Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Lynx kullanıcısının paylaşımları

1. Urusai na omae ne çok takıyonuz görmez kimse. :lol:
  2. Niye çözmeyen bakmasın dedim. <_< Bişe gerekirse yapsın Barış admin. Aynen öyledir adminim. Güzelmiş ama elinize sağlık. :lol: Hava atmak için iyi oldu. B)
  3. Üf şu mesaj iki kere gitti mi gıcık oluyorum. <_< Tamam düzenleriz adminim. :lol: 15/15. Herkes biliyor zaten. B)
  4. Jugemu Jugemu Unko Nage Ki Ototoi no Shin-chan no Pantsu Shinpachi no Jinsei Balmunk Fezarion Isaac Schneider San Bun no Ichi Junjyou na Kanjyou no Nokotta San Bun no Ni wa Sakamuke ga Kininaru Kanjyou Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiruyou de Shinranai no wo Boku wa Shitteiru Rusu Surume Medaka Kazuno Kokoedame Medaka….Kono Medaka wa saki no to wa Chigau Yatsu Dakara Ikeno Medaka no Hou Dakara Raa-yuu yuuteimiouki Mukou Pepepepepepepepepepepepe Bichiguso Maru.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. Amygirl

Amygirl

Allaaaaammm bu anime neden böyle ya :D

4. Lynx

Lynx

En sevdiğim ost asdlkjasfasfas. xD

5. Lynx

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Evet gelse çok iyi olurdu. :embarrassed4-onion-head-emotico Sanki gelicek ama ya 3. sezon. Ao Haru Ride da güzeldi ama böyle farklı hikaye olmasın aynı hikayeler devam edip 24 bölüm falan olsaydı en azından. Çok beğenmedim gerçi ama güzeldi yani kawaii. :ph34r:
  6. Lynx

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ya öyle anime çok hep shoujo tarzı.. Doğru düzgün bişi yok yarım yamalak bitiriyorlar..
  7. Lynx

İtiraf Köşesi

Biliyorsun artık işte diyorum ya tsundere diye. <_< Sağol bozma moralini pek neşesizsin. <_<
  8. Lynx

İtiraf Köşesi

Benimkini biliyorsunuz asdjasldkja. :lol: Ama seninki tek taraflı olduğu için kötü olmuş. Biz sadece tsundereydik ahaha. :D Gerçek duygularımızı söylemeden kanka diyormuşuz. ^_^
  9. Lynx

İtiraf Köşesi

Ben de kankime aşık olmuştum ama hiç de içler acısı değildi. :lol:
  10. Bura Zura ja nai Katsura da mesajlarıyla dolmuş asdjaslfj. :lol: E-e-endişelenme, tek yapmamız gereken bir zaman makinası bulmak.. -Gintoki. :lol:
  11. Lynx

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

İzleyecek şeyler var da dönüp dönüp aynı şeyleri izlemek zevkli bence. :lol:
  12. Dengeki Daisy öldürdü beni.. T-T Bitti yaa neydi o son bölüm.. T-T Kurosaki..

1. Lynx

Lynx

Başla.. Ama son sayılar türkçeye çevrilmedi galiba. Ya Kurosaki cidden çok hoş. :(

Kalbim acıyor. :D Bu kadar seveceğimi düşünememiştim. :D

13. Kaç para kazanıyorlar demek tek bana mı komik geldi asdkhasf kim yazmış bunu. :lol: Kaç para kazanıyon sen. Aaksdjlasf. Neon Genesis Evangelion nasıl bir anime ya izlemedim her konuda karşıma çıkıyor. Bu arada Japonlar gerçekten çalışkanlar ya.. O ülke insanları bu kadar çalışkan olduğu için ileri.. Açıkçası bizler tembeliz, lüksü seviyoruz. Ben de öyleyim yani lüksü sevmiyorum ama tembel olduğum bir gerçek. :lol: Öyle yetişiyorlar yani okullarda bile temizliklerini falan görüyoruz, biliyorsunuzdur. Ev gibi okulları. Öğrenciler temizliyor bu bir okula nasıl katkı sağlıyordur. Öyle büyüyünce, yani dizilerden de bildiğim kadarıyla, çalışan insanlar gerçekten çalışkan oluyor; gece geç saatlere kadar çalışıyorlar maaşları çok yüksek olmamasına rağmen. Ben şimdi bişi dicem de.. bugün çok rahatsız oldum bir konuda; hastaneye gittim ve neymiş, doktorlar grevdeymiş, acilde bir ton hasta var. Grev nedeni, haftanın 5 iş gününden birinde 24 saat çalışmaları gerekiyormuş. Evet çok zor 24 saat nedir, ölüm, kim dayanır, ama bence bir doktorun katlanması gereken birşey bu nedenle grev yapıp da onca hastayla ilgilenmemek bana hiç doğru gelmedi. Ha çok şükür benim bir şeyim yoktu sadece kontorldu ve doktorum aradı, konuşarak hallettik sağolsun. Ama ordaki insanların tepkilerini görünce hak verdim. Tembeliz yani.. Ha ülkeme kesinlikle bişi demiyorum ya da insanlarına, yanlış anlaşılmasın. -_- Çok şükür Türkiye mistir. Konudan biraz sapmış gibi oldu ama yorumlar öyle olunca katılayım dedim asdkjaskf.
  14. Lynx

Kamisama Hajimemashita başlayabildim 2. sezona sonunda. :embarrassed1-onion-head-emotico
  15. Lynx

Toradorayı yeni mi izliyorsun çok ayıp etmişsin tabii beklentiden yüksek. -_-
  16. Lynx

Douzou!

Doumo. ^_^ Hoş geldin.
  17. Yujo, doryoku, shori! >:o

18. Profil: 10 İmza: 10 B) Forumdaki favorilerimden.
  19. Lynx

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

KHR ci dışındakiler bile bilir, ben. :lol: İzlemedim ama yıllardır biliyorum o kızı hatta eskiden forumda yemek yaptım diyip o kızın resmini koyardım. :D No2: Otae. Anime dünyasının en güzel yemek yapanları. :ph34r:
  20. Lynx

Ben yazıcaktım biliyor musun ama sonra vazgeçtim normal yazayım dedim. :lol:
  21. Lynx

Onee-sama. Hani bize. Forumda bizden gizli buluşma yapmayın. :lol:
  22. Lynx

Biliyorum niye alındın düşüncemi söyledim. :lol: Alınacağını da tahmin ettim de neyse. :D Ahah evet Nozaki de var. :D
  23. Günde sadece 1 saat oyun oynayınız.. <.>

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lynx

Lynx

Niye böyle yanıt verdiniz asdkjflga.

Ya oyun oynarken çıkıyor ya xD 1 saattir oynuyorsunuz, ara vermeniz önerilir diye. :D Çok sinir bişi. <.< O tabii 2-3-4-5.. gidiyor. :D

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Hangi oyun?Hep olduğu gibi yine merak ettim :/

4. Lynx

Lynx

Çoğu. o.O

Oyunlarımı mı sayayım. :D

SAO gibi içinde kalsam keşke askldjalsf.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.