Jump to content

kennet

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne kennet kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ekledim ;)

Düzelttim daha doğrusu ekledim diyebilirim.Çünkü niyeti hem senin dediğin gibi hemde korkutma amacıda var :)

Gerçi o yazıyı öylesine yazmışdım :) Senide eklememi ister misin ? :D

Şimdilik FC lere girmeyi düşünmüyorum sağol :D

2. Hatalı Açıklama var !

kendisinden korkmaları için saçlarına zil takarak yakında olunca " Ben Geldddiiiiimmmm " şeklinde korkutmalar yaparak,kılıcına bile antilik yapacak coollukda biridir...

Doğrusu Animedede geçer

Kendisinden korkmaları için değil düşmanla daha fazla eğlene bilmek yani düşmanın arkasına geçse dahi düşmana orda olduğunu belli ederek kendisine karşı bi savunma yada atack yapabilcek mi diğede belirterek dövüşü uzatmak asıl amacı !!!

Lütfen üsteki yanlış açıklamayı silelim :)

3. Minicoder programı ile mkv'lerin boyutları kolaylıkla düşürülebiliyor, görüntü kalitesini hiç etkilemeden ^_^ yurtdışı siteleride bunu kullanıyor zaten, mesela bu sitedeki animeler böyle yapılmış = http://www.animeout.com/

Ayrıca dediğim gibi death note 480P olarak mevcut sitede, 720P'si yok demiştim Death Note animesinin  = http://www.animeout.com/death-note-complete-batch-480p-60mb-encoded/

Hiç ektkilenmediğini sanmam bi yerden kısacaki boyut düşsün etkilenmeden dediğinize göre sanırım fark edilmicek yada edilmesi zor bi yerden kısıyor olabilir

Örnek : Anime içindeki parlaklığı yok ediyor olabilir daha önce megui de bi ayar ile bu mantıkla baya baya boyut düşüyordu :) ancak genede pek iyi diğemem :D

Gerçi minicoder ı hiç denemedim bi ara onuda deniyeyim örendiğim iyi oldu teşekürler :)

4. Hocam iyi yapıyon da msjların hepsini bana bi veremezmisin indireyim, tek tek el ile yedeklemek öldürcek beni + yorumlarımıda yedeklemek istiyorum bi databasesini çeksen benimkilerin olmazmı ya :(

+ Lütfen Face book a bağlama burayı :( gizli kalmak için elimden geleni yapan ben faceye bağlarsan iyice zorluk çekecem :(

Biraz kişisel oldu düşünceler ama zaten kulanıcıların yorumuna sunmuşsun :)

+ Öneri = Msj larınızı ve yorumlarımızı toptan indire bilceğimiz bi download şekli geliştirlirse bence iyi olur özelikle benim gibi yorum yapmayı seven diğer arkadaşlar için iyi olur :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.