Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Ben Sode no Shirayuki'yi nasıl unuturum yaa gece gece aklıma geldi koyayım dedim buraya :wub: :wub:
  2. Amygirl

Vampire Knight Final Tarihi

Bana göre gelmese de olur -_- Çok büyük bir hayran kitlesi var ama beni sarmamıştı anime çizimi ve konusu güzel ama çok fazla üçüncü şahıs var animede... Karakter olarak da ön plana çıkan bir tek Zero var... Ben seriyi bitireli 3 yıl oluyor ve hatırladığım aklıma kazınmış tek karakter o... Vampir animesi olunca insan daha çok aksiyon bekliyor beni pek tatmin etmemişti doğrusu...
  3. Amygirl

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ayrıca Vampire Knight Guilty 4. Sıkıldııım. Aboo bu ne anti-Narutoculuk :D
  4. Amygirl

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tamam susayım ben artık. Narutoya sinir olmuşsun iyice :D anlaşılacağı üzere Naruto 301 Fairy Tail 170 Slam Dunk 8-12
  5. Amygirl

İtiraf Köşesi

Hiperaktif çocukluğun şekil a1 örneğisin :D :D seninle aynı ilkokulda olanlara acıyorum :D :D
  6. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Sen gerçekten de Nirvana'dasın :huh: :D :D
  7. Gözüm şeettiriyor :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Witch süt iç forumdaş sürekli seğirnesi kalsiyum eksikliğini gösterir... ya 15 saat yattım daha ne dinlendireyim geçmedi işte :)

3. Witch.

Witch.

Çok teşekkür ederim Doktor Amy-sama aylardır kendimi parçalıyorum gözüm seğiriyor diye... İçeceğim, tekrar teşekkür ederiiiimm!!

4. Amygirl

Amygirl

gerçi senin gözlerin de bozuktu değil mi onunla da alakası olabilir yani hiç doktora gittin mi bu yüzden?

8. Gerildim yaa :wacko: Yani amacına ulaşmışsın konu ve gidişat gayet geriyor insanı :D şahsen bir çırpıda okuyuverdim :D Eee ikinci bölüm ne zaman geliyor :D
  9. Amygirl

Ecchi FC [+18]

sen google'a ne yazdığından emin misin :huh: artık hangi sitelere girdiysen çökmüş internetin :P :D :D Neyse zaten yerime de kolayca adam buluyorsun <_< değerim de . kadarcıkmış ben gidiyom <_< :D :D
  10. Amygirl

Ecchi FC [+18]

demek bu kadarmış değerim ha <_< Hot anime boys da ne varmış be :D zaten şey dedi google: Bunu mu demek istediniz? Tsuruga Ren :D :D :D
  11. Amygirl

Ecchi FC [+18]

kıskanma muhteşem esprimi :D :D formun güvenliği mi var :o :o :D
  12. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Google görsellere "hot anime boys" yazdım ilk resim Tsuruga Ren çıktı :wub: ben bu adama ihanet edemem yaa koymuyorum buraya resim mesim :D bu olayı iğrenç bir espri yaparak bitiriyorum alın size bir hot boy bir de ice boy :D SPICY hell yeah B) B)
  13. Amygirl

Ecchi FC [+18]

ben onları sevmiyom yaa :D sen nasıl kulübün koskoca KALDIRIM MÜHENDİSİNİ bilmezsin <_< :D :D ben bir derleme yapayım koyacam buraya biraz da kızların gözü gönlü doysun di mi :P :P
  14. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Bu ne yaa herkes döktürüyor birgün gaza gelip erkek ecchiler paylaşacam :D :D Edit: Cem ilk resmi çok sevdim hacı :D
  15. Amygirl

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

Bence gayet güzel olmuş özellikle boyasız Hatsune Miku çok hoşuma gitti :) Ellerine sağlık ;)
  16. İlk iki bölüme ve 3. bölümün ilk 10 dk'sına dayanabilirseniz gerisi su gibi izlenen bir anime bence :D benim yenilerde izlediğim bir seri çizimleri çok iyi OST leri de güzel ancak açılış müziklerini beğenmedim gerilim animesinin müziği gibi değildi. Son Durak benzetmene katılıyorum Tunç ben de benzetmiştim. Bir de karakterlerin hemen hepsine sinir olmuşumdur herhalde :D konu güzeldi ama senaryo gidişatı saçmaydı senaryodan ötürü çoğu karakter salaktı bence ama gene de kendini izleten bir seri en azından merak ediyorsun :D
  17. Amygirl

Gözü Bandajlı Karakterler

o animeden resmini paylaştığın adam Narutoda bir karaktere benziyor aa onun da gözü bandajlıydı Dosu idi adı acaba birisi benden önce fark edip paylaşmış mıydı :ph34r: İşte yorgunluğun getirdiği körlük sen paylaşmışsın çoktan :D :D
  18. Amygirl

Adminim maşallah döktürüyorsunuz :D :D içlerin de benim de tanıdıklarım var ama aklıma gelmedi işte :lol: ama bazılarının adını geçtim animeleri bile duymamışım :D
  19. Konuyu hortlatayım dedim anında gömüldü :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sen yatmamış mıydın ? :P Neyse bakarım bi foruma bulursam okurum konuyu...

3. Amygirl

Amygirl

yatıyom ama uyuyamıyom :D

4. Cold Dewil
  20. Fairy Tail'deki Lamia Scale loncasının masterı Ooba Babasaama'nın hastasıyım :) ne şeker bir teyze ya :)

21. Amygirl

Deadman Wonderland da kankam karga vardı nasıl unuturum :o Bir de Code Geass te Orange lakaplı bir adam vardı sinir oluyordu buna
  22. Amygirl

Dizi Tavsiyeleri

içlerinden sadece Prison Break ve Kyle XY ı izledim zaten konusu en ilginç olanlar onlar bence :) Zaten dizi kültürüm de pek yok :D ama neden How I Met Your Mother ve House yok içlerinde merak ettim doğrusu :huh: ha aşağısını okumamışım pardon :D izlememişsin daha :D
  23. Amygirl

Zoro nun bandı olduğunu hatırlamıyorum da Sanji bir gözünü saçları ile kapatmıyor muydu :huh: OP izlemeyeli bayağı oldu sonradan gözleri yaralanmış falan olabilir ama :huh:
  24. Amygirl

bir oturuşta 13 tane bulmuşuz iyiymiş :D
  25. Amygirl

İkisi de aklıma gelmedi bnm ama yanlış hatırlamıyorsam Michelle de vardı Fairy Tailden onu da ekleyeyim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.