Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. McDonalds 'ın kahvaltısı çok hoşmuş :D

2. McDonalds 'ın kahvaltısı çok hoşmuş :D

3. McDonalds 'ın kahvaltısı çok hoşmuş :D

4. Moralim altüst oldu nasıl olur ya beni seçmeleri gerekti ben olmam gerekti admin :(

5. Moralim altüst oldu nasıl olur ya beni seçmeleri gerekti ben olmam gerekti admin :(

6. Veee bu yıl post kasıp gereksiz konu açma birincisiiiiiii....Robertttt R Marlarrr.Kutluyoruzzz.( Alkış ) Buyrun burda da asamız var dayı... :D Kullanırsın :D

7. Veee bu yıl post kasıp gereksiz konu açma birincisiiiiiii....Robertttt R Marlarrr.Kutluyoruzzz.( Alkış ) Buyrun burda da asamız var dayı... :D Kullanırsın :D

8. Veee bu yıl post kasıp gereksiz konu açma birincisiiiiiii....Robertttt R Marlarrr.Kutluyoruzzz.( Alkış ) Buyrun burda da asamız var dayı... :D Kullanırsın :D

9. Anne ne demek ? Eve gelen Elektrikçiye işi bitince,rüşvet olarak kahve yapıp mutfak dolaplarını çektirdikten sonra tesisata baktıran eşi olmayan aile üyesidir :D

10. Ne iğrenç bir gecedir kafayı yiyecem yeminle ya ;(

11. Ne iğrenç bir gecedir kafayı yiyecem yeminle ya ;(

12. hahh hahh hanniraahananii :D

13. hahh hahh hanniraahananii :D

14. Sake'yi deneyen var mı?Tadı nasıl?Fiyatı filan ne kadar?Merak ettim de :D

15. Sake'yi deneyen var mı?Tadı nasıl?Fiyatı filan ne kadar?Merak ettim de :D

16. Şu unutkanlık bi gün başıma iş açacak diye çok korkuyorum, belki de açmıştır hatırlamıyorum.

17. Hayat bazen başım ağrıyor deyip yatıp,telefonu ıvırı zıvırı sessize almanıza rağmen kapının çalması kadar gaddar.Yoldan geçen anaokullu veletlerin sesleri kadar da acımasız...Getirin bana tüfeğimi :@

18. Hayat bazen başım ağrıyor deyip yatıp,telefonu ıvırı zıvırı sessize almanıza rağmen kapının çalması kadar gaddar.Yoldan geçen anaokullu veletlerin sesleri kadar da acımasız...Getirin bana tüfeğimi :@

19. Yarın okulu başlayanlara oh olsun :D İmza: yaz tatili olmayan kız :D

20. Yarın okulu başlayanlara oh olsun :D İmza: yaz tatili olmayan kız :D

21. şu an tek özendiğim insan boş gezenin boş kalfası... hiç bir işi olmayan boş aylak gezen insan olmak istiyorum ;( duş bile alamayacak vakit olamaması çok acı ;(

22. Fantastik- Doğa üstü anime önerebilecek var mı ?

23. nöbetteyken bile fırsattan istifade foruma daldım :)

24. nöbetteyken bile fırsattan istifade foruma daldım :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.