Jump to content

shidare

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    shidare got a reaction from Aechee in Çizdüklerum   
    dosya 121kb yi aştığından dolayı diğer resimleri yükleyemiyorum. Yardımcı olacak varsa çok sevinirim :D

2. Beğen
  3. Beğen
    Başlıyoruzz 

4. Beğen
    shidare got a reaction from Bungou_fan_girl in Çizdüklerum   
    Başlıyoruzz 

5. Beğen
    shidare got a reaction from Perfectum in Çizdüklerum   
    dosya 121kb yi aştığından dolayı diğer resimleri yükleyemiyorum. Yardımcı olacak varsa çok sevinirim :D

6. Beğen
    shidare got a reaction from Pseudohomophylus in Çizdüklerum   

7. Beğen
  8. Beğen
    shidare got a reaction from burakwoz in Çizdüklerum   
  9. Beğen
  10. Beğen
    Başlıyoruzz 

11. Beğen
    Başlıyoruzz 

12. Beğen
    shidare got a reaction from burakwoz in Çizdüklerum   
    Başlıyoruzz 

13. Harika
    shidare got a reaction from psychomoss in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Merhaba 
    Dororo olabilir mi?
  14. Beğen
    shidare reacted to emeyz in Oregairu(Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru) Analiz, Serideki Gözden Kaçan Şifreler, Karakter Şarkıları ve Merak Edilenler - Tamamlandı(Resimler Yenilendi)   
    Çok güzel bir yazı olmuş.Gerçekten anlayamadığımız yerlerde kafamda oturdu.Katılmadığım tek nokta klubün hikki için kurulmuş olması teorisi.Bu bana zorlama bir teori olarak geldi.LN'de sonuçlandığına göre bu teori gerçek çıktı mı?Bilen varsa merak ettim.Onun dışında bu seriye hiçbir zaman yukinoxhachiman yada yuixhachiman olarak bakmadım.Seri benim için birbirleri arasında çok güzel bir ilişkinin filizlendiği 3 dostun hikayesi.Bence bu seride yukino daha çok şey yaptı gibi şeyler gereksiz.Sonuçta iki kızda hikkiye olan sevgilerini anlamalarına rağmen dostluklarını korumak için herşeyi yapıyorlar.İlişkileri için bunca çabayı izlemek insanın içini ısıtıyor.Sonunda kimle olursa olsun bu dostluk bozulmasında.Romantizm bana herzaman bulunabilir birşey gibi geliyor ama böyle bir dostluk bulunamaz.O yüzden seri bittiğinde üçünü yanyana görelim yeter gerekiyorsa hikkixhayama ile olsun.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.