Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. Toprakezgi

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

Seher'e Saitou'yu yatakta çiziyordu yarım kaldı ya. :( Bitsin de koysun. :D
  2. Oh be kendime geldim. D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Eveet abi kardeş severim onları ben. :D

3. houston

houston

hmm senbonzakura kageyoshi diyisın o.o kaptanı severim aama benim bi tarafım rukiaya ısınamamıştır pek sevemedim-.- ama iyi kızdır kendileri gıcıkta kapmam :D

3. Toprakezgi

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Fruits Basket 2-3-4
  4. Toprakezgi

Üye Albümü

Oo cevabı görmemişim. :o Neyse geçti zaten. :P
  5. Mesela bazıları başımıza ahlak bekçisi kesilip sonra da ona buna sarkıyor ya işte onların kafalarını tokuşturmak istiyorum.

1. Onizuka

Onizuka

tamamda kızlarıda kandırmak için önce dürüst olucan sonra gercegi göstericen

6. Toprakezgi

En iyisi. Spoilerı hiç sevmem de tesadüfen görmüştüm. <_< Dur başlıyorum heyecan yaptım. :D
  7. Toprakezgi

Hadi ya ben de başlıyorum bu arada hiç spoiler okudun mu ben biliyorum şuan ne olduğunu maalesef. :(
  8. Toprakezgi

Ezgi animeden sonrası 480den mi başlıyor ya ? :( Bir türlü tam olarak öğrenemedim..
  9. Toprakezgi

Love in The Mask

Aa öyle birşey mi varmış :o Tamam sağol :D
  10. Toprakezgi

Love in The Mask

Manga tecrübesi fazla. :D Ben de yavaştan anlar oldum ama onun kadar değil tabi :D
  11. Toprakezgi

Love in The Mask

Ülkemizde hemcinsine ilgi duyduğunu fark edemeyen ya da fark etse de söylemeye çekinen çok kişi var. Bence tercih meselesi eğer karşı cinsle mutlu olamıyorsa yapacak birşey yok. Neyse yani manga güzele benziyor 15 bölüm okudum çeviri geçen hafta durduruldu. Çevirmen arıyorlar. Ben de buradan duyurusunu yapmak istedim. Konunun özüne dönersek. :) Bu arada Nurcan üst mesajda manga bilgisini konuşturmuş. :wub:
  12. Toprakezgi

Love in The Mask

Ben açıkçası shounen ai de yuri de severim ancak bu gender bender. Kılık değiştiriyor kızımız. :D Ve eşcinsel arkadaşlarım da var hiç de yadırgamam. Gayet doğal birşey benim için. Tabi bu biraz kişiye bağlı..
  13. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Aynı grubun Velonica adlı şarkısı da var o da Bleach opening :D ayrıca Bleachin müzikleri güzeldir. Gulity Crown müzikleri de hoştur. :)
  14. Toprakezgi

Love in The Mask

http-~~-//www.sekerkizcandy.com/index.php/board,79.0.html Bak buradaki Dengeki Daiy, Skip Beat ve Love in The Mask çevirmen arayan bölümler. Fansuba üye olup bu başlıkların altına yorum atarsan cevap verirler mutlaka :)
  15. Tür:Aksiyoni, Komedi, Dram, Cinsiyet Değişimi, Harem, Dövüş Sanatları, Okul, Yaşamdan Kesitler, Trajedi, Shoujo Yazan & Çizen: Han Yu-rang Uzunluk: 134 (Tamamlandı) Okuma Yönü: Soldan sağa okunur Editör: Neobi Çevirmen: DamlaSu Konu:Hyun – Bin bir erkek gibi yaşamanı sürdürmek zorundadır. kader onu bir kuşu kafeste yaşamaya zorladığı gibi bir maske altında yaşamaya zorlamıştır. …. Suh Hyun – Bın, küçük erkek kardeşi ile sakız satarak zalim gangsterler arasında büyümüştür. ancak, talihsiz bir olaydan sonra, hyun – bin kaçmış ve bodyguard olarak yetiştirilmek üzere eğitime alınmıştır. Ama, kız olduğunu saklamak ve erkek gibi davranmak zorundadır. sekiz yıl boyunca, soğuk, erkek bodyguard olarak yaşamıştır. ama bu sonsuza kadar devam edecek midir? Manhwa olduğu için soldan sağa okunuyor. Türkçe indirmek için; http-~~-//www.sekerkizcandy.com/index.php/topic,5299.0.html Sitemizden online okumak için: http-~~-//www.turkcraft.com/Love_In_The_Mask/01 Bu tanıtım yukarıda linkini verdiğim Şeker Kız Cansy sitesinden alınmıştır. Kişisel Not: Güzel bir manhwa. Bu yazarın diğer mangalarından da takip ettiklerim var. Şuan manhwanın çevirisine ara verildi ve çevirmen arıyorlar eğer okur da beğenirseniz ve ingilizceniz de iyiyse lütfen çevirmen olmak için başvurun. Çünkü ben burada çeviri bekleyen zavallı bir takipçiyim. :) Bu arada beğenirseniz sevinirim eheh :)
  16. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Son bölümlerde güzelleşiyor başlarda cidden o kadar güzel değil. <_<
  17. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Güzellik para etmiyor sevgılım. :D
  18. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Yaşasın Betiii :D
  19. Toprakezgi

Dengeki Daiy 34, Skip Beat 119 yumemiru Taiyou da türkçe ekstra çıkarmış indirdim tekrar okudum eheh. :D Şimdi Udon no Hito 2,3 okuyacağım.
  20. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Ahahah döver seni kanka Beth :D
  21. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Kurosaki'ye aşık. Fakat bizim kaichoudaki misaki de usuiye aşık ama hiç bu kadar mal değil nütfen nütfen aşk bu kadar aptallaştıramaz o onun kişiliği. Diyene bak beni görseydiniz bu kuş beyinli ezgi mi derdiniz aşıkken. :D
  22. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Bir bölümde 15 kere Kurosaki-kun diyip çevirmeni bile delirten bir karakter o. Hiçbir işe faydası olmayan mıymıy bir kız. hiç sevmem o tipleri. Kurosaki-kundan başka bildiği birşey yok. Uyuz kız. Rukia'yı severim sode no shirayuki'ye taparım. :D Bendensiniz gençler. ;)
  23. Toprakezgi

Danshi Koukousei no Nichijou

Ben de 3'te bıraktım. Devam edeceğim. :D
  24. Toprakezgi

BU şarkıyı dinleyin !

Bilmem bence Zanpakutou bölümleri de iyi. Ya ben son fillerı izleyemedim tam indirememişti gitmeden Seher. :(
  25. Toprakezgi

Strobe Edge

Fruits Basket'i indirdim de bir türlü okuyamadım başlamak nasip olmadı. :D Merupuri'yi okudum o çok hoştu. :D Beelzebub da anime ya o yüzden okur muyum bilmiyorum ama diğerlerine bakacağım. Teşekkürler. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.