Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    slimjack got a reaction from Fumi in Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s   
    1 yıl mı ? 2013'te öldü buralar ne 1 yılı :)
  2. Harika
    slimjack got a reaction from Barış D. Baryshx in Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s   
    1 yıl mı ? 2013'te öldü buralar ne 1 yılı :)
  3. Beğen
  4. Beğen
  5. Beğen
    slimjack reacted to Perfectum in Karakter tarlasında karakteri bitmemiş insanlar hakkında ne düşünülür sen söyle bakal   
    Genel anlamda düşünürsek nasıl ham ürünün hasatı yapılmıyorsa veya yemiyorsak aynı şekilde karakteri gelişmemiş, toy insanlara da biraz anlayış ile yaklaşmamız gerekiyor diye düşünüyorum ben. Ama seziyorum ki karaktersizlikten kastın başka. O insanlara karşı çözüm bulmakta bende zorlanıyorum.
  6. Beğen
    slimjack got a reaction from Red-King in Kizumonogatari II: Nekketsu-hen internete düşmüş sonunda. ^w^ "BD" de gelmiş herhalde   
    Shinobu'yu görecen yani :D
  7. Beğen
    slimjack got a reaction from Strix. in Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo   
    Bak hele bıçakla şekil yapıyor bize. Biz çatıya çıkıp f16'lara gel la gel demiş adamlarımız sen kime şekil yapıyorsun bakiyim hııııı... 
  8. Beğen
    slimjack got a reaction from Strix. in Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo   
    Ne diyor la bu Strix bence Betüş sen yürek yemişsin. Senin karşında duranlardan haberin yok :D
  9. Beğen
    Aynen bazen kendimi eski çağlardan kalmış vampir gibi hissediyorum :D
  10. Beğen
    Eski hesabıda benden sonradır ben 2012'nin başında üye olmuştum :D Betüş sen söyleme bence 2016 sayılırsın :)
  11. Beğen
    slimjack reacted to Barış in ubisoft ta bugün 7 oyun free :D hesaplarına eklemek isteyenler için son gün   
    blag flag'i steam summer sale de satın aldım. geçen 7 aralıkta AC^ü ücretsiz aldım daha başka ne oyunlar var bilmiyorum ama bunlar bana yeter. AC3 zaten serinin en berbatlarından. tek katkısı yapımcılara blag flag'i yapmaları için ilham vermiş olması. oyunu resmen benim için yapmışlardı sanki o kadar bana uyuyordu en sevdiğim oyunlardan biri diyebilirim.
  12. Beğen
    slimjack got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb in "Aşk denen şey bazen yürür, bazen uçar; bazen koşar biriyle birlikte; bir başkasıyla   
    Hoo.. forumda şairimiz varmış meğersem.. :D Ama güzel sözmüş sevdim ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.