Jump to content

Luich

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Luich reacted to Saskibdo in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Konosubarashi...
  2. Beğen
    Luich reacted to YatogamiXs in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    DANTE Adamdır 
  3. Beğen
    Luich reacted to Sachiko in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    Yuno Gasai *-*
  4. Beğen
    Luich reacted to slimjack in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    Saitama derim bende ama Goku'da olabilir ?
  5. Beğen
  6. Beğen
    Luich reacted to heichou_7 in Herkese Merhaba!   
    Hepinize merhaba ben Beril buralarda yeniyim.2005 doğumluyum. Genelde yarı zamanlı internette takılırım.Arada sırada hesapsız bir şekilde buraya girerdim kaynaşamam diye hesap açmamıştım da tanışın kaynaşın bölümündeki yorumları görünce karar verdim burada tam bir aile ortamı var☺️ Resim yapmayı, kitap okumayı ve elimden geldiğince ciltli manga biriktirmeye çalışırım. Bir buçuk / iki yıldır keman çalıyorum.Önceden beri Japon kültürü ile ilgilenirdim.Her şekilde animeye vocaloidle tanışmış olsam da geciktirdiğim o iki yıldan mahcubum?İlk animem no game no life / mangam shingeki no kyojin / yanımda hep mini bir defter taşır çizim yaparım. Bir de klavyemin bazı harfleri bozuk bundan çok çekerim.Umarım herkesle iyi geçinirim?
  7. Beğen
    Luich reacted to Sachiko in Sachiko reis sahalara girdi   
    Selamlar forum, ben Beren. 16 yaşındayım, anime izlemeye başlamamın sebebi aslında bir arkadaşımdı diyebilirim her ne kadar onu şu an pek sevmesem de hayatıma animeleri ve mangaları  katması gerçekten iyi bir şeydi. Bahsettiğim kişi manga aşığıydı kitaplığında Tokyo Ghoul'un mangalarını görmüştüm (Ayrıca anime de izliyordu.) Çok ilgi çekici gözükmüştü niyeyse, diğer gün hemen gidip aldım. Bitirdikten sonra animesi olduğunu öğrendim bir günde bitirdim, hızımı alamayıp bir daha bitirdim. Sonra pişman oldum. Neden mi? Çünkü diğer sezon için yaklaşık iki yıl beklemem gerekti. İki yıl falan bekledim ama değdi, Haiseyi görünce ağzımın suyu akıyor (durun bir bayılıp gelcem) Her neyse TG'den sonraki animem Mirai Nikki oldu, anime boyunca Yuki yüzünden birkaç sinir krizi geçirsem de gerçekten güzel bir anime herkese öneririm. Gelelim hobilerime, hobilerimden biri animelerden tanıdığım karakterleri çizmeye çalışmak, ardından yaşadığım bozgun nedeniyle hayatı sorgulamak. Biliyorum biraz saçma oldu ama cidden sporu müziği falan geçtim çizimde yetenekli olmayı isterdim. Buradaki herkes gibi anime izlemeyi severim. Ayrıca benim kanser olarak da tanımladığım LoL (League of Legends)  oynamayı severim. En sevdiğim anime Darling İn The Franxx (spoiler var dikkat) ama cidden Kokoro ve Mitsurunun hafızalarının silinmesi ve birbirlerini tanımıyor gibi olmaları beni derinden yaraladı. (Zero Two da bir garip oldu bölüm sonunda umarım ölmez). Çok uzatmak istemiyorum,  umarım beni çabucak aranıza alırsınız forum halkı  ◕‿◕
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.