Jump to content

kennet

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

kennet kullanıcısının paylaşımları

1. kennet

Ecchi FC [+18]

Selam herkese :D // Gerçeken urayayım dedim :D , Nasılsınız bakalım ? :D
  2. Neden ha :D Cevap : Yorum Yapmayı Sevdiğim Tek site :) ( Anime çapında )
  3. kennet

To Love-Ru Darkness Animesine 2. Sezon

Sansürsüz Version çıkınca Ecchi King Fansub da olaya El atacak elbet :D
  4. Ecchi King Fansub Geri dönüyor :D Ecchi King Fansub arşivimi kurtarmayı başardım :) // Sansürsüz Ecchi keyfi Kaldığı yerden en kısa sürede devam edecektir :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kennet

kennet

Çevirmen bulursam :D direk yardımcı olurum :) // olmadı :D çevrildikten sonra Sansürsüz versionunu ben veririm ;)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Favorilerimden "to love ru darkness" sezonu ve sekirei animesinin serileri

4. kennet

kennet

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru! - (1920x1080 Hi10P BD Versionuna odaklanmış durmdayım :D yarım kalmıştı arşiv gidince şimdi yavaştam tammlıcam :) // İlerde çevirmen bulursam çevirtecek 1-2 ser ivardı sanırım :D bakacam artık :) To love ru darknes in 2. sezon geldiğinde :D Sansürsüz ü yayıldığında :D o tür olarak yayınlamaya çalışacağım :)

5. Anime dünyasına kısa bir veda ediyorum az detay profilinde var forumda değil Ecchili hen...li günler

6. 2 tb Anime Hddr kurtaramaz isem :D Ecchi King Fansub un hali + dahda kötüsü benim halim nolacak diğe düşünüyorum :/

2. kennet

kennet

PC ye takınca :D pc de görünmüyor :) // hddr çalışıo bi süre sonra sonra kendini beklemeye alıyor :) /// Sonra açtım Extrener ın dış kasayı :D // .... // Kısaca şimdilik olmadı :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tamire götür, koleksiyon yanmasın panpa, yanlışlıkla iyice mahvedersin

4. kennet

kennet

Götürcem de zaman bulamıyorum :(

7. kennet

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

İyi yapmışsın :D açarak konuyu :D
  8. kennet

Tanışalım Kaynaşalım :d

HG :D Ve Kiss x Sis izle :D
  9. 2 TB Anime Taşına bilir Hddrm bozuldu :( // Düşüncem W..F GENTİLMAN :D // Yapılır umarım off off :(

1. free word

free word

Tejnoseyirin veri kurtarma video su vardi ona bi bak istersen abi isine yarıya bilir :)

2. kennet

kennet

Tekno olacak sanırım o da :D // Bi çaresini bulacaz artık ama önce bi uzmana vermek fikrim :D

10. kennet

Herkese Selamlar Saygılar.

HG :D Kiss x Sis başlayın :D
  11. kennet

Anime Torrent

Alldebrid ile torent e koydum :D alldebrid indirken up ede bileceğinden hızlı yani D: PC ni açık tutup alldebrid e destek olursan dieğr arkadaşlarda alldebrid sayesinde torrentleri hızlana bilir :D Olasılık bu :D olmadı alldebrid den çıkan uptobox linklerini veririm :D Gerçi süresi bitio all ın ama :D
  12. kennet

Mrb Arkadaşlar

Aramıza Hoşgeldin :D kiss x sis izle ;)
  13. kennet

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Valaha buraya yazsam :D Ban yerim Birçok adult site dahili var içinde çünkü :D
  14. Vallaha sitede yorum açılsın artık :( Yorum yapmayı özledim :D

2. kennet

kennet

free word bedne myanime list yapmamak için ne inat ettim :D şimdi pişmanmıyım bilemiyorum ama :D yapsaydım nolurdu acaba diğede düşündüm :D // üyelik şuan tek nedenle gerekli anime arama yeri :D gerçi google altyapısı ile tr animede araya bilirizde neyse :D :D

3. free word
    4. kennet

kennet

Kısacası : Açılmalı :D :D

15. Aha Geliyor geliyor :D Ecchi geliyor :D
  16. Ecchi King Fansub olarak :D yeni seri verdiğimi herkese duyurmayı düşünüyordum ki // aa duyurdumda :D :D //

1. gereksiz

gereksiz

ooo fansub ha bizim ecchi king fansub açmış haberim yok :D hayırlı olsun :)

2. kennet

kennet

Aylardır :D tr anime chetango da her yeni bölümde duyuru yapıyorum :(

ama haila duymayanlar var :(

Anlaşıldı zaman gelecek buradada konu açacam :D :D

Bu arada Teşkür :D :D

17. Düşüncem : TTNET e saydırmak gibi bi düşüncem var ama burada ban yemek istemediğimden kendimi haila tutuyorum :D

1. Mileydi

Mileydi

ağzına sağlık der geçerim :D

2. KuramaUN

KuramaUN

en iyisi superonline :D adamlar 50mb anlaştım 75 mb'e kadar görüyorum bazen :D

18. 8 gün :D var :D direk japonca izlerim :D // Görsel yeter tabi hakını verirlerse :D
  19. Düşüncem Acaba Sevgili Adminler :D // Şu sitedeki Yorumlarımı çekebileceğim bi sistem yapabilirmi :D yada mysql den çekip bana vere bilirlermi :D diğe düşünüyorum :D // 1000 Den Fazla Düzgün yorumumuda arşivlemek istemem yanlış anlaşılmaz değilmi :D :D ? :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Ne iş siteye tanıdık biri mi kaydoldu :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

adamdaki ego'ya bak XD yorumlarına bakıp bakıp tatmin mi olacan :P

3. kennet

kennet

Hayır tatmin olmak için değil :) egomdanda değil :) ama orada düzgün 1000 den fazla yorumum var ve burada yorumlar silinirse diğe elimde gende o yorumlar bulunsun istiyorum :) // Kısaca emeğimin yok olmamasını istiyorum :)

20. Bugünün ilk düşünürüyüm sanırım :D :D // Düşüncemde : ilk düşünürü olmam bugünün :D //

21. Düşünmeyi Bırakıp icrata geçmeyi düşündüm gene '' Tuhaf değilmi düşünmeyi bıraksamda düşünüyorum '' '' Aman tandırm dedim ''

22. Ne Düşündüğümü düşünüyorum :D

2. Cувєя efsanedir. :)
    3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ne düşündüğünü, düşündüğümü, düşünüyorum

4. kennet

kennet

Sözcük Bilge sözcük seçilmeli bence :D :D

23. Beni Anlayamamışsınız :D aslında çok iyi açıkladığınız ama diğer okuycularında iyice anlaya bilmesi için alta örnekde en vereyim demek istemiştim orda :D :D
  24. kennet

Webtoon Life Çeviri

Çıkmazlar bence :D :D Hımm :( hiçbir seri herkese hitap etmezki :( örnek vermek gerekirse : Birçok kız vahşeti sevmez mesela :D sevende vardır sevmeyende gibi :D Yada Ecchi hastası bi grup vardır bi grup ise yaoi cidir gibi :( Kısacası bence elinizden geldiğince bütün türlere önem vermeniz gerekir her türün izleyici kitlesi var sonuçta :) Not :Yaoi olmasa da olur :D :D Ecchi hentai olsun yeter :D
  25. kennet

Webtoon Life Çeviri

Tabikide Çevirmen vermeli asılda :D Siz Genede buna izin verecekmisiniz ? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.