pøllux

Forum chate gelsene :

20. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

Oğlum saat 2 oldu ben birazdan giderim. Oh yarın dershanen de yok muhabbet edin tabi :(
  21. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, bugün ortisini öldüren bir katil olacağım. :angry:
  22. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, son okuduğum mangadaki çocuğa aşık oldum. :wub: Haremime aldım heheh. :D Oha lan çok yakışıklı düşündükçe daha da yakışıklı oluyor. :D
  23. Toprakezgi

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, sulu gözün tekiyim. Manga okurken yine ağladım ya :( Skip Beat'te zaten sürekli ağlıyorum. Of of..
  24. Toprakezgi

Çizimlerim -MY DRAWİNGS- 1

En iyisi Urahara olmuş bence. :D Byakuya'mın yeri tabi kii ayrı. :D Hitsu'nun kaşlarla bayağı eğlendim. :D Ellerine sağlık güzeller. :D
  25. Toprakezgi

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Bir laf iki kere söylenmiş ama Kaien zaten Rukia'nın takımında olduğu için alıntı falan yaptı. Edit: Sevgili Gin'imin şu laflarını çok sevip, üşenmeyip yazmıştım masaüstümde duruyor; Aizen: Ona (Rangiku) ne oldu? Gin: Öldürdüm. Aizen: Gerçekten de öyle. Reiatsusu kayboldu. Şaşırdım. Ona karşı birtakım duygular beslediğini düşünmüştüm. Gin: Duygular, ha ? Bende öyle şeyler yoktur. İlk tanıştığım zaman da söylemiştim. Ben yılanım. Derim soğuktur, kalbim yoktur. Dilimin ucuyla avımı arayarak süründürürüm. Hoşuma gideni ise mideye indiririm. Böyle bir varlığım. Öyle demiştim, değil mi ? Gin: Yarın bir yılan olup insanları yemeye başlayınca insanları yediğin o ağzın ile beni sevdiğini haykırsan ben bugünkü gibi seni sevdiğimi söyleyebilir miyim ki ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.