Jump to content

Shirokun

Üyeler
  • İçerik sayısı

43
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Shirokun got a reaction from JusTiMe in Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)   
    Annemle hala açıp şeker kız candy izliyoruz
  2. Beğen
    Shirokun reacted to Gallardo in Bu Cosplay Hangi Animeden?   
    Sonuncuyu ben de açamadım.

3. Beğen
    Shirokun got a reaction from Serhat Zeraora in Bu Cosplay Hangi Animeden?   
    beyblade :dd

4. Beğen
    Shirokun got a reaction from Hiyajoo in En Cool Kadın Anime Karakterleri   
    Re-L Mayer olmalıydı bence...
    Animede var mı bilmiorum ama yosuga ve sakigami (toto) da favorim 
    Fremy Speeddraw(rokka no yuusha), Chloe (noir)  olabilirmiş
    Şimdi düşündüm de bayaa karakter var eklenmesi gereken ama yazmaya üşendim
  5. Beğen
    Shirokun reacted to Kamisamadiyenmuhabbetkusu in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
    Anime bir çizgi filmdir de anlayamadım nesini tartışıyoruz görmüyonuz mu zaten ?
    Bu anlam karışıklığı bir tek bizde var herhalde,çizgi filmi Tom ve Jerry Tweety pepe Caillou ile sınırlandırıyoruz.Çizgi filmde bir yaş sınırı da yok halbuki.Nesil farkından da çıktı bu olay yaştan bağımsız büyük bir anlayış farkı mevcut artık.Fazla büyümüş yetişmiş efsane bir kesim var ki onlar aldı başını gidiyor tutmamak gerek onları.İçimiz kurumuş bizim ne diyebilirim ki?
    Onun dışında yani zevk meselesi ne izlediğin önemli içeriği önemli ?
  6. Beğen
    Shirokun reacted to Ruru in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    osomatsu-san
  7. Beğen
    Shirokun reacted to Saskibdo in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Konosubarashi...
  8. Beğen
    Shirokun reacted to Fluffy_49 in Merhaba~   
    Adım Sena, 15 yaşındayım 
    Anime ilemeyi, manga okumayı ve yaoi'yi severim. Animelerde daha çok aksiyon , doğa üstü ve süper güç severim ve.... ET severim.. Çok severim oldu sanırım ;-; Bursa'da oturuyorum.

9. Beğen
    Shirokun got a reaction from Saskibdo in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Tokyo ghoul:re bitti tegamibachi reverse izliyorum
  10. Beğen
    Shirokun got a reaction from Sachiko in Sachiko reis sahalara girdi   
    Hoşgeldin, ben de Zeynep 
  11. Beğen
    Shirokun reacted to para-chan in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    O gülüş gerçekten beni derinden etkiledi...♥Gin♥

12. Beğen
    Shirokun reacted to Sachiko in Sachiko reis sahalara girdi   
    Selamlar forum, ben Beren. 16 yaşındayım, anime izlemeye başlamamın sebebi aslında bir arkadaşımdı diyebilirim her ne kadar onu şu an pek sevmesem de hayatıma animeleri ve mangaları  katması gerçekten iyi bir şeydi. Bahsettiğim kişi manga aşığıydı kitaplığında Tokyo Ghoul'un mangalarını görmüştüm (Ayrıca anime de izliyordu.) Çok ilgi çekici gözükmüştü niyeyse, diğer gün hemen gidip aldım. Bitirdikten sonra animesi olduğunu öğrendim bir günde bitirdim, hızımı alamayıp bir daha bitirdim. Sonra pişman oldum. Neden mi? Çünkü diğer sezon için yaklaşık iki yıl beklemem gerekti. İki yıl falan bekledim ama değdi, Haiseyi görünce ağzımın suyu akıyor (durun bir bayılıp gelcem) Her neyse TG'den sonraki animem Mirai Nikki oldu, anime boyunca Yuki yüzünden birkaç sinir krizi geçirsem de gerçekten güzel bir anime herkese öneririm. Gelelim hobilerime, hobilerimden biri animelerden tanıdığım karakterleri çizmeye çalışmak, ardından yaşadığım bozgun nedeniyle hayatı sorgulamak. Biliyorum biraz saçma oldu ama cidden sporu müziği falan geçtim çizimde yetenekli olmayı isterdim. Buradaki herkes gibi anime izlemeyi severim. Ayrıca benim kanser olarak da tanımladığım LoL (League of Legends)  oynamayı severim. En sevdiğim anime Darling İn The Franxx (spoiler var dikkat) ama cidden Kokoro ve Mitsurunun hafızalarının silinmesi ve birbirlerini tanımıyor gibi olmaları beni derinden yaraladı. (Zero Two da bir garip oldu bölüm sonunda umarım ölmez). Çok uzatmak istemiyorum,  umarım beni çabucak aranıza alırsınız forum halkı  ◕‿◕
  13. Beğen
    Shirokun got a reaction from Saskibdo in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Haibane renmei 
    Bunun yanında angel beats hiç sayılır
  14. Beğen
    Shirokun reacted to Sachiko in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir eve gönderilen kızı sıra sıra evin tüm vampir çocukları emikliyor
  15. Beğen
    Shirokun reacted to fyourdreams in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir tane kız, çocuğa açılamadığı için ağlayarak portakal suyu içiyor. Çocuk da kızı sevdiği halde ona açılmayıp başka biriyle takılıyor. Bunu gören arkadaş grubu üzülüyor, üzülüyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.