Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Haruka

Merhaba :)

Hoş geldin Ali, iyi forumlar. :D
  2. Fena değil. :D Ben bunun Yıldız Teknik ile ilgili dublajına alıştığım için bu beni pek sarmadı. :D
  3. Haruka

Üye Albümü

Ben Varım diye kaynadı herhalde. :D Neyse yine kimse fotoğraf atmayacak gibi. :D Sıvışalım buradan. :ph34r:
  4. Haruka

Üye Albümü

Çoğu insan böyle söylüyor. :D Ohoo çok uzun iş o. :D
  5. Haruka

Üye Albümü

Yalnız bi beyin yamışması yaşadım ve hala çözemedim. Neyse. :D Sen atmış mıydın fotoğraf? :D
  6. Haruka

Üye Albümü

Vay pislik. Agahagkdx
  7. Haruka

Üye Albümü

Burası Pensilvanya Universitesindeki kütüphane. Binaların hepsi orta çağdan fırlamış. Etrafı gözüme takılan en havalı bina buydu. Ne güzel ya, gez bol bol. :D Fotoğraf çekilmeyi sevmesen de saklayan sen olacaksın zaten o yüzden büssürü büssürü çek gitmişken. :D Koyup kaldırınca daha çok merak ediliyor. :D
  8. "Always.."

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence de tartisilir ama Baris adminimin de gönlü olsun nolacak. O kadar kabullenmiş. :D

3. Kai

Kai

Azkaban oyunu zamanında fena değildi bak xD ama o kadarcık mı ne :x

4. Witch

Witch

Zümrüdüanka dene bakem. :c

9. Haruka

Hepinize Merhaba

Foruma hoş geldin Ömer. :D
  10. Haruka

Merhaba

Hoş geldin. :D
  11. Doğum günün kutlu olsun. :D
  12. Kyoko; güçlü bir karakteri olduğuna inanıyorum. :D Ayrıca Kyokolar Sempozyumunu da çok severim. :D
  13. Avatardaki kim bir soruydu dimi, gözlerim yanlış görmüyor dimi? :D Bilmiyorum ki ben de ama çok seviyorum. :D Not: Puanlamaya benim üstümdeki üyeden devam edin. :D
  14. Avatar çok şekermiş sana puanım 8. :D İmzaya da bir 9 çakarım ve uyumaya kaçarım. :D
  15. Vuram mı kanka? :admire2-onion-head-emoticon:
  16. Neden tatlı mı talı Ezgi'ye böyle sesleniyonuz? Kıracam bacaklarınızı. ^_^ Halinden memnun diyeceğine kendine çeki düzen ver bütün insanlık rahat etsin. :D Ben de bunu düşündüm fakat yoldaydım yazamadım :D
  17. Yani tabii şu an Eren daha fazla bekliyor ama okula giderken her gün beklemiş oluyordum aman yarabbim gerçekten çok sabırlıyız. :D Ve ben Eren için üzülüyorum...
  18. Ben de bekliyom baya ya şimdi hakkım yenmesin ahhahahsDoğum günün kutlu olsun may lav. :* :D
  19. Haruka

Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları

Ben olmamışım ama çok şeker olmuş eheheh Kısa ensemde derken en kısa demek istemiştim aslında ama ben diyemedim sanırım. :D Erkek saçı gibi deseydim daha anlaşılır olurdu sanırım ama artık erkeği kadını olmadığı için öyle tarif etmedim ahhahshs
  20. İyice uykumu getirdiğine göre artık ödevi bırakıp gönül rahatlığıyla uyuyabilirim. :dreaming-onion-head-emoticon:
  21. Haruka

hey minna!

Hoş geldin. :D
  22. Haruka

Herkese selam!

Foruma hoş geldin. :D
  23. Haruka

Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları

Çok şeker olmuşlar. :D Sırf nasıl bi şey çıkacağını merak ettiğim için kendimi tarif edesim geldi. :D Saçlarım kısa, enseme anca ulaşıyorlar. :D Saçlarımı sağdan ayırırım sağ taraf soldan biraz daha uzun perçem gibi düşünebiliriz; rengi de siyaha yakın bir kahve. Koyu kestane deniyor sanırım ama bilemedim. :D Gözlerim de açık kahverengi. Bu kadarı yeterli sanırım, hadi hayırlısı. :P
  24. Haruka

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Ya sen sussana. :smile_artiz: Niye böyle şeyler diyorsun? Çaktırma. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.